Home Biura Nidzica Bogumił Urbanowski
Bogumił Urbanowski - Dyrektor Oddziału - Freedom

Bogumił Urbanowski

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Doświadczony handlowiec, menedżer i szkoleniowiec. Pierwsze zawodowe kroki stawiał w rodzinnej firmie, którą współprowadził przez kilkanaście lat. Wielokrotnie nagradzany za wyniki sprzedażowe w branży FMCG. Zajmował się budowaniem rynku detalicznego oraz hurtowego od podstaw, utrzymywaniem korzystnych relacji z klientami oraz progresywnym rozwojem klientów.

Od siedmiu lat agent operatora sieci Play, prowadzi Biuro Obsługi Biznesowej. Zdobył wiele nagród za wykonanie planów rocznych. Przez trzy lata prowadził sklep Play, który znajdował się na szczycie sprzedażowych rankingów ogólnopolskich.

Dzięki wieloletniemu i bogatemu doświadczeniu, bardzo dobrym relacjom z klientami poznał dokładnie potrzeby oraz specyfikę rynku. Czując potrzebę doskonalenia zawodowego, postanowił związać się z branżą nieruchomości. Współpraca z siecią Freedom jest zwieńczeniem jego dotychczasowej pracy.

Prywatnie entuzjasta tematyki OZE, przede wszystkim fotowoltaiki.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (11) Mieszkanie na wynajem (1) Dom na sprzedaż (30) Działka na sprzedaż (37) Obiekt na sprzedaż (4) Lokal na sprzedaż (3) Inwestycja (3) Magazyn na wynajem (1) Obiekt na wynajem (1) Magazyn na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (45)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 13

Quote

Joanna Grzyl

Świetna obsługa od pierwszego kontaktu telefonicznego, poprzez oględziny kolejnych nieruchomości aż po podpisanie umowy notarialnej. Pan Bogumił wykazał duże zaangażowanie, pomoc i wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości. Dzięki jego znajomości rynku oraz profesjonalnemu doradztwu, możemy się cieszyć uroczym wakacyjnym miejscem dla naszej rodziny. Dziękujemy i polecamy!

Quote

Ewelina Pijewska i Piotr Wernik

Polecam Biuro Nieruchomości Freedom Nidzica i agenta nieruchomości Pana Bogumiła Urbanowskiego. Profesjonalna pomoc jak i podejście do klienta, duża wiedza, stały kontakt. Współpraca przebiegła pomyślnie. Polecamy.

Quote

Jadwiga Małgorzata Bałdyga

Serdecznie wszystkim polecam usługi Bogumiła Urbanowskiego Pan Bogumił to bardzo miły i profesjonalny agent, załatwił za mnie wszystkie dokumenty i formalności związane ze sprzedażą nieruchomości. Współpraca z nim to czysta przyjemność ale przede wszystkim bezpieczeństwo, na którym najbardziej mi zależało. Nawet w ciężkich momentach uśmiech z jego twarzy nie schodzi i nigdy się nie poddaje. Dziękuję za wsparcie.

Quote

Daniel i Sylwia Urbanowicz

Serdecznie polecam wszystkim usługi p. Bogumiła Urbanowskiego. Jest to fachowiec w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Polecam także p. Natalię Topoczewską, osoba bardzo miła i uśmiechnięta. Na każdym kroku można liczyć na wsparcie z jej strony i pomoc.

Quote

Jerzy i Anna Andrzejewicz

Chcielibyśmy podziękować Panu Bogumiłowi Urbanowskiemu - pośrednikowi Biura Nieruchomości Freedom Nidzica za szybką i bezproblemową sprzedaż naszej zabudowanej działki rekreacyjnej. Jesteśmy pod wrażeniem jego zaangażowania, dokładności i profesjonalizmu. Tak naprawdę zajął się - wraz ze współpracownicą Panią Natalią Topoczewską - wszystkim od A do Z.

Rozwiń »

Współpraca z nim to przyjemność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i zaufanie - na czym najbardziej nam zależało. Zdecydowanie polecamy go jako osobę i fachowca w dziedzinie obrotu nieruchomościami.

Zwiń «
Quote

Anna i Paweł Popielińscy

Jakość oferowanych usług na najwyższym poziomie. Polecamy gorąco wszystkim, którzy szukają dla siebie ,,miejsca na ziemi". Oddział Freedom Nieruchomości w Nidzicy to profesjonalni ludzie, którzy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy. Na każdym etapie współpracy czuliśmy się zaopiekowani przez agentów z biura. Dziękujemy Panu Bogumiłowi, Panu Dawidowi oraz Pani Natalii za ich zaangażowanie, wyrozumiałość.

Rozwiń »

dokładność, profesjonalizm i pozytywne nastawienie do klienta, za wieczny uśmiech na twarzy.

Zwiń «
Quote

Elżbieta Ostaszewska

Moja współpraca z agencją Freedom oddział w Nidzicy, przebiegała wzorowo, pełny profesjonalizm w załatwianiu spraw urzędowych, związanych ze sprzedażą nieruchomości. Bardzo dziękuję Pani Natalii Topoczewskiej i Panu Urbanowskiemu za szybką i bezproblemową sprzedaż mojej działki. Polecam Freedom jako jako firmę rzetelną i godną zaufania.

Quote

Bożena i Leszek Izydorczyk

Serdecznie dziękujemy pośrednikom Biura Nieruchomości Freedom w Nidzicy Panu Bogumiłowi Urbanowskiemu oraz Pani Natalii Topoczewskiej za 100% profesjonalizm w sprzedaży naszej nieruchomości. Można liczyć na wsparcie i pomoc z ich strony od A do Z. Zdecydowanie polecamy wszystkim, którzy zainteresowani są kupnem lub sprzedażą nieruchomości.

Quote

Marcin Sekrecki

Szukając przez ponad 2 lata swojego przyszłego domu, miałem okazje poznać wiele firm pośredniczących w obrocie nieruchomościami, zarówno lokalnych jak i ogólnopolski. Biuro Freedom Nidzica to absolutny lider jakości poczynając od sposobu zaprezentowania nieruchomości, poprzez rzeczowa i przyjemną obsługę i zachowanie profesjonalizmu od pierwszego do ostatniego kontaktu z Klientem. Polecam z cała mocą

Quote

Anna Zaglaniczny

Nidzicki Oddział Freedom działa rzetelnie i skutecznie. Od podpisania umowy pośrednictwa do sprzedaży minęło zaledwie parę miesięcy. Zrobili wycenę, porównanie z innymi lokalami w okolicy, doradzili zmiany, znaleźli kupca, który docenił wystawione miejsce. Człowiek czuje, że nie dość, że sprzedał, to jeszcze w dobre ręce. Cała kadra kontaktowa i szukająca rozwiązań dobrych dla obu stron. Pozdrawiam panią Natalię, Anitę i p. Bogumiła.

Quote

Mariusz i Dominika Szczepkowscy

Dziękujemy firmie Freedom za profesjonalne przygotowanie oferty kupna mieszkania w Nidzicy przy ulicy Warszawskiej. Jesteśmy pełni uznania w zaangażowanie i profesjonalizm jakim wykazali się przedstawiciele firmy, dzięki nim w bardzo krótkim czasie zostaliśmy właścicielami mieszkania i możemy zrealizować nasze upragnione marzenia. Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm jakim wykazują się przedstawiciele tej firmy zostanie przeniesiony również na innych klientów.

Quote

Paweł Lucewicz

Począwszy od świetnej prezentacji nieruchomości oraz całej okolicy (co bardzo doceniam!), obsługa transakcji zapewniona przez Państwa Urbanowskich była na najwyższym poziomie. Znakomity kontakt, wysoka kultura pracy i wielka serdeczność Pani Barbary i Pana Bogumiła sprawiły, że cały proces zakupu przeszedł gładko i super prosto. Zdecydowanie polecam!

Quote

Tomasz Qutryb

Chciałabym polecić pośrednika nieruchomości Pana Bogumiła Urbanowkiego która współpraca z nim była dla mnie bardzo przyjemna i profesjonalna. Pan Bogumił był zawsze do dyspozycji, zawsze odpowiadał na moje pytania i wątpliwości. Bardzo dokładnie przedstawił mi ofertę nieruchomości, które mnie interesowały. Potrafił również negocjować z właścicielami mieszkań, dzięki czemu udało mi się kupić mieszkanie w dobrej cenie.

Rozwiń »

Jestem bardzo zadowolony z zakupu mieszkania, a to wszystko dzięki Panu Bogumiłowi którego polecam wszystkim, którzy szukają pośrednika nieruchomości.

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.