Prowadź pewny biznes w nieruchomościach

Nie ma branż odpornych na kryzysy, ale są biznesy, które mogą im się skutecznie opierać. Ostatnie lata udowodniły, że działalność w branży nieruchomości do takich należy.

Marcin Stępień Dyrektor ds. Sprzedaży Oddział Warszawa – Żoliborz oraz Sylwia Żynda Dyrektor Oddziału Poznań | Franczyza Biuro Nieruchomości
Marcin Stępień Dyrektor ds. Sprzedaży Oddział Warszawa – Żoliborz | Freedom Nieruchomości

Unikalna wartość Freedom Nieruchomości

Czyli jak Freedom wyróżnia się wśród innych franczyzodawców?

 • Specjalizujemy się w skutecznej sprzedaży nieruchomości w modelu na wyłączność, który jest 6-krotnie skuteczniejszy od pracy na umowach otwartych.
 • W całej Polsce posiadamy ponad 120 oddziałów, w których pracuje ponad 700 specjalistów.
 • Skutecznie negocjujemy ceny dla naszych klientów, dzięki czemu większość nieruchomości sprzedajemy powyżej ceny ofertowej.
 • Intensywnie promujemy nasze oferty, dzięki czemu generują one o 90% więcej zapytań, niż ogłoszenia standardowe.
 • Skuteczność sprzedaży nieruchomości z naszej bazy sięga 96%.

3 pewne fundamenty

Prowadzenie rentownego biura nieruchomości oparte jest o 3 fundamenty:

Przewidywalne przychody

Biznes biura nieruchomości oparty jest o sprzedaż. Dzięki pracy w modelu na wyłączność osiągamy skuteczność ponad 96%. 

Sprawdzone know-how

Przekazujemy wiedzę i procesy, które są wynikiem ponad 13 lat doświadczenia dzięki czemu dają pewność podejmowania właściwych decyzji biznesowych.

Zespoły sprzedażowe

Podstawą tego biznesu są ludzie. Posiadamy najefektywniejszy na rynku system rekrutacji, wdrożeń i budowania zespołów sprzedażowych.

Zostań franczyzobiorcą Freedom

Bycie częścią Freedom Nieruchomości to szansa na pewny biznes!

Twoja szansa na pewny biznes

Bycie częścią Freedom Nieruchomości to szansa na pewny biznes!

Wiodąca marka na rynku

Jesteśmy rozpoznawalną siecią liczącą ponad 120 oddziałów i blisko 700 agentów nieruchomości w strukturze. Nasze placówki rocznie pośredniczą w transakcjach sprzedaży nieruchomości o wartości 2 mld zł!

Wsparcie oraz szkolenia

Rozwijamy się budując społeczność przedsiębiorców wzajemnie się wspierających, gdzie kluczowym jest transfer wiedzy i aktywne uczestnictwo właścicieli w komunikacji i pracy operacyjno-strategicznej Partnerów.

Konkretna wizja firmy

Naszą ambicją jest, aby co druga oferta nieruchomości w naszej bazie pochodziła z rekomendacji a marka Freedom była najbardziej technologicznie rozwiniętą agencję nieruchomości w Polsce.

Kultura organizacyjna

Nasza kultura to połączenie twardych standardów w zakresie obsługi klienta i wizerunku, z niezależnością decyzji biznesowych każdego Partnera i własnym pomysłem na działanie na lokalnym rynku.

Sprawdzony model biznesowy

Nasz model zakłada pracę na umowach na wyłączność a narzędzia, z których korzystamy pozwalają skutecznie i szybko sprzedawać nieruchomości. Nasza skuteczność sprzedaży wynosi ponad 90%.

Marcin Rybałtowski Menadżer ds. rozwoju sieci | Freedom nieruchomości

Masz pytania? Porozmawiajmy
na spotkaniu

Wszystkie sukcesy zaczynają się od pierwszej wiadomości

Umów się na spotkanie

Sprawdź nasz kalkulator opłacalności

Prowadzenie biznesu z Freedom po prostu się opłaca! Poznaj szacunkowe koszty i zarobki.

Kalkulator franczyzy

Statystyki

Na polskim rynku istnieje ponad 9.500 agencji nieruchomości i około 15 liczących się sieci franczyzowych. Na tym tle Freedom plasuje się jako wiodąca agencja, która założona w 2010 roku, z jednoosobowego biura stała się marką liczącą ponad 120 oddziałów i blisko 700 agentów w strukturze.

Marka od tego czasu rozwija swoją działalność w modelu oddziałów działających na zasadzie franczyzy jak i oddziałów własnych, tworząc środowisko i narzędzia pozwalające odnieść sukces w nieruchomościach. Oferuje sprawdzony model prowadzenia agencji nieruchomości.

Joanna Krawczyk Dyrektor Oddziału Oddział Sosnowiec Joanna Ronowiecka Dyrektor Oddziału Oddział Chełm Sylwia Żynda Dyrektor Oddziału Oddział Poznań | Freedom nieruchomości

Otwarcie franczyzy biura nieruchomości krok po kroku

Jak wygląda droga do działania pod marką Freedom?

Kontaktujesz się z nami
Twoim pierwszym krokiem do własnego biznesu w nieruchomościach jest skontaktowanie się z nami w celu umówienia spotkania biznesowego.

Przedstawiamy Ci model franczyzy
Spotykamy się (online lub offline) i omawiamy przygotowaną dla Ciebie, indywidualną ofertę współpracy oraz sposób, w jaki działamy. Opowiemy Ci, co oferujemy Partnerom, z jakimi narzędziami pracujemy na co dzień i jak wygląda nasza strategia biznesu.

Przygotowujemy biznes plan biura nieruchomości
Przygotowujemy biznes plan dla Twojej przyszłej działalności, uwzględniający Twoje cele oraz lokalne uwarunkowania rynkowe. Otrzymujesz go razem z treścią umowy franczyzowej.

Ustalamy warunki współpracy
Umawiamy się na spotkanie i ustalamy warunki współpracy oraz szczegółowo omawiamy zapisy umowy, aby każda strona miała pewność podejmowanej decyzji.

Podpisujesz umowę franczyzową
Podpisujesz umowę franczyzową i otrzymujesz harmonogram wdrożenia. W pakiecie otrzymujesz projekt lokalu oraz materiały startowe dla biznesu.

Rozpoczynasz wdrożenie
Rozpoczynasz wdrożenie, podczas którego kompleksowo przygotujemy Cię do prowadzenia biznesu oraz nauczymy skutecznego pozyskiwania i sprzedaży nieruchomości.

Pobierz naszą ofertęWypełnij formularz, aby pobrać naszą ofertę

  Proszę o zaznaczenie zgody.

  Co mówią nasi franczyzobiorcy?

  Poznaj opinie naszych franczyzobiorców. Sprawdź ich historie i przekonaj się, że warto dołączyć do Freedom!

  Piotr Stokłosa Dyrektor Freedom Nieruchomości Nysa

  Zawsze mogę liczyć na wsparcie ludzi, którzy robią to samo i mają podobne doświadczenia. Sieć relacji i wiedzy, jaką otrzymuje się w ramach franczyzy, jest nie do przecenienia. Kiedy działasz pod własną marką, jesteś sam. Tutaj jest inaczej, dzięki czemu można szybciej wystartować i zacząć się rozwijać.

  Joanna Ronowiecka Dyrektor Freedom Nieruchomości Chełm

  Freedom oferuje gotowe rozwiązania i procedury, które ułatwiają prowadzenie własnego biznesu. To marka, która wzbudza zaufanie. Dodatkowo jako sieć zawsze możemy liczyć na swoje wsparcie. Każdy oddział może korzystać z wiedzy i doświadczenia innych oddziałów - możemy do siebie zadzwonić, spotkać się, zapytać o poradę w danej sytuacji. Cały czas jesteśmy ze sobą w kontakcie.

  Robert Fertała Dyrektor Freedom Nieruchomości Częstochowa

  Być wolnym a jednocześnie mocno związanym z przeciekawymi i przyjaznymi wobec siebie ludźmi. Działać w jasny, sprecyzowany i poukładany sposób, będąc przy tym niezwykle decyzyjnym dla swojego biznesu. Dawać ludziom wsparcie i pomoc w świadczonych przez siebie usługach, doskonale się przy tym bawiąc w towarzystwie dobrych wyników finansowych. To wszystko sprawia, że warto być franczyzobiorcą Freedom Nieruchomości.

  Sylwia Żynda Dyrektor Freedom Nieruchomości Poznań

  Dla mnie współpraca z Freedom to poczucie bezpieczeństwa, sprawdzone i wypracowane standardy pracy, które otrzymałam już na początku współpracy i wsparcie, które otrzymuję na co dzień. To poczucie, że jest ktoś, kto za mnie wypracowuje rozwiązania i podaje mi je gotowe do stosowania. To co istotne w roli osoby prowadzącej biuro to wsparcie i pomoc we wdrożeniu nowych agentów, jak również spójny marketing, co ma przełożenie na wizerunek mojego oddziału. Freedom to ludzie, którzy budują markę, ale nie zapominają wysłuchać potrzeb swoich partnerów.

  Justyna Pieńkowska Dyrektor Freedom Nieruchomości Ełk

  Dla mnie Freedom Nieruchomości to przede wszystkim pozytywni i ciekawi ludzie, z którymi łączą mnie wspólne wartości i ciągła chęć rozwoju. To swoboda działania, ale w spójnej i usystematyzowanej strukturze. To bezpieczeństwo i poczucie, że w trudnych przypadkach mogę liczyć na pomoc i wsparcie innych, często bardziej doświadczonych osób. I oczywiście to siła energetycznej i rozpoznawalnej marki, która przyciąga do siebie coraz bardziej świadomych i ceniących jakość klientów.

  Co daje struktura franczyzowa?

  Bycie częścią Freedom Nieruchomości to szansa na pewny biznes

  Stabilność

  Otwarcie własnego biznesu zawsze związane jest z ryzykiem, ale można je skutecznie zmniejszyć. Dzięki temu droga do stabilności finansowej jest znacznie mniej stresująca.

  Zmniejszone ryzyko prowadzenia biznesu

  13 lat doświadczenia, pozycja lidera na rynku, dostęp do zweryfikowanych modeli oraz narzędzia dają te przewagi na starcie, których nie ma przedsiębiorca zaczynający z białą kartą

  Sprawdzony partner

  W strukturze sieci jest ponad 120 oddziałów

  Lidia Ćmiel Dyrektor Oddziału Oddział Wałcz Andrzej Bałajewicz Dyrektor Oddziału Oddział Rzeszów Joanna Ronowiecka Dyrektor Oddziału Oddział Chełm | Freedom nieruchomości
  Lidia Ćmiel Dyrektor Oddziału Oddział Wałcz | Freedom nieruchomości

  Doświadczenie i praktyka

  Freedom to jedna  z największych sieci nieruchomości w Polsce. Pośredniczymy rocznie w blisko 5000 transakcjach kupna-sprzedaży. Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku, w 2013 uruchomiliśmy ofertę franczyzową, opartą na sprawdzonych procedurach.

  Zwinna organizacja

  Ostatnie czasy pokazały, że biznes to żywy organizm dlatego trzeba być obudowanym w modele i schematy, które przygotowują na trudniejszy czas. Struktura franczyzowa dzięki sieci daje rentę zwinności i adaptacji do zmieniających się warunków

  Transfer wiedzy

  Podejmowanie decyzji powinno być oparte o dane a nie przekonania. Na bieżąco transferujemy wiedzę o rynku, najnowszych trendach, opcjach rozwoju aby nasi Partnerzy mieli lepszy background do działań operacyjnych.

  Dodatkowo franczyza to

  Otwarcie biura pod marką Freedom wiąże się z wieloma korzyściami – poznaj je wszystkie!

  • Zmniejszenie ryzyka prowadzenia biznesu

   Mamy 13 lat doświadczenia, pozycję lidera rynku.

  • Biznes to żywy organizm dlatego trzeba być dobrze przygotowanym

   Łącznie 120 godzin szkoleń sprzedażowych i menedżerskich tylko w pierwszym etapie wdrożenia. 

  • Zaufany partner w trudnych czasach

   W naszej strukturze funkcjonuje ponad 120 oddziałów, a rocznie realizujemy blisko 5000 transakcji kupna-sprzedaży.

  • Sprawna organizacja

   Struktura franczyzowa dzięki sieci daje rentę zwinności i adaptacji do zmieniających się warunków.

  • Transfer wiedzy do sieci

   Na bieżąco transferujemy wiedzę o rynku, najnowszych trendach, opcjach rozwoju, aby nasi partnerzy mieli lepszy background do działań operacyjnych.

  • Narzędzia

   Wszystkie narzędzia otrzymujesz od nas! Wśród nich: strona internetowa wraz z dedykowaną podstroną, narzędzia w postaci CRM.

  Spotkajmy się

  Działaj w sprawdzonym modelu biznesowym, który pozwala na prowadzenie dochodowego biura nieruchomości. Spotkaj się z nami i dowiedz się, jak zacząć!

  Marcin Rybałtowski Menadżer ds. rozwoju sieci | Freedom nieruchomości
  Marcin Rybałtowski
  Menadżer ds. rozwoju sieci
  Agnieszka Dąbrowska Dyrektor Franczyzy | Freedom nieruchomości
  Agnieszka Dąbrowska
  Dyrektor Franczyzy

  Napisz do nas

  Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak otworzyć pewny biznes w nieruchomościach.

   Proszę o zaznaczenie zgody.