50 ofert spełniające Twoje kryteria

Dlaczego agenci wybierają Freedom Nieruchomości?

Przeprowadziliśmy w naszej sieci badania, w ramach których zapytaliśmy agentów o to, co najbardziej cenią we Freedom, co sprawia, że odnoszą sukces i dlaczego wybierają sieć Freedom?

28,6% wskazało na wsparcie sprzedażowo-rozwojowe

To wsparcie od Managera Zespołu i organizacji gwarantuje szybki start w zawodzie i rozwój pozwalający generować oczekiwane rezultaty.

22,9% wskazało na model pracy

Agenci Freedom doceniają elastyczne godziny, wyśrubowane standardy obsługi klienta, system wdrożeniowy, możliwość poznawania nowych ludzi i godzenia życia zawodowego z prywatnym.

 

22,1% wymieniło wysokie zarobki

Dzięki pracy na umowach na wyłączność i wysokich prowizjach dajemy możliwość osiągać ponadprzeciętne zarobki, jak również spokojną, komfortową pracę.

Dlaczego Freedom to pewny wybór?

  • Jesteśmy siecią biur nieruchomości z 13 letnim doświadczeniem, posiadającą 63 oddziały w całej Polsce. To gwarantuje stabilną pozycję na rynku. Nie tylko jako Partnera, ale przede wszystkim pracodawcy.
  • Oferujemy model pracy, który  zapewnia elastyczne godziny pracy, progresywne zarobki, możliwość rozwoju (bogata ścieżka kariery) oraz godzenie życia prywatnego z zawodowym.
  • Inwestujemy w rozpoznawalność marki (prestiżowy zawód), marketing (otrzymujesz klientów) i jakość obsługi (30% naszych ofert pochodzi z rekomendacji). Dzięki temu pracujesz w miejscu, do którego chce się wracać.