W życiu podejmujemy trudne decyzje. Warto mieć pewność, że są one właściwe.

30% naszych ofert pochodzi z rekomendacji zadowolonych klientów

80% mieszkań sprzedajemy w mniej niż 3 miesiące

96,2% tyle wynosi skuteczność sprzedaży naszych nieruchomości

Chcę sprzedać

  Proszę o zaznaczenie zgody.

  Jak bezpiecznie sprzedać nieruchomość?

  Sprzedaż nieruchomości to często jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Bez względu na to czy na rynku jest hossa czy bessa zawsze mają prawo pojawić się wątpliwości i pytania.

  • Jak się za to zabrać? Od czego zacząć? Co krok po kroku?
  • Na co zwracać uwagę przygotowując dokumenty?
  • Jeśli będę sprzedawać samodzielnie, skąd będę wiedzieć, że sprzedaję za dobrą cenę?
  • Jak się zabezpieczyć przed negatywnymi skutkami prawnymi?
  • Jak negocjować warunki transakcji?
  • Jak się zabezpieczyć przy przekazaniu nieruchomości?
  Atuty współpracy z biurem nieruchomości

  Czy wiesz, że?

  Poznaj najważniejsze fakty o Freedom!

  Badanie potrzeb

  Każdy ma inne powody sprzedaży dlatego poświęcamy dużo uwagi na poznanie Twoich potrzeb, aby dobrać jak najlepsze metody współpracy. Dzięki temu wiemy, jak szybko chcesz sprzedać, ile zyskać i co jest dla Ciebie ważne.

  Szerokie dotarcie

  Nie wystarczy, że znajomi wiedzą. W Polsce z Internetu korzysta 22 mln osób miesięcznie. Google jest pierwszym miejscem poszukiwań nieruchomości. 18 mln Polaków korzysta z Facebooka. Potrafimy dotrzeć do zainteresowanych kupujących i pozyskać ich zainteresowanie.

  Wizerunek oferty

  Cena czyni cuda ale nie oto w tym chodzi. Prawidłowo przygotowana oferta generuje 90% więcej zapytań niż standardowa. Profesjonalne sesje, przemyślany home staging czy doświadczenie w copywritingu gwarantują, że oferty z naszej bazy są wyżej pozycjonowane niż konkurencji.

  Polecana sieć

  Rekomendacje są naszym fundamentem. Dziś 30% ofert nieruchomości w naszej bazie pochodzi z rekomendacji zadowolonych klientów. Z roku na rok zwiększamy ten współczynnik, bo wierzymy, że jest on najlepszym wskaźnikiem naszej skuteczności.

  Doświadczenie

  Mamy ponad 13 lat na rynku nieruchomości, Marka Freedom Nieruchomości została założona w 2010 roku jako pojedyncze biuro w Olsztynie. Skuteczny model sprzedaży sprawił, że dziś Freedom to sieć z ponad 120 oddziałami.

  Szybka sprzedaż

  Gwarantujemy szybką sprzedaż. Aż 96,2% wynosi skuteczność sprzedaży naszych nieruchomości!

  Sprzedaż krok po kroku

  Z doświadczonym specjalistą i polecanym doradcą Freedom sprzedaż jest prosta. Zobacz, jak będzie wyglądać.

  Zgłoszenie sprzedaży
  Po tym, jak zgłosisz nam nieruchomość do sprzedaży, przygotowujemy audyt formalno-prawny oraz wstępną strategię promocji, aby uzyskać maksymalną cenę.

  Wycena i szacowanie czasu sprzedaży
  Po akceptacji oferty oceniamy potencjał nieruchomości, szacujemy możliwie najlepszą cenę sprzedaży oraz czas, w jakim może dojść do znalezienia sprawdzonego kupującego.

  Organizujemy promocję i znajdujemy klienta
  Po przyjęciu oferty zajmujemy się jej marketingiem (online oraz offline) oraz prowadzeniem prezentacji i negocjacji. Jako klient jesteś zaangażowany tylko na tyle, na ile tego potrzebujesz, a od nas zawsze otrzymujesz na czas wszystkie informacje.

  Bezpiecznie finalizujemy transakcję
  Cały proces przygotowania i weryfikacji poprawności dokumentacji, ustalenia końcowych warunków umowy, negocjacji ceny i zabezpieczenia otrzymania ceny sprzedaży jest w 100% zabezpieczony przez naszych ekspertów. Śpisz spokojnie.

  Dlaczego to działa?

  Naszym wyróżnikiem jest ponadprzeciętna skuteczność sprzedaży

  4.8 /5
  Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena
  2000 opinii
  Opinia
  Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

  Urszula Pietraszek

  Współpraca przebiegła bez zarzutu. Nieruchomość została sprzedana szybko i bezproblemowo. O wszystkie formalności zadbało biuro. Polecamy!

  Cytat
  Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

  Radosław Kisiel

  Profesjonalizm w pracy od pierwszego spotkania aż po finalizację sprzedaży. Bezproblemowy kontakt i podejmowanie się każdego wyzwania daje gwarancję, że każdy klient jest dla nich ważny, co wcale nie jest standardem w tej branży. Z czystym sumieniem polecam Pana Szymona oraz osoby wspierające z firmy Freedom, bycie ich klientem sprawiło, że nawet tak stresujący moment jak sprzedaż mieszkania można przejść na spokojnie.

  Cytat
  Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

  Marika Czerny

  Szczerze polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Freedom. Formalności ograniczone do minimum, co bardzo cenię, bo oszczędziło to mój czas. Dodatkowo czułam, że "nadajemy na tych samych falach", co bardzo ułatwiło naszą współpracę. Naprawdę bardzo polecam współpracę z tym Biurem i dziękuje za zaangażowanie i pomoc w mojej sprawie całemu zespołowi!

  Cytat
  Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

  Dorota Rułka

  Miałam okazje korzystać usług biura i to był doskonały wybór. To pełen profesjonalizm w działaniu, połączony z cierpliwością wobec klienta. Doskonała elastyczność i rozwiązywanie problemów wobec przeciwności losu. Polecam to biuro wszystkim niepewnym swoich decyzji. Ja ze swojej strony dziękuję za udaną transakcję sprzedaży mieszkania.

  13
  lat doświadczenia i specjalistyczna wiedza

  123
  obecność w ponad 120 lokalizacjach w Polsce pozwala dotrzeć z ofertą kupna/sprzedaży do szerokiej bazy klientów

  700 +
  specjalistów i doradców nieruchomości

  100%
  dostęp do całego rynku dzięki współpracy z partnerskimi biurami i programowi MLS

  Ogólnopolska firma z lokalnymi biurami

  Freedom Nieruchomości to najczęściej polecana sieć biur nieruchomości, licząca ponad 120 oddziałów w całej Polsce i blisko 700 specjalistów obsługi rynku nieruchomości. Ponad 30% ofert z bazy pochodzi z rekomendacji zadowolonych klientów a skuteczność sprzedaży sięga 96%.

  Sieć specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w modelu na wyłączność i przygotowywaniu ofert w standardach home stagingu.

  Poproś o wycenę
  Mapa Siec Franczyzy Freedom

  Opinie naszych klientów

  Zobacz, co mówią o nas opinie Google

  Chcę sprzedać

   Proszę o zaznaczenie zgody.