Szukasz nowego mieszkania i jednocześnie sprzedajesz stare?

Sprzedaż starej i zakup nowej nieruchomości to świetna decyzja finansowa. Możesz sfinansować zakup nowego mieszkania ze środków pochodzących dzięki sprzedaży obecnej nieruchomości.

Jak to działa?
Zgłoś nieruchomość

  Proszę o zaznaczenie zgody.

  Jak to działa?

  Z doświadczonym specjalistą i polecanym doradcą Freedom jest to proste.

  Zgłaszasz nam nieruchomość
  Zgłaszasz nam nieruchomość na sprzedaż i jednocześnie informujesz, czego poszukujesz w zamian. Przygotowujemy proces transakcji wiązanej kupna-sprzedaży, organizując formalności i marketing.

  Rozpoczynamy sprzedaż
  Organizujemy marketing i promocję obecnej oferty tak, aby znaleźć jak najszybciej potencjalnych klientów. Następnie zbieramy dla Ciebie najlepsze oferty.

  Szukamy nowej nieruchomości
  Jednocześnie szukamy dla Ciebie nowej nieruchomości i – jeśli to konieczne – sprawdzamy zdolność kredytową.

  Znajdujemy nieruchomość i prowadzimy negocjacje
  Znajdziemy klientów na Twoją nieruchomość i negocjujemy warunki nowej, wybranej przez Ciebie.

  Finalizujemy 2 transakcje
  Podpisujesz umowę przedwstępną sprzedaży i kupna nieruchomości. Otrzymujesz pieniądze ze sprzedaży starej nieruchomości i kupujesz nową. Urządzasz się tak, jak Ci wygodnie!

  Dlaczego warto

  Freedom Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości, licząca ponad 120 oddziałów w całej Polsce i blisko 700 agentów nieruchomości. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego, w modelu na wyłączność i przygotowywaniu ofert przy wykorzystaniu home stagingu i profesjonalnej fotografii.

  Biura pod marką Freedom Nieruchomości działają m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Białymstoku, Olsztynie. Rozpoczęła działalność w 2010 roku. W 2013 uruchomiła ofertę franczyzową i w ciągu zaledwie 3 lat stała się jednym z największych sieciowych biur nieruchomości w Polsce.

  Co zyskujesz w usłudze 2w1?

  Możesz sfinansować zakup nowego mieszkania ze środków pochodzących dzięki sprzedaży obecnej nieruchomości.

  Niższy koszt

  Sprzedaż łączona to najlepszy sposób na niższe koszty usługi pośrednictwa i tańszą transakcję. Zyskujesz realne oszczędności rzędu nawet kilku tysięcy złotych.

  Pewną transakcję

  Dzięki temu, że zlecasz nam kupno i sprzedaż nieruchomości, gwarantujesz sobie bezpieczeństwo i sprawne przeprowadzenie obu transakcji oraz prawidłową wycenę nieruchomości.

  Sprawdzony kupujący

  W naszej bazie, oprócz wielu nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego, znajdują się też unikalne oferty, niedostępne nigdzie indziej!

  To oferujemy

  Sprawdź, co zyskujesz, dołączając do nas

  Posiadamy ponad 120 oddziałów w Polsce, w których pracuje blisko 700 agentów nieruchomości.

  Standardowe mieszkania sprzedajemy średnio o 49 dni, a domy o 74 szybciej niż rynek.

  Sprzedajemy 9 na 10 nieruchomości, dzięki pracy w modelu na wyłączność.

  Twoja oferta trafi najpierw jako nowość do bazy klientów Freedom oraz baz współpracujących biur nieruchomości.

  Intensywnie promujemy nasze oferty, dzięki czemu generują one o 90% więcej zapytań.

  Będziemy z Tobą do ostatniego podpisu!

  Urszula Pietraszek

  Współpraca przebiegła bez zarzutu. Nieruchomość została sprzedana szybko i bezproblemowo. O wszystkie formalności zadbało biuro. Polecamy!

  Radosław Kisiel

  Profesjonalizm w pracy od pierwszego spotkania aż po finalizację sprzedaży. Bezproblemowy kontakt i podejmowanie się każdego wyzwania daje gwarancję, że każdy klient jest dla nich ważny, co wcale nie jest standardem w tej branży. Z czystym sumieniem polecam Pana Szymona oraz osoby wspierające z firmy Freedom, bycie ich klientem sprawiło, że nawet tak stresujący moment jak sprzedaż mieszkania można przejść na spokojnie.

  Marika Czerny

  Szczerze polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Freedom. Formalności ograniczone do minimum, co bardzo cenię, bo oszczędziło to mój czas. Dodatkowo czułam, że "nadajemy na tych samych falach", co bardzo ułatwiło naszą współpracę. Naprawdę bardzo polecam współpracę z tym Biurem i dziękuje za zaangażowanie i pomoc w mojej sprawie całemu zespołowi!

  Dajemy pewność wyboru skutecznego pośrednika

  Naszą skuteczność determinuje doskonała znajomość rynku, pozwalająca odnaleźć się w relacjach między popytem i podażą.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy prawnej, gwarantujemy zabezpieczenie interesu klienta i sprawne przeprowadzenie transakcji.