Kariera w nieruchomościach 10: Zimna krew to podstawa

lut 23, 2024 · Time 3 min. czytania

Łączenie pracy w nieruchomościach wraz z innymi aktywnościami zawodowymi jest możliwe, ale - jak każda tego typu sytuacja - wymaga dokładnej organizacji. Jeśli dotyczy nauczycielki wychowania fizycznego, może wiązać się nawet z… przebieraniem w oficjalny strój na prezentację nieruchomości z dresu, stojąc autem na czerwonym świetle. I chociaż zawód agenta daje ogromną elastyczność, to z czasem każdy staje przed wyborem, na co postawić dalej. Natalia Prokurat z oddziału Freedom Elbląg postawiła na pracę pośrednika. I nie żałuje tego wyboru!

Kariera w nieruchomościach 10: Branża dla osób, które mają konkretne cele

“Nieruchomości to branża dla osób, które mają konkretne cele”

“Nieruchomości to branża dla osób, które mają konkretne cele i do nich dążą. Takich, które nie rezygnują po kilku miesiącach” – podkreśla Natalia Prokurat, broker nieruchomości z oddziału Freedom Elbląg i rozmówczyni w nowym odcinku videocastu “Kariera w nieruchomościach”.

Zanim trafiła do tej branży w 100%, łączyła pracę w niej z innymi zajęciami, w tym m.in. z pracą nauczycielki wychowania fizycznego. Szybko jednak okazało się, że najkorzystniej jest postawić wszystko na konkretny zawód: a tym zawodem była właśnie praca jako agentka nieruchomości.

Tego wszystkiego dowiecie się, słuchając najnowszego odcinka naszego videocastu “Kariera w nieruchomościach”.

Poprzedni odcinek: Lekcje w nieruchomościach

  Zostań naszym franczyzobiorcą

  Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak otworzyć pewny biznes w nieruchomościach

  Proszę o zaznaczenie zgody.

  Kariera w nieruchomościach 10: Branża dla osób, które mają konkretne cele

  Gdzie oglądać odcinki “Kariery w nieruchomościach?

  “Kariera w nieruchomościach” to program, gdzie w formacie videocastów poruszamy blaski i cienie pracy w branży. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z masą pytań czy wątpliwości dotyczących pracy w nieruchomościach, na które odpowiadamy właśnie w tym projekcie. Na podstawie case study pokazujemy, że w tej branży może się odnaleźć każdy, kto ma w sobie pasję i determinację, aby działać.

  Znajdziesz nas w serwisie YouTube.

  Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

  Przyjemnego oglądania!

  Ewelina Zdancewicz

  Content manager Freedom

  Content manager marki. Od 2014 roku związana z dziennikarstwem i marketingiem. Specjalistka w zakresie tworzenia skutecznych treści reklamowych i storytellingu marki. Posiada tytuły Competent Communicator oraz Competent Leader marki Toastmasters International.

  Może to też Ci się spodoba

  Zamieszanie wokół prezentacji nieruchomości

  Podejmując decyzję o sprzedaży naszego domu czy mieszkania, powinniśmy traktować je jako produkt. Odpowiednio „opakować”, aby przyciągnąć jak największą liczbę faktycznie zainteresowanych klientów.

  Coraz mniej nowych mieszkań, coraz droższe kredyty, a rynek czeka. Przegląd prasy 27.06.2022

  Czy ceny mieszkań spadną? Liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto ciągle spada. Kończy się okres dynamicznych wzrostów cen mieszkań. Od lipca wchodzi nowa ustawa deweloperska. Działalność funduszy na rynku mieszkaniowym dotyczy ok. 0,05 proc. zasobów. Forsal, 22.06.2022 Dotychczasowa działalność funduszy inwestycyjnych na rynku mieszkaniowym nie wzbudza zaniepokojenia Ministerstwa Rozwoju i Technologii (MRiT), ponieważ zjawisko to obejmuje […]

  Konferencja Partnerów Freedom Nieruchomości 2023 – omówienie kierunku rozwoju firmy!

  Za nami wyjątkowa Konferencja Partnerów Freedom Nieruchomości – największe, coroczne wydarzenie sieci. Uczestnikami dwudniowego spotkania byli partnerzy i franczyzobiorcy firmy, którzy poruszyli aktualne tematy dotyczące rynku nieruchomości. Nowy kierunek: Freedom Holding! Zaangażowanie, energia i masa wiedzy – tak w skrócie można opisać kwietniową konferencję Partnerów Freedom Nieruchomości. Wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób: franczyzobiorcy oraz […]

  Chcesz sprzedać nieruchomość?

  Napisz do nas

   Proszę o zaznaczenie zgody.