Kariera w Nieruchomościach 9: Lekcje w nieruchomościach

sty 31, 2024 · Time 2 min. czytania

Łączenie dwóch zawodów nie jest łatwe. Jednak dobra organizacja sprawia, że jest to możliwe. Idealnie pokazuje to Marta Bagińska, agentka nieruchomości z Freedom Ełk, która na co dzień pracuje jako nauczyciela współorganizująca oraz pośrednik. Z jakimi wyzwaniami wiążą się jej obie prace i jakie lekcje daje jej praca w nieruchomościach? Zapraszamy do oglądania nowego odcinka “Kariery w nieruchomościach”!

Kariera w nieruchomościach 9: Lekcje w nieruchomościach

Nauczycielka i agentka nieruchomości – jak połączyć dwa zawody?

Marta Bagińska pracuje w nieruchomościach od października 2022 roku. Do branży trafiła przypadkiem. Bez żadnego przygotowania zdecydowała się wstąpić do biura Freedom, gdzie od razu została zaproszona na rozmowę z dyrektorem oddziału. Jednocześnie nie porzuciła wcześniej wykonywanego zawodu. Jej rola nauczycielki współorganizującej w żaden sposób nie ogranicza jej pracy jako agentki nieruchomości. Jak udaje się jej połączyć dwa zawody? Jakie są między nimi podobieństwa? Oraz jak pasja do sportów ekstremalnych wpływa na wyniki w branży nieruchomości?

Tego wszystkiego dowiecie się, słuchając najnowszego odcinka naszego videocastu “Kariera w nieruchomościach”.

Poprzedni odcinek: Trudne sprawy

  Zostań naszym franczyzobiorcą

  Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak otworzyć pewny biznes w nieruchomościach

  Proszę o zaznaczenie zgody.

  Gdzie oglądać odcinki “Kariery w nieruchomościach?

  “Kariera w nieruchomościach” to program, gdzie w formacie videocastów poruszamy blaski i cienie pracy w branży. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z masą pytań czy wątpliwości dotyczących pracy w nieruchomościach, na które odpowiadamy właśnie w tym projekcie. Na podstawie case study pokazujemy, że w tej branży może się odnaleźć każdy, kto ma w sobie pasję i determinację, aby działać.

  Znajdziesz nas w serwisie YouTube.

  Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

  Przyjemnego oglądania!

  Ewelina Zdancewicz

  Content manager Freedom

  Content manager marki. Od 2014 roku związana z dziennikarstwem i marketingiem. Specjalistka w zakresie tworzenia skutecznych treści reklamowych i storytellingu marki. Posiada tytuły Competent Communicator oraz Competent Leader marki Toastmasters International.

  Może to też Ci się spodoba

  Czy mogę liczyć na to, że pośrednik prześwietli nieruchomość?

  Czy mogę liczyć na to, że pośrednik prześwietli nieruchomość?

  Zakup pierwszego mieszkania na rynku wtórnym bez PCC! Przegląd prasy 03.04.2023

  Rząd obecnie pracuje nad nowymi przepisami na rynku mieszkaniowym. Minister Waldemar Buda zapowiedział, że przy zakupie pierwszego mieszkania na rynku wtórnym nie trzeba będzie płacić podatku PCC od czynności cywilnoprawnych. Dodatkowo minimalna powierzchnia lokalu użytkowego ma wynosić 25 m kw. Jakich zmian możemy się jeszcze spodziewać? Rekordowo dużo oddanych mieszkań. Ale hossa się kończy i […]

  Rządowy rejestr cen mieszkań rusza już w 2024 roku. Jak będzie działać?

  Rządowy rejestr cen mieszkań to nowa strona, która ma powstać w 2024 roku. Jej zadaniem będzie prezentowanie aktualnych stawek nieruchomości w wybranej okolicy. Rząd zapowiada, że rejestr cen mieszkań będzie bezpłatnym i łatwym w obsłudze serwisem. Należy jednak pamiętać, że tego typu strony już funkcjonują, chociaż są płatne. Dodatkowo każdy ma możliwość złożenia wniosku w […]

  Chcesz sprzedać nieruchomość?

  Napisz do nas

   Proszę o zaznaczenie zgody.