Pewny wybór 33. Standard mieszkania – czy remont przed sprzedażą się opłaca?

lis 02, 2023 · Time 3 min. czytania

Czy warto zainwestować w remont przed sprzedażą mieszkania? To pytanie nurtuje niejednego właściciela, który chce jak najlepiej przygotować swoje mieszkanie do sprzedaży. Czy odświeżenie wnętrza może znacząco podnieść wartość nieruchomości? Jakie są trendy wśród przyszłych nabywców i jak można dostosować nasze mieszkanie do ich oczekiwań?

Pewny wybór 33. Standard mieszkania – czy remont przed sprzedażą się opłaca?

O tym rozmawiamy z Patrycją Rozpondek z biura nieruchomości Freedom Częstochowa. Gotowi na głębsze zrozumienie tajemnic świata nieruchomości? Zapraszamy do słuchania!

Z tej rozmowy dowiesz się m.in.:

  • Czy remont mieszkania przed sprzedażą jest zazwyczaj opłacalny?
  • Jakie są główne korzyści wynikające z tego działania?
  • Kiedy warto rozważyć remont przed sprzedażą, a kiedy można zrezygnować z tego kroku?
  • Jakie elementy mieszkania są najważniejsze do poprawy w kontekście przyciągnięcia potencjalnych nabywców?
  • Jakie są typowe błędy, które ludzie popełniają, decydując się na remont przed sprzedażą? Jak ich uniknąć?

Posłuchaj!

Poprzedni odcinek: Dlaczego Polacy uciekają na wieś?

Pewny wybór 33. Standard mieszkania – czy remont przed sprzedażą się opłaca?

Patrycja Rozpondek
Choć studiowała chemię na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, to jej pasją stała się branża nieruchomości. Jest osobą otwartą na drugiego człowieka, zawsze uśmiechniętą, z pozytywnym nastawieniem do zdobywania kolejnych umiejętności oraz podejmowania nowych wyzwań. Stawia na rozwój osobisty, samorealizację. Zawsze mówi, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Uwielbia być pomocna. Z nieruchomościami związana jest od przeszło dwóch lat. Lubi to, że każda sprzedaż wymaga indywidualnego podejścia.

Gdzie słuchać podcastów Freedom?

Freedom Podcast – Pewny wybór to audycja, która pomaga odnaleźć się na rynku nieruchomości. Wyjaśniamy trudne zagadnienia, odpowiadamy na ważne pytania, komentujemy bieżące zmiany. Ten podcast, tak jak nasi agenci – będzie dla Ciebie źródłem wiedzy o tym jak dokonywać pewnych wyborów na rynku nieruchomości.

Znajdziesz nas w aplikacji Spotify, oraz w serwisie YouTube.

Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

Wcześniejszych odcinków możesz też posłuchać tutaj.

Posłuchaj także odcinków naszego poprzedniego podcastu: Freedom Podcast – Rób Swoje!

Ewelina Zdancewicz

Content manager Freedom

Content manager marki. Od 2014 roku związana z dziennikarstwem i marketingiem. Specjalistka w zakresie tworzenia skutecznych treści reklamowych i storytellingu marki. Posiada tytuły Competent Communicator oraz Competent Leader marki Toastmasters International.

Może to też Ci się spodoba

Pewny wybór 39. Dom bez pozwolenia na budowę. Co należy wiedzieć?

Pewny wybór 39. Dom bez pozwolenia na budowę. Co należy wiedzieć?

Jak wybudować dom bez pozwolenia na budowę? Nie jest to trudne, ale wymaga nieco formalności. Posłuchaj o tym, jak działać, w nowym podcaście Freedom Pewny wybór!

Ewelina Zdancewicz sty 26, 2024 · 10 min. czytania

Meandry umów na wyłączność

Polski rynek od dawna przyjmuje trendy z zachodu. Nie inaczej jest w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Od wielu lat w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii i krajach Europy Zachodniej pośrednicy pracują w oparciu o umowy z klauzulą wyłączności. Taki rodzaj współpracy ma bogatą tradycję i dominującą pozycję na rynku. Postaramy się wyjaśnić meandry umów […]

Co zrobić z choinką po świętach

Co zrobić z choinką po świętach?

Choinka bożonarodzeniowa to nieodłączny element świąt. Jednak po trzech-czterech tygodniach przychodzi czas na rozebranie drzewka z dekoracji. Jeśli choinka jest sztuczna, zazwyczaj chowana jest do kartonu i przechowywana w wybranym miejscu. A co zrobić z żywą choinką po świętach? Poznaj kilka pomysłów i inspiracji na nieoczywiste zastosowanie choinki po okresie świątecznym.

Ewelina Zdancewicz sty 09, 2024 · 5 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.