Czy aby wykonywać zawód pośrednika muszę mieć własny samochód i prawo jazdy?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy aby wykonywać zawód pośrednika muszę mieć własny samochód i prawo jazdy?

Własny samochód jest koniecznością w przypadku gdy specjalizujemy się w pośredniczeniu sprzedaży działek lub domów. Trudny dojazd do obiektu może skutecznie utrudnić nam sprzedaż i dotarcie do klienta. Jeżeli zaś nasz obszar działania obejmuje duże miasto, w którym komunikacja miejska działa bez zarzutu, to posiadanie własnego samochodu nie jest niezbędne. Warto przemyśleć tę kwestię przed aplikowaniem na stanowisko pośrednika nieruchomości, jako że w tym zawodzie wielokrotnie będziemy musieli przemieszczać się z biura, jeździć na spotkania z klientem, prawnikiem lub notariuszem, czy też oględziny nieruchomości.

Może to też Ci się spodoba

Przegląd prasy

Niespotykane wzrosty sprzedaży mieszkań! Przegląd prasy 11.09.2023

Sierpień 2023. Deweloperzy nie wyrabiają się czasowo z budową mieszkań. Ceny mieszkań zaczęły rosnąć. Jakich kwot musimy się spodziewać?

Ewelina Zdancewicz wrz 11, 2023 · 2 min. czytania

Co dalej z cenami nieruchomości? Nowe podatki dla właścicieli mieszkań. Przegląd prasy 3.10.2022

Co powstrzymuje dalszy spadek cen nieruchomości? Czy ceny wynajmu będą nadal rosnąć? Jakie podatki dla właścicieli mieszkań zapowiada rząd? Nowy raport NBP. Na rynku nieruchomości padł rekord. Business Insider.pl, 26.09.2022 Liczba mieszkań w Polsce zwiększyła się w 2021 r. do ok. 15,3 mln lokali. Oznacza to wzrost w ciągu roku o 234,7 tys., co stanowi […]

Jak wygląda dokładnie usługa kupna z pośrednikiem?

Jak wygląda dokładnie usługa kupna z pośrednikiem?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.