Na jakie szkolenia może liczyć pośrednik nieruchomości?

kwi 17, 2018 · Time 2 min. czytania

Na jakie szkolenia może liczyć pośrednik nieruchomości?

We Freedom stawiamy na ciągły rozwój – zdajemy sobie sprawę, że pracownik, który zwiększa swoje kompetencje przekłada się na ogólną efektywność i sukces firmy. Dlatego też staramy się utrzymać wysoką motywację naszych agentów i poszerzać ich kompetencje – oferujemy im dedykowane szkolenia, pakiety mikro szkoleń oraz cykle webinarów z których mogą bezpłatnie korzystać. 

Wiemy, że wsparcie merytoryczne jest szczególnie ważne na początku kariery każdego agenta nieruchomości. Jeśli zatem stawiasz dopiero pierwsze kroki w zawodzie pośrednika nieruchomości, nie martw się. Każdego, kto rozpoczyna współpracę z Freedom czeka odbycie stażu, po którym następuje pięciodniowe szkolenie prowadzone przez praktyków sprzedaży Freedom, na którym otrzymasz wiedzę z zakresu podstawowych technik sprzedaży oraz branży nieruchomości. Następnym etapem będzie program mentoringowy – każdy początkujący agent otrzymuje wsparcie od jednego z naszych mentorów – doświadczonego managera lub dyrektora oddziału.

Jako pomoc dla nowych kandydatów oferujemy również treningi “on the job”, polegające na szkoleniu pracownika bezpośrednio w miejscu wykonywanej pracy. Trener towarzyszy agentowi podczas rozmów z klientami, doradza mu i udziela informacji zwrotnych na temat jego działań. Dana osoba może nauczyć się jak wykorzystać przyswojoną teorię podczas pracy, natomiast szkoleniowiec ma dzięki temu szansę na lepsze poznanie predyspozycji i kompetencji osoby szkolonej i ustalenie kierunków jego rozwoju oraz wyznaczenie celów.

Może to też Ci się spodoba

Jak postawić pierwsze kroki w pośrednictwie nieruchomości?

Fragment wywiadu z Joanną Jażdżewską, który ukazał się w sierpniowym wydaniu miesięcznika Franchising.pl. Joanna jest franczyzobiorcą marki Freedom. Prowadzi biuro nieruchomości w Gdyni. Opowiada m.in. o tym, jak postawić pierwsze kroki w pośrednictwie nieruchomości.

Jak duży zakres czynności zostanie po mojej stronie?

Jak duży zakres czynności zostanie po mojej stronie?

Plan pracy zespołu handlowego. Obowiązki agentów nieruchomości

Kiedy już zrekrutujesz najlepszych do swojego zespołu, musisz zadbać o to, żeby zarabiali. Nie oznacza to, że masz za nich wykonywać pracę. Rolą menadżera zespołu jest określenie aktywności sprzedażowych agenta i monitorowanie ich wykonywania. Dowiedz się, jak ułożyć skuteczny plan pracy zespołu handlowego! Rekrutacja zespołu sprzedażowego to spore wyzwanie, ale też działanie wpisane na stałe […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.