Czy przed rozpoczęciem pracy czekają mnie jakieś kursy?

kwi 17, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy przed rozpoczęciem pracy czekają mnie jakieś kursy?

Pracę we Freedom Nieruchomości rozpoczyna dwutygodniowy staż, podczas którego kandydaci poznają podstawowe informacje na temat funkcjonowania biura. Bezpośrednio po nim przygotowaliśmy dla Ciebie pięciodniowe szkolenie wstępne prowadzone przez praktyków Freedom Nieruchomości. W trakcie wybranych modułów dowiesz się jak pracować z emocjami klienta i jak przeprowadzić z nim spotkanie, poznasz etapy kwalifikacji finansowej i wszystkie narzędzia używanie przez pracowników Freedom. Nauczysz się również pracy z ofertą, skutecznych technik sprzedażowych oraz wielu innych rzeczy kluczowych dla pracy z klientem.

Może to też Ci się spodoba

Pewny wybór 26. Zarządzanie emocjami klientów. Co wpływa na wybory kupujących mieszkania?

Emocje są nieodzownym elementem sprzedaży. Co więcej, większość transakcji to zakupy kierowane emocjami, a nie tylko potrzebami. Dlatego dobre zarządzanie emocjami klientów podczas prezentacji mieszkania oraz całego procesu sprzedażowego to klucz do sukcesu.

Kryzys w zespole, czyli huragan uderza!

Kryzys w zespole – to hasło niejednego menedżera przyprawia o ból głowy. Jak poradzić sobie z kryzysem w organizacji? Jak zbudować skuteczny zespół i przeprowadzać go pewnie przez wszystkie fazy rozwoju? Przewrotnie nazwaliśmy ten etap huraganem. Co się dzieje, gdy huragan uderza we Freedom Nieruchomości?

Home staging – o co w tym wszystkim chodzi?

Każdy, kto wpadł na pomysł sprzedaży nieruchomości zastanawiał się jak ugryźć ten „kawałek chleba”. Na początek prosta sprawa – trzeba zrobić „jakieś” zdjęcia, trzy, może ze cztery… Chyba wystarczy, przecież jak ktoś będzie chciał to przyjdzie i zobaczy na żywo. Otóż nie! Home staging jest sztuką, dzięki której szybko i zyskownie sprzedasz nieruchomość!

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.