Czy przed rozpoczęciem pracy czekają mnie jakieś kursy?

kwi 17, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy przed rozpoczęciem pracy czekają mnie jakieś kursy?

Pracę we Freedom Nieruchomości rozpoczyna dwutygodniowy staż, podczas którego kandydaci poznają podstawowe informacje na temat funkcjonowania biura. Bezpośrednio po nim przygotowaliśmy dla Ciebie pięciodniowe szkolenie wstępne prowadzone przez praktyków Freedom Nieruchomości. W trakcie wybranych modułów dowiesz się jak pracować z emocjami klienta i jak przeprowadzić z nim spotkanie, poznasz etapy kwalifikacji finansowej i wszystkie narzędzia używanie przez pracowników Freedom. Nauczysz się również pracy z ofertą, skutecznych technik sprzedażowych oraz wielu innych rzeczy kluczowych dla pracy z klientem.

Może to też Ci się spodoba

Jak pośrednik sprzedaje nieruchomość? Marketing w 7 krokach

Panuje powszechne przekonanie, że pośrednik, chcąc sprzedać nieruchomość, robi lepsze lub gorsze zdjęcia, wrzuca ofertę do sieci i czeka na zainteresowanych. Na tym kończy się jego rola. Czy tak jest naprawdę?

Czym jest umowa przyrzeczona?

Umowa przyrzeczona to ostatni etap podczas procesu kupna-sprzedaży nieruchomości. Czym dokładnie jest i na czym polega? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Ewelina Zdancewicz maj 07, 2024 · 5 min. czytania

10 najważniejszych zasad home stagingu

Porządek, światło, przestrzeń, dodatki – w kilku prostych krokach możesz sprawić, że mieszkanie na sprzedaż nabierze nowego blasku. Sztukę aranżowania nieruchomości pod profesjonalne sesje zdjęciowe, prezentacje podczas dni otwartych, a w konsekwencji szybką sprzedaż nazywamy home stagingiem. Poznaj 10 najważniejszych zasad home stagingu. Według badań na rynku amerykańskim, przygotowanie mieszkania lub domu do sprzedaży z […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.