W jakim wieku są agenci pracujący we Freedom?

kwi 17, 2018 · Time 1 min. czytania

W jakim wieku są agenci pracujący we Freedom?

Średnia wieku agentów nieruchomości pracujących we Freedom to 36 lat. Nie oznacza to jednak, że nie pracują u nas dużo starsi pracownicy, bądź osoby tuż po studiach. Staramy się, aby każdy nasz zespół był zbudowany w taki sposób, aby znajdowali się w nim zarówno starsi managerowie jak i mniej doświadczeni pracownicy. 

Osoby zarządzające zespołami sprzedaży dbają o to, by młode osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w branży nieruchomości miały odpowiednie wsparcie podczas wdrażania się do zawodu pośrednika, poza wstępnym pakietem szkoleń zawodowych, które przeprowadzane są podczas pierwszych dni.

Może to też Ci się spodoba

Pandemia, wojna, inflacja – czy rynek nieruchomości to odczuje? Przegląd prasy 30.05.2022

Rynek mieszkaniowy hamuje. Spada liczba rozpoczynanych budów. Jak inflacja wpływa na wartość nieruchomości? Polskie hipoteki najdroższe w Europie. Spada liczba pozwoleń na budowę i rozpoczynanych konstrukcji. Business Insider, 23.05.2022 Polski rynek mieszkaniowy wyraźnie hamuje. Liczba rozpoczętych budów jest zdecydowanie mniejsza niż rok temu, a nowych pozwoleń na budowę nie przybywa aż tak dużo jak kiedyś. […]

Jak wynająć mieszkanie bezpiecznie i szybko?

Pytanie to może się wydać oczywiste, bo przecież każdy zna kogoś, kto wynajmuje lub najmuje mieszkanie. Jak się jednak okazuje, procent robiących to w sposób zapewniający bezpieczeństwo jest bardzo niski.

Jak z pasji zrobić biznes?

Tworzenie nowych rozwiązań, pchanie tematów do przodu, szukanie dróg rozwoju, budowanie relacji, wywoływanie i gaszenie pożarów – to mój świat. Jak z pasji do działania zrobiłem biznes? Od kiedy pamiętam, lubiłem rysować. Zawsze coś bazgrałem. Kreśliłem kształty. Ćwiczyłem kreskę. Przede wszystkim postaci, twarze, konstrukcje. Do krajobrazów jakoś nie miałem serca, chyba że tych ze świata […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.