Jak zostać liderem sprzedaży? Szkolenie Freedom Nieruchomości

mar 22, 2017 · Time 2 min. czytania

Jak zostać liderem? Jaką rolę w zespole powinien spełniać lider? Jak planować, wdrażać i kontrolować projekty? O tę wiedzę są już bogatsi partnerzy sieci Freedom Nieruchomości.

Kilka razy do roku, w najbardziej wyjątkowych hotelach w Polsce, na weekend spotykają się ludzie skupieni wokół wielkiej idei. Wymieniają się doświadczeniami, podnoszą swoje umiejętności sprzedażowe i menedżerskie. Wszystko pod okiem ekspertów w swoich dziedzinach. Trenerów takich jak Robert Zych – autorytet w dziedzinie coachingu sprzedażowego. Tym razem podczas szkolenia partnerów ogólnopolskiej sieci biur Freedom Nieruchomości rozmawialiśmy o tym, jak zostać liderem sprzedaży i nie tylko!

Poznaliśmy również kilka ważnych teorii, m.in.:

  • podstawy filozofii “ufaj i kontroluj”,
  • zasady skutecznego wdrażania zadań,
  • techniki unikania pułapek na etapie planowania,
  • algorytm przekazywania informacji zwrotnej,
  • budowanie motywacji pracownika.

W hotelu Tobaco w Łodzi spędziliśmy dwa dni. Teraz przyszła pora na wdrażanie zdobytej wiedzy i planowanie kolejnego szkolenia, które odbędzie się już w czerwcu.

Chcesz być częścią zmian na rynku nieruchomości? Chcesz dowiedzieć się, jak zostać liderem? Poznajmy się!

Może to też Ci się spodoba

Taksa notarialna – czym jest i jaki jest jej koszt?

Wydatki, wydatki… Bardzo często, przy różnego rodzaju inwestycjach, zamysłach, planach krótko- i długoterminowych, są one nieodłącznym elementem niepokoju klientów chcących w prawidłowy dopełnić formalności prawnych i publicznych. Niekiedy wysokość takich wydatków jest wystarczającym powodem do tego, aby zamierzone i pełne entuzjazmu plany się nie spełniły lub w znacznym stopniu były ograniczane.

Jak sprzedać mieszkanie – poradnik

Sprzedając dom lub mieszkanie, musisz przejść przez szereg skomplikowanych etapów, aby finalnie zostać szczęśliwym posiadaczem gotówki na koncie. Dla wytrwałych, pragnących samodzielnie prowadzić sprzedaż nieruchomości, przygotowaliśmy garść porad, aby – jeśli już podejmą się bezpośredniej transakcji – mogli zrobić to szybko i bezpiecznie. Przeczytaj poradnik, jak sprzedać mieszkanie.

Przegląd prasy C

Zmiany w prawie budowlanym. Zapowiedź sejmu. Przegląd prasy 25.03.2024

Poprawa sytuacji mieszkaniowej jest potrzebna jak najszybciej. Należy zwiększyć dostępność mieszkań. W związku z tym jeszcze w tym roku Sejm ma uchwalić ma pakiet ustaw dotyczących trzech obszarów. Dowiedz się, jakich!

Ewelina Zdancewicz mar 25, 2024 · 3 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.