Wyłącznie wyłączność - Recamp 7

mar 22, 2017 · Time 2 min. czytania

Wyłącznie wyłączność. To tytuł wystąpienia trenera sprzedaży sieci Freedom Nieruchomości, Pawła Sobocińskiego na Recamp 7. Dowiedz się, jak pozyskiwać klientów na wyłączność. Nie tylko tych z polecenia, ale i z zimnych telefonów.

To już siódma edycja Recamp – największej imprezy w branży nieruchomości. Tym razem odbędzie się ona w Rawie Mazowieckiej, w Hotelu Ossa w dniach 17-18 marca. Jednym z prelegentów będzie Paweł Sobociński – trener i wdrożeniowiec w sieci Freedom Nieruchomości oraz autor bloga pawelsobocinski.pl. Paweł będzie mówił o tym, czym jest praca na umowach wyłącznego pośrednictwa i dlaczego liczy się wyłącznie wyłączność!

Wystąpienie Pawła odbędzie się w piątek 17.03, o godzinie 16:10. Opowie między innymi o tym, jakie zasady i sprawdzone narzędzia stosować, aby podpisywanie umów na wyłączność przychodziło z łatwością. W prelekcji nie zabraknie przykładów z czasów, gdy obecny szkoleniowiec Freedom był jeszcze pośrednikiem.

Link do pełnego programu konferencji Recamp znajdziecie tutaj.

Może to też Ci się spodoba

Kupujemy mieszkanie – poradnik cz. 2. W drodze na prezentację!

Czas na drugą część miniporadnika dla kupujących mieszkanie. Ostatnio skupiliśmy się nad wyborem odpowiedniego typu nieruchomości. Kolejnym etapem będzie zatem wyszukanie idealnego mieszkania i oczywiście zapoznanie się z nim w rzeczywistości. Jak przygotować się do prezentacji mieszkania? Kupujemy mieszkanie – poradnik cz.2. W drodze na prezentację!

domki stojące nad brzegiem morza

Zalety zakupu nieruchomości nad morzem – inwestycja w wakacyjny dom

Czy warto inwestować w nieruchomości nad morzem? Tak, ale… nie zawsze. Sprawdź, kiedy kupno nieruchomości nad morzem to dobry pomysł.

Ewelina Zdancewicz maj 16, 2024 · 6 min. czytania

Czy otrzymam wsparcie w wypromowaniu biznesu na lokalnym rynku?

Czy otrzymam wsparcie w wypromowaniu biznesu na lokalnym rynku?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.