Wyłącznie wyłączność - Recamp 7

mar 22, 2017 · Time 2 min. czytania

Wyłącznie wyłączność. To tytuł wystąpienia trenera sprzedaży sieci Freedom Nieruchomości, Pawła Sobocińskiego na Recamp 7. Dowiedz się, jak pozyskiwać klientów na wyłączność. Nie tylko tych z polecenia, ale i z zimnych telefonów.

To już siódma edycja Recamp – największej imprezy w branży nieruchomości. Tym razem odbędzie się ona w Rawie Mazowieckiej, w Hotelu Ossa w dniach 17-18 marca. Jednym z prelegentów będzie Paweł Sobociński – trener i wdrożeniowiec w sieci Freedom Nieruchomości oraz autor bloga pawelsobocinski.pl. Paweł będzie mówił o tym, czym jest praca na umowach wyłącznego pośrednictwa i dlaczego liczy się wyłącznie wyłączność!

Wystąpienie Pawła odbędzie się w piątek 17.03, o godzinie 16:10. Opowie między innymi o tym, jakie zasady i sprawdzone narzędzia stosować, aby podpisywanie umów na wyłączność przychodziło z łatwością. W prelekcji nie zabraknie przykładów z czasów, gdy obecny szkoleniowiec Freedom był jeszcze pośrednikiem.

Link do pełnego programu konferencji Recamp znajdziecie tutaj.

Może to też Ci się spodoba

Jak postawić pierwsze kroki w pośrednictwie nieruchomości?

Fragment wywiadu z Joanną Jażdżewską, który ukazał się w sierpniowym wydaniu miesięcznika Franchising.pl. Joanna jest franczyzobiorcą marki Freedom. Prowadzi biuro nieruchomości w Gdyni. Opowiada m.in. o tym, jak postawić pierwsze kroki w pośrednictwie nieruchomości.

Pewny wybór 11: Wzrost cen materiałów – o ile droższa jest budowa domu

W przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy ceny materiałów budowlanych bardzo wzrosły. Coraz trudniej też o pracowników na budowę.

W jakim wieku są agenci pracujący we Freedom?

W jakim wieku są agenci pracujący we Freedom?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.