Usługi home stagingu. Czy warto poszerzać swoją ofertę?

mar 22, 2017 · Time 2 min. czytania

Na czym polegają usługi home stagingu? Czy mają szansę stać się alternatywną drogą kariery dla projektantów i architektów? Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sesji zdjęciowej i prezentacji klientom staje się standardem na rynku. Freedom Nieruchomości doszło w tym do perfekcji.

28 lutego w Olsztynie odbyło się spotkanie Studia Dobrych Rozwiązań. To ogólnopolska seria edukacyjna, poświęcona rozwojowi architektów i projektantów. Wśród doniesień o najnowszych trendach, najbardziej wyjątkowych materiałach wykończeniowych oraz inspiracjach dla projektantów, znalazło się miejsce na wystąpienie reprezentantki sieci Freedom Nieruchomości. O tym, jakie znaczenie mają usługi home stagingu w biurach nieruchomości mówiła Beata Jabłonowska. Absolwentka Akademii Artystycznej w Gdyni, autorka ponad 100 sesji zdjęciowych oraz aranżacji home stagingowych.

Większy zysk ze sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Jabłonowska skupiła się na praktycznym aspekcie zabiegów używanych przy sprzedaży nieruchomości oraz możliwościom rozszerzenia oferty projektantów i architektów o tę właśnie usługę. Zainteresowanie wzbudziła przede wszystkim wśród inwestorów. W technikach home stagingowych zobaczyli bowiem ciekawą i zdecydowanie tańszą alternatywę dla zwiększania zysku z wynajmu nieruchomości.

Ścieżka kariery projektantów

Poszerzanie pakietu usług biur nieruchomości w Polsce o profesjonalny home staging staje się standardem. To otwiera również drzwi do nowych stanowisk pracy specjalistom od projektowania i aranżacji wnętrz. Każdą realizację home stagera wieńczy sesja fotograficzna, następnie obróbka zdjęć i umieszczenie ich w internecie, jako elementów uzupełniających opis nieruchomości na sprzedaż lub wynajem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o home stagingu i możliwościach jego wykorzystania? Przeczytaj artykuł opisujący 10 najważniejszych zasad tej sztuki.

Może to też Ci się spodoba

Czy mogę liczyć na doradztwo inwestycyjne?

Czy mogę liczyć na doradztwo inwestycyjne?

Darowizna mieszkania – co warto wiedzieć?

Jak nieodpłatnie przekazać mieszkanie dzieciom lub wnukom? Najczęściej odbywa się to za pomocą darowizny. Warto wówczas pamiętać o zachowaniu odpowiedniej formy i formalnościach wobec urzędu skarbowego. Wizyta u notariusza zwalnia podatnika z obowiązku zgłoszenia darowizny mieszkania do urzędu skarbowego, ponieważ zrobi to za niego notariusz. Ile to kosztuje? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie koszty […]

Wiosenne porządki w domu. Jak oczyścić dom ze zbędnych rzeczy?

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a kiedy powietrze zaczyna pachnieć inaczej, wstępuje w nas nowa energia i mamy ochotę wysprzątać każdy kąt. Wtedy z ulgą możemy w końcu otworzyć okna na oścież, wpuścić nieco świeżego powietrza i posprzątać wszystko to, co czekało na właściwy moment! Pora na wiosenne porządki w domu. Wiosenne porządki w domu […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.