Czy Freedom Nieruchomości prowadzi szkolenia dla franczyzobiorców?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy Freedom Nieruchomości prowadzi szkolenia dla franczyzobiorców?

Tak. Raz na kwartał organizujemy 2-dniowe szkolenia dla franczyzobiorców – zarówno dla dyrektorów, jak i menedżerów. Cyklicznie odbywa się 5-dniowe szkolenie wstępne dla Twoich doradców oraz cały czas masz dostęp do dodatkowych szkoleń po preferencyjnych stawkach.

Może to też Ci się spodoba

Warunki zabudowy krok po kroku

Decyzja o warunkach zabudowy (gdy brak planu zagospodarowania przestrzennego) – po co i dla kogo? Decyzja będzie niezbędna inwestorowi, gdy jego posesja nie została do tej pory objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu. Wniosek o wydanie takiej decyzji należy złożyć do właściwego organu władzy państwowej. Poznaj warunki zabudowy krok po kroku. Wniosek o warunki zabudowy powinno […]

Styl skandynawski – jak sprzedać nieruchomość z charakterem?

Elektryzuje, magnetyzuje, zachwyca – taki jest styl skandynawski. Przebojem wdarł się do świadomości i trafił w gusta Polaków. Za co najbardziej go cenię i dlaczego tak polubiłam z nim pracować? W końcu – jaki wpływ na rynkową pozycję nieruchomości ma utrzymanie jej w takiej konwencji?

Jak udekorować dom na święta

Jak udekorować dom na święta?

Dom na święta musi błyszczeć! Jakie dekoracje Ci w tym pomogą? Jak tanio i ładnie udekorować dom na święta? Sprawdź nasze pomysły na świąteczne ozdoby do domu!

Ewelina Zdancewicz gru 19, 2023 · 6 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.