Rób Swoje 06: Tata. Mąż. Meneger. Mentor.

lip 26, 2019 · Time 4 min. czytania

Czy da się inaczej? Czy można być skutecznym menadżerem i usatysfakcjonowanym przedsiębiorcą, omijając ciemną stronę biznesu? O tym porozmawiamy z naszym gościem, Bolesławem Drapellą.

Gościem prowadzącej podcast Agnieszki Wiśniewskiej jest założyciel Sauna Grow, były prezes i wiceprezes grupy Morizon-Melog, wcześniej również szef portalu gratka.pl. Właściciel brytyjskiej spółki RoomAuction.com Ltd działającej w branży online travel, były wiceprezes hongkońskiej spółki AirHelp.com pomagającej pasażerom linii lotniczych. Ewangelista efektywnego marketingu głównie w branży nieruchomości. W przeszłości, z ramienia agencji interaktywnej odpowiedzialny za obecność marki Heyah w internecie, pracował także dla BMW, DrOetker, Americanos, Mentos i Multimedia Polska. Ex instruktor harcerski i zuchmistrz ZHR, organizator wielu akcji społecznościowych – Bolesław Drapella.

 

Lekcja z rodziny, która przekłada się na biznes? Umiejętność słuchania i świadomość, że dzieci nie zawsze się muszą ze mną zgadzać. W firmie jest tak, że czasami ktoś przytaknie a swoje pomyśli. Dzieci bardzo brutalnie i wyraźnie są w stanie powiedzieć NIE. A to jest bardzo otrzeźwiające i cenne! Wyzwala umiejętność przyznania się do błędu, co rozwija jest motorem rozwoju.

Freedom Podcast – Rób Swoje! to audycja, która pomoże ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Nasi goście inspirują do działania i uczą, jak prowadzić rentowną firmę oraz czerpać radość z codziennej pracy. Wierzymy, że w biznesie – tak jak w życiu – warto robić swoje. My sprzedajemy nieruchomości, a ty?

Gdzie słuchać podcastu Freedom?

Słuchaj Freedom Podcast – Rób Swoje! i rozwiń skrzydła. Znajdziesz nas w aplikacji Podcasty od iTunesSpotify, we wszystkich aplikacjach na Androida oraz w serwisie YouTube.

Bezpośrednie linki znajdziesz również poniżej! Przyjemnego słuchania!

Rób Swoje 01: Metoda leniwego sprzedawcy

Rób Swoje 02: Pomysł na własny biznes

Rób Swoje 03: Jak pracować na rekomendacjach?

Rób Swoje 04: Znaczenie internetu w sprzedaży nieruchomości

Rób Swoje 05: Jak nie utonąć w morzu wydatków?

Rób Swoje 06: Tata. Mąż. Meneger. Mentor.

Rób Swoje 07: Słowiańska legenda… biznesu

Rób Swoje 08: SEO w małej agencji nieruchomości

Rób Swoje 09: To mi się NIE opłaca 

Może to też Ci się spodoba

Za co odpowiada agent nieruchomości?

Kto choć raz miał styczność z pośrednikiem nieruchomości, będzie miał swoją odpowiedź na  pytanie: kim jest agent nieruchomości. Dla sprzedającego to osoba, która ma znaleźć kogoś, kto zapłaci za jego mieszkanie jak najwięcej. Dla kupującego – człowiek, który zorganizuje wszystkie dokumenty potrzebne do zakupu, zapewni bezpieczeństwo transakcji, a w razie, gdy coś pójdzie nie tak, […]

Jak z głową zaciągnąć kredyt hipoteczny?

Zakup nieruchomości na kredyt hipoteczny to bardzo ważna decyzja. Dla wielu z nas jedyna taka w życiu. Na jakie pytania należy sobie odpowiedzieć, zanim podejmiemy ten krok?

Czy po podpisaniu umowy na wyłączność mogę sprzedać samodzielnie?

Czy po podpisaniu umowy na wyłączność mogę sprzedać samodzielnie?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.