Prezentacja nieruchomości - samodzielnie czy z pośrednikiem?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy pośrednik będzie oglądał nieruchomości razem ze mną? Jak wygląda prezentacja nieruchomości przy współpracy z pośrednikiem?

Tak, pośrednik zawsze będzie Ci asystować podczas prezentacji nieruchomości i zadba o to, aby dokonany wybór nie sprawił problemów. Agent Freedom Nieruchomości “prześwietli” nieruchomość i wynegocjuje dla Ciebie najlepszą cenę. Pozostanie też z Tobą do końca transakcji.

Sprawdź, na co możesz liczyć – jak wygląda dzień z życia pośrednika nieruchomości?

Może to też Ci się spodoba

Przegląd prasy

Deficyt mieszkań w Polsce. Na jakim jest poziomie? Przegląd prasy 27.12.2023

Deficyt mieszkań w Polsce nadal jest odczuwalny, a to przekłada się na ceny nieruchomości. Jednocześnie chociaż tym roku na rynek trafi mniej lokali niż w dwóch poprzednich latach, to i tak jeden z najlepszych wyników w historii.

Ewelina Zdancewicz gru 27, 2023 · 3 min. czytania
Drewniany domek, obok kalkulator i laptop

Najczęstsze błędy popełniane przez kupujących mieszkanie

Zakup mieszkania to jedno z najważniejszych i najbardziej kosztownych przedsięwzięć w życiu. Niestety, wiele osób popełnia błędy, które mogą znacząco wpłynąć na ich satysfakcję z nowej nieruchomości. Poznaj najczęstsze z nich oraz porady, jak ich unikać.

Ewelina Zdancewicz maj 28, 2024 · 5 min. czytania

Dążymy do perfekcji! Rebranding Freedom Nieruchomości

Profesjonalizacja znaku i odświeżenie wizerunku marki – Freedom Nieruchomości wyznacza nowe standardy na rynku pośredników w Polsce, dopełniając jakość dedykowanych klientom usług nowym, holistycznym systemem identyfikacji wizualnej. Rozpoznawalny, silny i wydajny – rebranding Freedom ruszył w grudniu 2018 roku. Rebranding jest jak… powrót do domu po długiej wędrówce. Symbolizuje dojrzewanie i zagłębianie się w siebie. […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.