Szkolenie Freedom Nieruchomości w Warszawie

mar 15, 2018 · Time 2 min. czytania

Pierwsze szkolenie partnerów franczyzowych Freedom Nieruchomości w 2018 roku było na swój sposób wyjątkowe. Dlaczego?

Spotkaliśmy się pierwszy raz w Warszawie, w hotelu IBIS, w dniach 9–10.03. Po drugie, większość szkolenia prowadziła kadra Freedom Nieruchomości. W 2018 roku ilość projektów wewnętrznych oraz rozwój sieci i poprawa jakości zdominowały nasze spotkania.

Omawialiśmy między innymi alternatywne kanały pozyskiwania leadów, status prac nad nowym systemem CRM od Asari (Kameleon) oraz strategie marketingowe na pozostałe 3 kwartały.

Szkolenie musi mieć gości!

Mimo, że projekty wewnętrzne zdominowały to szkolenie, nie mogło zabraknąć gościa z zewnątrz. Tym razem byli to Rafał Chlebowski i Maciej Górka z serwisu e-bazanieruchomości.

Rozmawialiśmy między innymi na temat konwertowania klientów z rynku wtórnego na pierwotny, bez uszczerbku na sprzedaży na tym pierwszym.

Poniżej kilka ujęć z drugiego dnia.

Może to też Ci się spodoba

Czy zmiany demograficzne wywołają spadek cen nieruchomości? Przegląd prasy 20.05.2024

Ceny nieruchomości rosną nieustannie, co ma wpływ na wzrost dochodów ludności, potencjał do poprawy akcji kredytowej oraz wysokie zapotrzebowanie.

Ewelina Zdancewicz maj 20, 2024 · 4 min. czytania

Pewny wybór 27. Czy czeka nas wzrost cen nieruchomości?

Rosnące ceny materiałów budowlanych, zmiany prawne, zapotrzebowanie rynku - to tylko kilka czynników, które w ostatnich latach wpłynęły na mocny wzrost cen nieruchomości.

Przegląd prasy

Ceny mieszkań rosną szybciej niż wynagrodzenia. Przegląd prasy 11.12.2023

Nowe dane zabrane przez serwis Bankier.pl nie są optymistyczne dla kupujących. Wynika z nich, że różnica między szybkością wzrostu cen wynagrodzeń i mieszkań powiększa się na niekorzyść kupujących.

Ewelina Zdancewicz gru 11, 2023 · 3 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.