Jakie narzędzia do pracy otrzymuje pośrednik?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jakie narzędzia do pracy otrzymuje pośrednik?

Na wstępie każdy z agentów otrzymuje materiały pozyskowe niezbędne przy pracy z klientem oraz dostęp do rozbudowanej oferty szkoleń wewnętrznych i webinarów. 

Oferujemy również pakiet narzędzi do nawiązywania relacji i obsługi danych klienta – pracujemy głównie na systemie CRM ASARI, który umożliwia monitoring połączeń, zarządzanie informacjami, tworzenie poszukiwań itp. Pośrednicy mają także dostęp do MLS czyli bazy wymiany ofert, niezbędnej do pozyskania pierwszych klientów.

Oczywiście nasi agenci otrzymują też narzędzia niezbędne do codziennej pracy takie jak laptop, tablet czy telefon służbowy. 

Może to też Ci się spodoba

Rób Swoje 03: Jak pracować na rekomendacjach?

Rekomendacje to święty Graal sprzedaży i biznesu. Każdy chciałby mieć lojalnych klientów, którzy polecają nas dalej. Ale jak to zrobić? Na co stawiać? Jakich trików używać? A może wręcz przeciwnie? Jakim nie być, by być polecanym? W trzecim odcinku Freedom Podcast – Rób Swoje! o tym, jak pracować na rekomendacjach i odnieść sukces rozmawiamy z […]

Wynajem mieszkania dla studenta

Przed tysiącami młodych ludzi w Polsce staje właśnie jedno z trudniejszych zadań w studenckim kalendarzu – wynajem mieszkania na cały najbliższy rok akademicki. Poniżej przedstawiamy porady, które pomogą zarówno świeżo upieczonym studentom, jak i zaprawionym w bojach żakom, odnaleźć się na rynku nieruchomości  i znaleźć wymarzone M do nauki i studiowania.

Jak długo trwa usługa pośrednictwa?

Jak długo trwa usługa pośrednictwa?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.