Jak wygląda wdrożenie we Freedom?

kwi 18, 2018 · Time 2 min. czytania

Jak wygląda wdrożenie we Freedom?

Wdrożenie we Freedom Nieruchomości polega przede wszystkim na zaprezentowaniu nowemu agentowi jak wygląda praca pośrednika i jak funkcjonuje nasze biuro. To nauka pod okiem doświadczonej kadry managerskiej lub dyrektora oddziału. 

Początkowy etap pracy w firmie to w dużej mierze przeszkolenie merytoryczne. Dzięki stale rozwijanej ofercie szkoleń wewnętrznych nasi trenerzy oferują każdemu nowemu agentowi 5-dniowe szkolenie wprowadzające do podstaw sprzedaży i funkcjonowania rynku nieruchomości. Wiedzę zdobytą na szkoleniu można w toku pracy poszerzać korzystając z możliwości udziału w licznych webinarach, mikro szkoleniach czy treningach “on the job”.

Freedom Nieruchomości to ogólnopolska sieć franszyz zrzeszająca ponad 350 osób, które służą pomocą i doświadczeniem. Zwłaszcza na początku warto skontaktować się z nimi by otrzymać wskazówki od osób z wieloletnim stażem w zawodzie lub zapoznać się z dobrymi praktykami. Z agentami Freedom możesz w łatwy sposób skontaktować się np. za pomocą ogólnodostępnego forum dla pośredników.

Może to też Ci się spodoba

Ile kosztuje apartament i gdzie inwestować?

Nie trzeba być bacznym obserwatorem branży nieruchomości, aby zauważyć, że przy obecnym boomie na lokowanie oszczędności w tym sektorze rynku definicje poszczególnych rodzajów nieruchomości rozszerzają się, wprowadzając w błąd potencjalnego nabywcę. Przykład? Powstające od podstaw imitacje loftów, zwane soft loftami, o których pisałam w zeszłym tygodniu. Dziś zastanowimy się, czy każde ładne, nowocześnie urządzone mieszkanie […]

Nowe stawki podatku od nieruchomości i WIRON zamiast WIBOR. Przegląd prasy 12.12.2022

Każdy tydzień przynosi jakieś zmiany w branży nieruchomości. Tym razem podwyżka podatku od nieruchomości, zastąpienie WIBORU nowym wskaźnikiem WIRON, czy nowe zasady budowy domów bez pozwolenia. Zapraszamy do lektury. Podatek od nieruchomości 2023 wyższy! Ile wyniosą nowe stawki? Murator Plus, 06.12.2022 Podatek od nieruchomości w 2023 idzie w górę. Znane są już nowe stawki podatku […]

Jak szybko pośrednik sprzeda moją nieruchomość przy umowie wyłącznej, a ile to potrwa przy otwartej?

Jak szybko pośrednik sprzeda moją nieruchomość przy umowie wyłącznej, a ile to potrwa przy otwartej?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.