Jak wygląda wdrożenie we Freedom?

kwi 18, 2018 · Time 2 min. czytania

Jak wygląda wdrożenie we Freedom?

Wdrożenie we Freedom Nieruchomości polega przede wszystkim na zaprezentowaniu nowemu agentowi jak wygląda praca pośrednika i jak funkcjonuje nasze biuro. To nauka pod okiem doświadczonej kadry managerskiej lub dyrektora oddziału. 

Początkowy etap pracy w firmie to w dużej mierze przeszkolenie merytoryczne. Dzięki stale rozwijanej ofercie szkoleń wewnętrznych nasi trenerzy oferują każdemu nowemu agentowi 5-dniowe szkolenie wprowadzające do podstaw sprzedaży i funkcjonowania rynku nieruchomości. Wiedzę zdobytą na szkoleniu można w toku pracy poszerzać korzystając z możliwości udziału w licznych webinarach, mikro szkoleniach czy treningach “on the job”.

Freedom Nieruchomości to ogólnopolska sieć franszyz zrzeszająca ponad 350 osób, które służą pomocą i doświadczeniem. Zwłaszcza na początku warto skontaktować się z nimi by otrzymać wskazówki od osób z wieloletnim stażem w zawodzie lub zapoznać się z dobrymi praktykami. Z agentami Freedom możesz w łatwy sposób skontaktować się np. za pomocą ogólnodostępnego forum dla pośredników.

Może to też Ci się spodoba

Pewny wybór 31. Czy siedlisko jest dla każdego?

Pewny wybór 31. Czy siedlisko jest dla każdego?

Czy każdy może kupić siedlisko? Kto może kupić działkę siedliskową? O tym posłuchasz w nowym odcinku podcastu Pewny Wybór!

Ewelina Zdancewicz paź 05, 2023 · 3 min. czytania

”Bezpieczny kredyt 2 proc.” podnosi ceny mieszkań? Przegląd prasy 31.07.2023

Minister rozwoju i technologii Waldemar Buda wskazuje na bardzo szybko rozpędzający się program “Bezpieczny kredyt 2 proc.”. To jeden z głównych czynników ożywienia rynku nieruchomości - a co za tym idzie, podwyżki cen domów i mieszkań.

Ewelina Zdancewicz lip 31, 2023 · 3 min. czytania

Jak kupić mieszkanie i zacząć zarabiać?

Przedsiębiorczość to życie przez kilka lat, jak inni ludzie nie potrafią, po to, by spędzić resztę życia tak, jak inni nie mogą”. Tymi słowami Jarosław Tuczko zaczyna swoją książkę „Zrozumieć finanse”, którą mam przyjemność obecnie studiować. Tak, studiować to idealne słowo. Bo chce się wreszcie dowiedzieć, jak kupić mieszkanie i zacząć zarabiać?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.