Czy zwracane jest za paliwo?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy zwracane jest za paliwo?

Nie, są to koszta własne każdego przedsiębiorcy, które może odliczyć jeżeli jest czynnym podatnikiem VAT. W zależności czy jest to samochód jedynie do użytku służbowego, czy również prywatnego, może to być połowa lub całość kwoty podatku od kosztów poniesionych na paliwo, bądź wydatków eksploatacyjnych. 

Może to też Ci się spodoba

Jak zostać liderem? Freedom szkoli wspólnie z Akademią Columbus!

Sieć biur Freedom Nieruchomości została partnerem strategicznym Fundacji Columbus, która pomaga liderom w rozwijaniu umiejętności miękkich, organizując spotkania z praktykami biznesu. Doświadczeni agenci, marketingowcy oraz trenerzy sprzedaży z Freedom będą dzielić się z wami wiedzą w tzw. Strefie Lidera, która z rodzimego Gdańska rozprzestrzenia się na całą Polskę. Doświadczeni przedsiębiorcy z Richardem Bransonem na czele […]

Jak sprawdzić numer działki?

Jak sprawdzić numer działki?

Działki w Polsce posiadają numery ewidencyjne. To oznaczenia, które umożliwiają dostęp do podstawowych informacji na temat gruntu oraz dotarcie do jego właściciela. Numer działki można sprawdzić online i za darmo - wystarczy posiadać adres nieruchomości. Można też sprawdzić numer działki bez tego i także w tym przypadku z pomocą przychodzi nam Geoportal. Dowiedz się więcej!

Ewelina Zdancewicz kwi 22, 2024 · 3 min. czytania

Pobierz Raport Rynku Nieruchomości 2020/2021

Za nami wyjątkowy rok. Pełen wyzwań, trudnych chwil i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zobacz, co się zmieniło i z czym przyjdzie nam się mierzyć w 2021. Pobierz raport o rynku nieruchomości i wykorzystaj tę wiedzę do podejmowania lepszych decyzji.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.