Czy otrzymam wsparcie w wypromowaniu biznesu na lokalnym rynku?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy otrzymam wsparcie w wypromowaniu biznesu na lokalnym rynku?

Tak. Dział marketingu Freedom Nieruchomości jest gotów, aby doradzać Ci w zorganizowaniu lokalnej promocji oraz razem z Tobą projektować wszelkie materiały reklamowe.

Może to też Ci się spodoba

Jakie losy czekają program Kredyt “Na Start”? Przegląd prasy 27.05.2024

Jakie losy czekają program Kredyt “Na Start”? Przegląd prasy 27.05.2024

Program "Na start" stanowi flagowy projekt rządu w dziedzinie mieszkaniowej. Jednak obecnie jego przyszłość jest niepewna, a prace nad nim utykają. Konsultacje w tej sprawie zostały przedłużone do końca maja.

Ewelina Zdancewicz maj 27, 2024 · 4 min. czytania
Kariera w nieruchomościach 10: Branża dla osób, które mają konkretne cele

Kariera w nieruchomościach 10: Zimna krew to podstawa

Łączenie pracy w nieruchomościach wraz z innymi aktywnościami zawodowymi jest możliwe, ale - jak każda tego typu sytuacja - wymaga dokładnej organizacji. Jeśli dotyczy nauczycielki wychowania fizycznego, może wiązać się nawet z… przebieraniem w oficjalny strój na prezentację nieruchomości z dresu, stojąc autem na czerwonym świetle. Poznaj historię Natalii Prokurat!

Ewelina Zdancewicz lut 23, 2024 · 3 min. czytania

Kredyt na budowę domu – na co zwrócić uwagę?

Posiadanie własnego domu jest marzeniem wielu z nas. Zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy pandemia mocno ograniczyła nasze możliwości przemieszczania się i zmusiła do pracy zdalnej. Wszyscy mocno odczuliśmy potrzebę posiadania własnej, większej przestrzeni, którą niewątpliwie może dać dom z ogrodem.  Nasze plany o większej przestrzeni możemy spełnić rozpoczynając budowę na własną rękę, nabywając dom od […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.