Czy otrzymam wsparcie w rekrutacji pracowników?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy otrzymam wsparcie w rekrutacji pracowników?

Freedom Nieruchomości stale rozwija autorską Ścieżkę Kariery, która pozwala nie tylko przyciągać odpowiednich pracowników, ale również ich utrzymać. Nieustannie budujemy również markę pracodawcy, która ułatwia zdobywanie talentów. Dodatkowo, na skalę ogólnopolską współpracujemy z największymi portalami, takimi jak Pracuj.pl czy Praca.pl, dzięki czemu możemy zaoferować Ci bardzo preferencyjne warunki w przypadku publikacji ogłoszeń. Prowadzimy również własny program Szukamy Talentów.

Może to też Ci się spodoba

Po co nowemu Franczyzobiorcy szkolenie z marketingu?

Prowadząc rozmowy z potencjalnym partnerem biznesowym zainteresowanym przystąpieniem do sieci Freedom Nieruchomości, najpierw przeprowadzamy dokładną analizę potencjału danego miasta i lokalizacji. Na jej podstawie wspólnie podejmujemy decyzję o współpracy. Franczyza Freedom Nieruchomości to współpraca oparta na bliskości i wspólnym zaangażowaniu. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na wsparcie Centrali na każdym etapie prowadzenia biznesu.  W ramach […]

Pewny wybór 33. Standard mieszkania – czy remont przed sprzedażą się opłaca?

Pewny wybór 33. Standard mieszkania – czy remont przed sprzedażą się opłaca?

Czy warto remontować mieszkanie przed sprzedażą? Ponieważ są to dodatkowe koszty dla sprzedającego, warto mocno przyjrzeć się temu zagadnieniu! Poruszamy je w naszym nowym odcinku podcastu Pewny wybór.

Ewelina Zdancewicz lis 02, 2023 · 3 min. czytania
Agent dostępny 24/7? Historie z życia pośrednika

Pewny wybór 34. Agent dostępny 24/7? Historie z życia pośrednika

Praca pośrednika w obrocie nieruchomościami zakłada dużą dostępność - klienci dzwonią o różnych porach, a prezentacje mieszkań nie ograniczają się do przedziału czasowego 08.00 - 16.00. Jednak czy zgodnie z powszechną opinią agent nieruchomości powinien być dostępny 24/7?

Ewelina Zdancewicz lis 17, 2023 · 3 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.