Mieszkania na sprzedaż w Olsztynie - aktualizowany przegląd inwestycji deweloperskich

cze 13, 2018 · Time 19 min. czytania

Interesują Cię nowe mieszkania na sprzedaż w Olsztynie? Sprawdź, jakie inwestycje deweloperskie powinny Cię zainteresować. W połowie tekstu znajdziesz też specjalną mapę.

Aktualizacja: 13.06.2018

Centaurus, Al. Piłsudskiego

Tę inwestycję znają już chyba wszyscy w Olsztynie. Centaurus, którego dwie wieże będą górować nad miastem, zaoferuje 172 mieszkania i apartamenty. Do większości przynależeć będą duże loggie, a lokatorzy części apartamentów będą mogli cieszyć się nawet kilkudziesięcio metrowymi tarasami. We wszystkich mieszkaniach będą zainstalowane systemy alarmowe, drzwi antywłamaniowe oraz systemy automatycznego sterowania ogrzewaniem.

W budynku zainstalowane będą wideodomofony, a przez całą dobę nad bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwać ochrona. Samochody będzie można zaparkować w hali podziemnej, a pomiędzy wszystkimi windami kursować będzie cichobieżna winda. W sprzedaży pozostały jeszcze lokale o powierzchniach od 37 do 122 m².

Nowe Jaroty, ul. Malewskiego

Słoneczne mieszkania i apartamenty z południową ekspozycją. Do tego przestronne i nowocześnie zaprojektowane.Gdzie? W inwestycji Nowe Jaroty przy ul. Malewskiego!

Z łatwością dojedziesz stąd do kluczowych punktów Olsztyna, dzięki dogodnym połączeniom komunikacji miejskiej. Nie zabrakło też podziemnych i naziemnych miejsc do parkowania. Po budynku będziesz poruszać się cichobieżnymi windami, aż do najwyższej kondygnacji.

Cały projekt składa się ze 125 mieszkań, z czego w sprzedaży pozostały jedynie 4 apartamenty (5700 zł/m²) i 1 mieszkanie (4290 zł/m²). Pozostałe lokale w inwestycji polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi i młodym małżeństwom, które poszukują komfortu, spokoju i dobrej lokalizacj.

Osiedle Bartąg, ul. Bartąska

Biegasz, jeździsz na rowerze lub cenisz spacery po lesie? Osiedle Bartąg czeka na Ciebie z nowymi mieszkaniami. Ta znana już wśród Olsztynian inwestycja oferuje kolejne mieszkania. Wyjątkowo polecamy ją osobom młodym, również singlom.

Na obszarze prawie 4 ha powstało już 9 budynków. Bez oba, deweloper zachował takie odległości między kolejnymi etapami inwestycji, żeby każdy z mieszkających czuł się tam swobodnie i komfortowo. Radośnie czas spędzą tam również dzieci, gdyż wykonawca zadbał o odpowiednio zaprojektowane i bezpieczne place zabaw.

To położone na najwyższym płaskowyżu w regionie osiedle, odznacza się – oprócz wyjątkowych widoków – bardzo dobrą lokalizacją. Po zakończeniu prac drogowych w pobliżu stanie się jednym z najlepiej skomunikowanych osiedli w Olsztynie.

Libero, ul. Barcza

Na boiskach siatkarskich i piłkarskich libero jest wyjątkowo ważną pozycją. Wyznaczają oni tempo gry i stanowią “bezpieczną przystań” dla reszty zespołu. Nie inaczej jest z olsztyńską inwestycją o tej samej nazwie. Z tym, że zamiast tempa wyznacza ona nowy standard.

Co składa się na tę opinię? Spośród wszystkich zastosowanych innowacji z pewnością warto wymienić garaż z podgrzewanym podjazdem, wideodomofony z funkcją przywoływania windy, czy stację obsługi rowerów i ładowania samochodów elektrycznych. Warto wspomnieć też o wspólnej przestrzeni do majsterkowania.

Metraże mieszkań mieszczą się w przedziale 26,7 – 101 m², a ceny oscylują w granicach 5300–6100 zł za metr kwadratowy. Znakomicie odnajdą się tu przede wszystkim młode, aktywne małżeństwa.

Osiedle Słoneczne, ul. Kanarkowa

A gdyby tak zamieszkać w inwestycji położonej między 3 jeziorami? Osiedle Słoneczne to zespół apartamentów, w których poczujesz się jak w podmiejskiej willi. Budynki składają się z mieszkań na parterze i piętrze. Do tych pierwszych przynależy ogródek, a do drugich przestronne i funkcjonalne tarasy. Do centrum miasta dojedziesz stąd w 7 minut. Oczywiście jeśli korki na to pozwolą.

W drugim etapie inwestycji oddanych zostanie 16 apartamentów o powierzchni od 63 do 85 m². Ceny za metr kwadratowy wahają się od 4500 do 4800 zł. W tej cenie otrzymujesz też miejsce parkingowe przed budynkiem oraz komórkę lokatorską. Osiedle jest zamknięte, a jego otoczenie gwarantuje ciszę i spokój. Polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi.

Osiedle Sterowców, ul. Hynka

Jak ująć wyjątkowość Osiedla Sterowców w kilku zdaniach? Wspomnieć o historii? Przed II Wojną Światową funkcjonowało tu lądowisko wojskowych sterowców. Zaznaczyć, że żadne inne osiedle w Polsce nie ma tak rozległych terenów zielonych? Z 30 ha, na których znajduje się popularne osiedle, aż 15 stanowią tereny zalesione i rekreacyjne! Czy to wystarczy?

Ten kompleks, położony na granicy Olsztyna i Dywit, dzieli od centrum raptem 10 minut. W ramach inwestycji powstają mieszkania o metrażach od 29 do 60 m². Ich ceny, mimo całej wyjątkowości osiedla, dalej pozostają w rozsądnych granicach. Dodatkowo na jego terenie znajdziesz minipark handlowy, który w pełni zaspokoi Twoje zakupowe potrzeby.

Wybór ten polecamy przede wszystkim młodym małżeństwom i rodzinom z dziećmi. Wszyscy oni znajdą tu swoje wymarzone miejsce na ziemi.

Natura Park, ul. Tuwima

Kolejna z inwestycji w pobliżu Trzcinowiska Kortowskiego, która cieszy się powodzeniem. Natura Park, tak samo jak Calamo Park, kusi otoczeniem, ciszą i spokojem. To znakomite miejsce dla rodzin z małymi dziećmi i młodych małżeństw. Doskonała lokalizacja, perfekcyjne wykończenia i piękne widoki. To wszystko otrzymują przyszli mieszkańcy tej inwestycji.

Natura Park to 3 budynki, z których każdy liczy 4 kondygnacje. Ceny za metr wahają się od 5.600 do 5.800 zł za m². Na terenie inwestycji znajdzie się też podziemna hala garażowa oraz lokale handlowo–usługowe. Najmłodsi znajdą dla siebie zlokalizowany wśród zieleni plac zabaw. To wszystko składa się na naprawdę dobre miejsce dla Twojej rodziny.

Sady nad Łyną, ul. Bilitewskiego

Sady nad Łyną to ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą uciec trochę dalej od miejskiego zgiełku, ale ciągle pozostać w granicach miasta. Nawet stąd dojazd do centrum zajmie około 10 minut. To niewielka cena za komfort, spokój i widoki na dolinę rzeki Łyny. Deweloper chwali się między innymi niskimi kosztami eksploatacyjnymi, windą z poziomu hali garażowej oraz faktem, że do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska i miejsce postojowe.

Osiedle jest bardzo przyjazne dla osób niepełnosprawnych. W mieszkaniach znajdziemy też drewniane okna, a na klatkach schodowych znajdują się maksymalnie 3 mieszkania. Warto też zwrócić uwagę na ich nasłonecznienie. Deweloper zaplanował układy dwu- i trójstronne. Inwestycja jest też ostatnią linią wysokich zabudować, co zapewni wyborny widok z balkonów i okien.

Olimpijskie Ogrody, ul. Oficerska

Olimpijskie Ogrody to przede wszystkim kameralna zabudowa i dogodna lokalizacja. Nie dość, że inwestycja położona jest bardzo blisko centrum – a mimo to daleko od miejskiego zgiełku – to zapewnia jeszcze duże możliwości dla osób aktywnych. Pobliska OSW oferuje m.in. basen, korty do squasha i tenisa, czy boiska do sportów drużynowych.

Na uwagę zasługuje też bliskość wszystkich niezbędnych punktów handlowych, usługowych i zdrowotnych. To wszystko sprawia, że inwestycja dobrze nada się zarówno dla młodych małżeństw i singli, jak i emerytów, szukających spokoju i wytchnienia. Budynek liczy tylko 4 kondygnacje i znajdują się w nim mieszkania od 35 do 62 m².

Fregata Park, ul. Augustowska

W przypadku Fregata Park warto zwrócić szczególną uwagę na wykończenie elewacji. Według dewelopera nawiązuje ona do okrętów wysokiej klasy. Mimo, że to skojarzenie nie jest tak oczywiste, jak chciałby tego autor projektu, to z całą pewnością nie można odmówić inwestycji indywidualnego i naprawdę atrakcyjnego wyglądu. Udało się to osiągnąć przede wszystkim dzięki robiącym solidne wrażenie drewnianym elementom.

Jako jedna z niewielu inwestycji oferuje też dość duże lokale. Największe mają mieć po około 95 m², co wyróżnia Fregata Park na tle konkurencji. Ceny są dość przystępne i oscylują w granicach 5000 zł/m². Ten wybór rekomendujemy przede wszystkim młodym rodzinom, które szukają wysokiej jakości i większego oddalenia od centrum miasta.

Tęczowy Las, ul. Tęczowy Las

Pierwszy etap sprzedał się w 100%, co mówi wiele o jakości i opłacalności tej inwestycji. Mimo, że położona jest ona na obrzeżach miasta, dojazd do centrum nie powinien przekraczać kilkunastu minut. Miłośnicy terenów zielonych z pewnością odnajdą tu swoje miejsce na ziemi. Zaledwie 300 metrów od osiedla znajduje się Jezioro Bartąg.

Deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne i podziemne oraz komórki lokatorskie. Aktualnie w sprzedaży pozostaje 97 mieszkań, o powierzchniach od 34 do 105 m². Bardzo kuszące są ceny za metr, które zaczynają się już od 4100 zł. Warto wspomnieć o dużych balkonach (do 21 m²), jeszcze większych tarasach (61 m²) oraz ogródkach (do 182 m²). Inwestycja będzie oddana w 3 kwartale 2019 roku.

Zespół Mieszkaniowy Żołnierska, ul. Żołnierska

Szukasz mieszkania, które równie dobrze może stać się świetną inwestycją? Zespół Mieszkaniowy Żołnierska to odpowiedź na Twoje problemy. Doskonale skomunikowany i składający się z dwóch budynków kompleks oferuje 210 mieszkań. Do każdego z nich przynależy podziemne miejsce postojowe i komórka lokatorska. Metraże zaczynają się od 35, a kończą na 60 m².

Inwestycja położona jest zaledwie 1 km od centrum Olsztyna. Składają się na nią dwa budynki, połączone halą garażową. Na jej dachu deweloper przewidział miejsca do rekreacji oraz place zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Znakomicie odnajdą się tu zarówno single, jak i młode małżeństwa. Ze względu na lokalizację szczególnie polecamy ten wybór studentom.

Calamo Park, ul. Tuwima

Prostota, styl, prestiż i… trzcina. To właśnie w języku włoskim oznacza wyraz calamo. Inwestycja o tej nazwie to kontynuacja znanego i cenionego za swoje walory osiedla. Największym jego atutem, oczywiście oprócz doskonałej lokalizacji i standardu wykończenia, jest bliskie sąsiedztwo Trzcinowiska Kortowskiego, jeziora i lasu. Po prostu kwintesencja olsztyńskiego ducha.

W ramach kolejnego etapu powstaną aż 4 budynki, a każdy z nich będzie liczyć 8 kondygnacji. Dzięki temu deweloper proponuje 264 nowe mieszkania, w skład których wchodzą także przestronne apartamenty z tarasami. Standardem w Olsztynie staje się też podziemna hala garażowa, którą znajdziemy i w tym wypadku. Osiedle Calamo to wybór odpowiedni dla wszystkich.

Wrzosowe Ogrody, ul. Cicha

Wrzosowe ogrody to nowe osiedle na olsztyńskim Zatorzu, na które składają się 4 budynki, które liczą od 4 do 6 pięter. Mieszkańcy pozostawią tu swoje samochody na parkingach naziemnych i podziemnych. Każde z mieszkań posiada balkon lub taras oraz przynależną komórkę lokatorską. Wedle zapewnień dewelopera osiedle ma wręcz pulsować świeżą energią.

Inwestycja będzie ogrodzona, co ma poprawić bezpieczeństwo. Deweloper zadbał również o place zabaw dla dzieci. Na uwagę zasługuje lokalizacja, która z jednej strony gwarantuje spokój, a z drugiej umożliwia szybki dojazd do kluczowych punktów miasta. Wiele wskazuje na to, że inwestycja znajdzie szczególne uznanie w oczach młodych małżeństw i emerytów.

Mieszkania na sprzedaż w Olsztynie - mapa inwestycji deweloperskich

Mieszkania na sprzedaż w Olsztynie – mapa inwestycji deweloperskich

Osiedle Aurora, ul. Barcza

Osiedle aurora to inwestycja malowana słońcem. Widać to chociażby po planach umieszczenia zegara słonecznego w samym centrum. Na uwagę zasługują jednak nie tylko inspiracje, a przede wszystkim sam projekt, który czaruje chociażby w częściach wspólnych budynku. Warto zaznaczyć też wysokość pomieszczeń, która nie schodzi poniżej 2,7 m, co optycznie powiększa nawet nieduże przestrzenie.

Deweloper dodaje też do większości mieszkań darmowy projekt wykończenia wraz z kosztorysem i wizualizacją. Pomoże Ci to w urządzeniu swojego wymarzonego mieszkania. Kto odnajdzie się tu szczególnie dobrze? Przede wszystkim energiczni single i młode małżeństwa, ceniące prostotę, nowoczesność i jakość.

Nad Miłą, ul. Sielska

Raz na jakiś czas zdarzają się w Olsztynie inwestycje wyjątkowe. Z pewnością można do nich zaliczyć osiedle Nad Miłą, które położone jest raptem 20 metrów od brzegów zatoki. To właśnie lokalizacja jest największym plusem tych budynków, chociaż niczego złego nie można zarzucić też ich aparycji. Następne słowa będzie można potwierdzić dopiero po wybudowaniu inwestycji, ale już teraz sądzimy, że może być ona namiastką turystycznego kurortu, położonego bardzo blisko centrum miasta.

Deweloper obiecuje także nowoczesne rozwiązania, również te, które mają chronić tak cenne środowisko i okolicę. Wśród zalet wymienia także kameralność i prywatność. Cóż, póki co ciężko w to uwierzyć, ale takie dzieło projektantów z pewnością może zaskoczyć.

City Park, ul. Krasickiego

Osiedle City Park, przy ul. Krasińskiego, to wiernie odwzorowanie Olsztyna jako Miasta Ogrodu. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i jednoczesna bliskość miejskiej infrastruktury to z jednej strony komfort i spokój, a z drugiej niebywała wygoda. Już teraz ta lokalizacja oferuje doskonałe połączenia z resztą miasta, a może to tylko ulec poprawie dzięki nowej nitce linii tramwajowej.

W ramach drugiego etapu inwestycji powstaną dwa budynki, położone dalej od jezdni, a bliżej terenów spacerowych. Na całość składa się 112 mieszkań, a pozostałe dostępne metraże mieszczą się w granicach 36,18 – 71 m². W jednym z budynków powstaną też lokale usługowe. W hali garażowej każdy będzie mieć własne miejsce parkingowe, a do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Osiedle Sady, ul. Nowaka

Prestiżowa lokalizacja, bliskość Galerii Warmińskiej i terenów zielonych, 123 możliwości na odnalezienie swojego miejsca w Olsztynie. Osiedle Sady to nowa propozycja jednego z deweloperów, odznaczająca się wysokim standardem i funkcjonalnością. Znajduje się na skrzyżowaniu ulic Nowaka i Tuwima, czyli miejscu ze znakomitą komunikacją z centrum miasta.

Na terenie inwestycji znajdzie się dużo miejsca na rekreację, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Deweloper przewidział nie tylko miejsca garażowe w podziemnej hali, ale także te na powierzchni osiedla. Wybór ten sprawdzi się szczególnie w przypadku rodzin z dziećmi i dobrze zarabiających singli, bowiem ceny za metr wahają się w przedziale 5.500–6.300 zł/m².

Osiedle Morena, ul. Morenowa

Osiedle Morena II to niebywale prosty, ale i efektowny design. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań z pewnością poczują się tutaj jak w domu. Uroku budynkowi dodają też kameralne loggie i balkony z przeszkleniami. Deweloper postawił też na podwyższone bezpieczeństwo, instalując osiedlowy system monitoringu. Podwyższony standard znalazł odzwierciedlenie w cenie, która waha się między 4500–5000 zł za metr.

Inwestycja mieści się na południowych krańcach Olsztyna, a więc na terenach niezwykle spokojnych i malowniczych. Na sprzedaż pozostały już jedynie mieszkania o powierzchniach od 67 do 69 m². Warto zwrócić uwagę na fakt, że osiedle mieści się już tak naprawdę poza Olsztynem, w Bartągu. Wybór ten wydaje się najbardziej odpowiedni dla młodych małżeństw, szczególnie z dziećmi.

Ukiel Park, ul. Sielska

Kolejna już w naszym zestawieniu inwestycja, która kusi bliskością jeziora. Ukiel Park, bo o niej mowa, to 25 apartamentów przeznaczonych dla osób, które cenią sobie aktywny tryb życia lub szukają wyjątkowej okazji do inwestycji. Bez dwóch zdań lokale te w lato mogą przeżywać prawdziwe oblężenie.

Mieszkania są bardzo wysokie, jak na obecne standardy. Dla parteru jest to 3,3 m, a dla wyższych pięter 2,85. Są to obecnie jedne z najwyższych wartości w olsztyńskich inwestycjach. Przy obliczaniu ceny apartamentu trzeba liczyć się też z obligatoryjnym dokupieniem podziemnego miejsca postojowego. Jego koszt to 29.000 zł netto. Dodatkowo na parterze znajdą się 3 lokale pod działalność usługową lub handlową.

Rezydencja Vintage, ul. Kasprzaka

Cenisz styl vintage i łączenie minimalizmu, klasyki i nowoczesności? Rezydencja Vintage wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. W ramach inwestycji deweloper wybuduje łącznie 395 mieszkań. Znajdą się wśród nich zarówno małe lokale o powierzchni 40 m², jak i większe, oscylujące w granicach 70 m². Położenie niedaleko Parku Centralnego sprzyjać będzie z kolei aktywności i wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Inwestycja będzie składać się 7-kondygnacyjnych budynków, a każdy z nich będzie miał własną, podziemną halę garażową. Dodatkowo deweloper zaplanował powstanie oddzielnego budynku parkingowego. Na terenie osiedla przewidziane jest także 8 lokali usługowych i bezpieczne place zabaw. Zlokalizowanie przy ulicy Kasprzaka sprawia, że w zasięgu ręki przyszłych mieszkańców znajdą się wszystkie kluczowe punkty miasta.

Osiedle Oaza, ul. Zimowa

Potrzebne Ci nowe mieszkanie, w którym mógłbyś zamieszkać od razu? Cenisz spokój podmiejskich dzielnic? Osiedle Oaza przy ul. Zimowej jest miejscem dla Ciebie. Deweloper przeprowadził kapitalny remont jednego z tamtejszych budynków. W pełni wykończył i wyposażył łazienkę. Wstawił drzwi, położył podłogi i odnowił ściany. W skrócie – po prostu wprowadzisz się tam z meblami.

Od cennrum dzielić Cię będą zaledwie 4 kilometry. W zamian otrzymasz dużą ilość zieleni, ciszę i spokój. W sprzedaży pozostały mieszkania od 43 do 61 m². Ceny za metr wahają się od 3990 do 4200 zł. Znakomicie odnajdą się tam rodziny z dziećmi, młode małżeństwa i emeryci. W cenie mieszkania otrzymasz również komórkę lokatorską i miejsce postojowe. Co ważne, budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Klonowa Aleja, ul. Limanowskiego

Szukasz kameralnej inwestycji na Zatorzu? Klonowa Aleja może być rozwiązaniem dla Ciebie. Deweloper odda dwa kameralne, dwupiętrowe budynki, w których łącznie znajdzie się 39 mieszkań. Warto odnotować, że każde mieszkanie będzie posiadać balkon oraz komórkę lokatorską lub piwnicę. Mieszkańcy swoje samochody postawią w podziemnej hali parkingowej. Mimo niewielu kondygnacji deweloper zdecydował się na zainstalowanie cichobieżnych wind.

Położenie przy ulicy Limanowskiego zapewni szybki dostęp do wszystkich niezbędnych lokali handlowo–usługowych oraz stanowi dobry punkt wypadowy do centrum miasta. Do kupienia zostały mieszkania o powierzchniach od 40 do 66 metrów. Wybór ten rekomendujemy przede wszystkim młodym małżeństwom i emerytom.

Apartamenty Opera, ul. Kołobrzeska

Nowoczesność w ścisłym centrum Olsztyna. Innowacyjność, komfort i prestiż. Apartamenty Opera kuszą całą paletą zalet. Marzy Ci się inteligentny dom? Deweloper z przyjemnością zainstaluje ten system w Twoim przyszłym mieszkaniu. Rozwinięta infrastruktura? Dostępna na osiedlu już od wielu lat. Bliskość kultury i sztuki? Filharmonię zobaczysz z balkonu.

Dużą wartością będzie również ogólnodostępne pomieszczenie rekreacyjne. Zrelaksujesz się tam, zadbasz o kondycję fizyczną lub spotkasz ze znajomymi. Dzieci również znajdą tam kącik dla siebie, wyposażony w maty, pufy i gry planszowe.

Do każdego mieszkania przynależy też komórka lokatorska. Na dachu budynku zainstalowane będą z kolei kolektory słoneczne, które przez cały rok wspomagać będą funkcjonowanie całej inwestycji. W sprzedaży zostały mieszkania o metrażach od 56 do 70 m².

Osiedle Platinum, ul. Bartąska

Szukasz dużego mieszkania w dobrej cenie? Na Osiedlu Platinum zostało kilka 100–metrowych lokali w cenie od 3500 zł/m². W tej kwocie otrzymasz również piwnicę i zewnętrzne miejsce postojowe. W tej chwili jest to jedna z najbardziej korzystnych finansowo propozycji. Deweloper jest bardzo otwarty na współpracę i oferuje możliwość własnego aranżowania mieszkań dzięki przestawianiu ścianek działowych.

Warto wspomnieć o specjalnych ścieżkach spacerowych dla właścicieli psów. W trakcie projektowania osiedla, deweloper postawił na wygodę i bezpieczeństwo. Duże okna i przestronne balkony mają zapewnić odpowiednie nasłonecznienie mieszkań. Dla wymagających powstają lokale z m.in. dwoma łazienkami i garderobą. Zapowiada się świetny wybór dla młodych par.

Może to też Ci się spodoba

Jakie kwiaty do sypialni? Rośliny do sypialni, które poprawią sen

Jakie kwiaty do sypialni? Rośliny do sypialni, które poprawią sen

Rośliny oczyszczają powietrze, dlatego warto je postawić w sypialni, aby zapewnić sobie wysoki komfort snu. Jednak nie wszystkie rośliny sprawdzą się w tym pomieszczeniu. Sprawdź, jakie kwiaty wstawić do sypialni, aby pozytywnie wpłynęły one na jej użytkowników.

Ewelina Zdancewicz sty 04, 2024 · 5 min. czytania

Koronawirus a rynek kredytowy w 2020 roku

Większy wkład własny, wyższe marże, branże wykluczone. Tak krótko można scharakteryzować wpływ koronawirusa na rynek kredytów hipotecznych w 2020 roku.  Początek 2020 roku na rynku kredytowym był niezwykle optymistyczny. Wartość udzielonych kredytów mieszkaniowych była wyższa niż rok temu, banki chętnie udzielały kredytów mieszkaniowych, również popyt ze strony klientów systematycznie rósł. Epidemia COVID-19 nie pozostała bez […]

Czy warto kupić mieszkanie na parterze? O mieszkaniu na parterze z ogródkiem i bez

Mieszkanie na parterze bardzo często idzie w parze z ogródkiem. Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania? Jakie korzyści daje mieszkanie na parterze? Czy jest bezpieczne? Odpowiadamy na pytanie, czy warto kupić mieszkanie na parterze. Mieszkanie na parterze – czasem z ogródkiem, czasem bez. Czym wyróżnia się mieszkanie na parterze? To, co przede wszystkim wyróżnia […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.