Kogo szuka Freedom Nieruchomości?

kwi 17, 2018 · Time 2 min. czytania

Kogo szuka Freedom Nieruchomości?

Dobry agent nieruchomości łączy w sobie cechy sprzedawcy i managera, zna techniki sprzedażowe i umie doskonale zarządzać własnym czasem, co przy nienormowanych godzinach pracy i elastycznym grafiku, stanowi kluczowa umiejętność w tej branży. 

To jednak nie wszystko. Jako że zawód pośrednika sprowadza się głównie do pracy z klientem, bardzo ważne są w tym przypadku tzw. umiejętności “miękkie”, czyli takie jak komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji z drugą osobą. W tak trudnej branży, jaką są nieruchomości, zbudowanie zaufania klienta jest podstawą do rozpoczęcia rozmów i sfinalizowania transakcji. Bez stworzenia wizerunku osoby kompetentnej i doświadczonej, której działania będą zgodne z interesami kontrahenta nie możemy liczyć na sukces sprzedażowy.

Otwartość i relacyjność to również cechy, które doceniamy w zespole Freedom. Wychodząc z założenia, że dobry zespół to zgrany zespół, stawiamy na częste integracje i zacieśnianie więzi pomiędzy pracownikami. Szukamy więc osób, które zasilą nasz team wnosząc pozytywną energię i zapał do działania.

Cechy niezbędne w zawodzie pośrednika to również ambicja i cierpliwość. Negocjacje z klientami, czy sama sprzedaż nieruchomości to bardzo angażujące i czasochłonne zajęcia, które nierzadko związane są z dużym stresem. Ważne jest, żeby osoba rozpoczynająca swoją karierę w nieruchomościach była tego świadoma i potrafiła utrzymać odpowiednia motywację oraz zapał do pracy, pomimo licznych wyzwań jakie stawia przed nim branża.

Może to też Ci się spodoba

Jak kupić mieszkanie i zacząć zarabiać?

Przedsiębiorczość to życie przez kilka lat, jak inni ludzie nie potrafią, po to, by spędzić resztę życia tak, jak inni nie mogą”. Tymi słowami Jarosław Tuczko zaczyna swoją książkę „Zrozumieć finanse”, którą mam przyjemność obecnie studiować. Tak, studiować to idealne słowo. Bo chce się wreszcie dowiedzieć, jak kupić mieszkanie i zacząć zarabiać?

Jak wyglądają obowiązki pośrednika nieruchomości?

Jak wyglądają obowiązki pośrednika nieruchomości?

Zaangażowany czy zmotywowany? Cechy dobrego sprzedawcy

Jaki zestaw aktywności prowadzi handlowca do sukcesu w sprzedaży? Jak być skutecznym agentem nieruchomości? Jak rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe? Według eksperta i trenera sprzedaży Freedom Nieruchomości, Pawła Sobocińskiego kluczowe jest kwalifikowanie klientów i docieranie do tych, którzy są zdecydowani kupić nasz produkt. Warto wiedzieć, jak prowadzić rozmowę sprzedażową i kiedy powiedzieć “nie”. O sukcesie może […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.