Na jakie benefity i świadczenia może liczyć agent nieruchomości?

kwi 17, 2018 · Time 1 min. czytania

Na jakie benefity i świadczenia może liczyć agent Freedom Nieruchomości?

We Freedom Nieruchomości doceniamy pracę i zaangażowanie naszych pośredników. Stworzyliśmy system wynagrodzeń, by móc wyróżnić i dodatkowo zmotywować naszych najlepszych agentów, by razem z nami osiągali wspólne cele i przyczyniali się do dalszego rozwoju firmy. 

System premiowy we Freedom obejmuje wynagrodzenia roczne, miesięczne oraz kwartalne przyznawane adekwatnie do osiąganych wyników sprzedażowych. Najczęstszą formą takich nagród są premie finansowe.

Dużą wartość dodaną pracy w sieci Freedom Nieruchomości stanowią też liczne szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta oraz inne szkolenia specjalistyczne dopasowane w zależności od wybranej ścieżki rozwoju kariery. 

Może to też Ci się spodoba

Franczyza nieruchomości – ile potrzebujesz środków do otwarcia własnej agencji?

Dla kogo przeznaczona jest franczyza nieruchomości i jak wygląda odpowiedni kandydat na dyrektora placówki? Ile musi mieć środków na otwarcie własnego biura i co może mu zaoferować branża nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Częstochowie – jak wygląda?

Sprawdź, czym charakteryzuje się rynek nieruchomości w Częstochowie, jak układają się ceny mieszkań oraz w co warto teraz zainwestować. Planując zakup mieszkania, skup się na najważniejszych czynnikach oraz weź pod uwagę swoje zdolności finansowe. Podpowiadamy, co się opłaca! Rynek nieruchomości w Częstochowie jest wciąż rynkiem rozwijającym się. Zważywszy na fakt, iż ilość mieszkańców nie zwiększa się […]

Agencja nieruchomości w Gdańsku – 8 wskazówek, dzięki którym dokonasz dobrego wyboru

Wiele razy rozmawiałam z osobami, których mieszkanie sprzedawała moja agencja nieruchomości w Gdańsku. Za każdym razem słyszałam o ich obawach. Nie ma w tym nic dziwnego. Po pierwsze, nieruchomość to najczęściej najcenniejszy składnik naszego majątku. Po drugie, często z jej sprzedażą wiąże się wiele emocji.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.