Na jakie benefity i świadczenia może liczyć agent nieruchomości?

kwi 17, 2018 · Time 1 min. czytania

Na jakie benefity i świadczenia może liczyć agent Freedom Nieruchomości?

We Freedom Nieruchomości doceniamy pracę i zaangażowanie naszych pośredników. Stworzyliśmy system wynagrodzeń, by móc wyróżnić i dodatkowo zmotywować naszych najlepszych agentów, by razem z nami osiągali wspólne cele i przyczyniali się do dalszego rozwoju firmy. 

System premiowy we Freedom obejmuje wynagrodzenia roczne, miesięczne oraz kwartalne przyznawane adekwatnie do osiąganych wyników sprzedażowych. Najczęstszą formą takich nagród są premie finansowe.

Dużą wartość dodaną pracy w sieci Freedom Nieruchomości stanowią też liczne szkolenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta oraz inne szkolenia specjalistyczne dopasowane w zależności od wybranej ścieżki rozwoju kariery. 

Może to też Ci się spodoba

5 pierwszych kroków do szybkiej sprzedaży nieruchomości

Dom na lata buduje się od solidnych fundamentów, a skuteczną drużynę piłkarską od linii obrony. Szybką sprzedaż nieruchomości zaczyna się zaś od sumiennego przygotowania do całego procesu. Na czym należy się skupić w szczególności? Poznaj 5 pierwszych kroków do szybkiej sprzedaży nieruchomości!

Pewny wybór 22. Analiza działki i lokalizacji

W rozmowie z Michałem Maciejewskim, agentem związanym z oddziałem Freedom Nieruchomości Pruszcz Gdański wyjaśnimy, jak znaleźć i sprawdzić wymarzoną działkę pod budowę domu.

Czy polski rynek nieruchomości czeka załamanie? Przegląd prasy 14.11.2022 + webinar

Ograniczenie dostępności kredytów zastopowało niemal wszystkie branże związane z nieruchomościami. W odpowiedzi na apele deweloperów, rząd zamiast interweniować – szykuje nowe podatki. Jak wygląda sytuacja mieszkaniowa po III kwartale 2022 roku? Zła wiadomości dla trzymających nieużywane mieszkania. Nowy podatek. Rzeczpospolita, 08.11.2022 Ministerstwo Aktywów Państwowych – z doradcami gospodarczymi szefa resortu Jacka Sasina na czele – […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.