Jak wygląda dokładnie usługa kupna z pośrednikiem?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jak wygląda dokładnie usługa kupna z pośrednikiem?

Kiedy określisz swoje wymagania i posiadany budżet, pośrednik “rusza do akcji”. Znajduje dla Ciebie najlepsze oferty, po czym wspólnie z Tobą jeździ na prezentacje. Kiedy wybierzesz już nieruchomość, którą zamierzasz kupić, agent Freedom Nieruchomości w Twoim imieniu negocjuje i prześwietla dane mieszkanie lub dom. Potem pomoże Ci uzyskać kredyt hipoteczny i będzie sprawował pieczę nad procesem finalizacji. Będzie Ci też towarzyszyć przy przekazaniu lokalu.

Może to też Ci się spodoba

Trafna wycena nieruchomości kluczem do szybkiej sprzedaży

Wycena nieruchomości – wg ustawy o gospodarce nieruchomościami – to proces, w którym dokonuje się określenia wartości rynkowej, odtworzeniowej lub katastralnej nieruchomości. Wyceny dokonuje rzeczoznawca w podejściu porównawczym, dochodowym, kosztowym lub mieszanym.

Ceny mieszkań spadają, fundusze inwestycyjne wykupują nieruchomości. Przegląd prasy 2.08.2022

Koniec mieszkaniowej hossy Ceny mieszkań spadają we wszystkich dużych miastach Fundusze inwestycyjne zaczynają wykupywać nowe mieszkania w Polsce Rynek nieruchomości. W 11 z 17 miast spadają ceny mieszkań. Gazeta Wyborcza, 01.08.2022 Twórcy raportu (Expander i Rentier.io) przeanalizowali ponad 36 tys. internetowych ofert sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego. Wniosek? W czerwcu br. w porównaniu […]

Agnieszka Rosolińska i Łukasz Kruszewski w zarządzie Freedom Nieruchomości

Od pierwszego lipca 2018 roku nowymi wspólnikami Freedom Nieruchomości zostali Agnieszka Rosolińska i Łukasz Kruszewski. W skład Zarządu wchodzą także dotychczasowi współwłaściciele: Agnieszka Grotkowska i Marta Szczepkowska-Sadoch.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.