Kupno mieszkania z pośrednikiem - na co mogę liczyć?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Kupno mieszkania z pośrednikiem. Czy mogę liczyć na wsparcie w całym procesie, czy tylko na znalezienie nieruchomości?

Agenci Freedom Nieruchomości obsługują cały proces kupna nieruchomości. Wspierają profesjonalnie od znalezienia mieszkania czy domu, przez negocjacje i pomoc w uzyskaniu kredytu, aż po przekazanie lokalu.

Dbają o aspekty prawne, sprawiając, że transakcja jest bezpieczna dla obu stron umowy. Współpracują z renomowaną kancelarią oraz doradcami kredytowymi. Jeśli zastanawiasz się, nad kupnem mieszkania z pośrednikiem i na co możesz liczyć ze strony pośrednika, najlepszą odpowiedzią jest – na pełne wsparcie w całym procesie kupna/sprzedaży nieruchomości!

Pracujemy na wyłączności, dzięki czemu poświęcamy klientom 100 procent uwagi.

Może to też Ci się spodoba

Niezbędnik Agenta: Jak poradzić sobie ze spadkiem motywacji?

Jakie znaczenie ma motywacja do pracy i co na nią wpływa? Jak budować właściwe przekonania i odzyskać dzięki nim zapał i realizować swoje cele?

Szkolenia Freedom – nowa, autorska platforma

Interesują Cię szkolenia Freedom? Od teraz możesz sprawdzić, co dokładnie oferujemy! 20 sierpnia uruchomiliśmy pilotażowy projekt szkolenia.freedom.pl. Jego celem jest przede wszystkim zwiększenie przejrzystości naszych działań w kwestii rozwijania pracowników. Pierwszy raz tak otwarcie dzielimy się konkretami na temat szkoleń, na które możesz liczyć wewnątrz sieci. Szkolenia Freedom – ilość rodzi jakość Jak zobaczysz na […]

Jak zaplanować remont mieszkania?

Na samą myśl o remoncie mieszkania zazwyczaj zakładamy, że będzie długo, drogo i niezbyt przyjemnie. Kiepscy fachowcy, godziny spędzone w internecie na wybieraniu materiałów i przeciągający się termin odbioru. Czyli sytuacja, którą większość z nas zna niestety z autopsji. Czy da się przejść przez remont bezboleśnie? Okazuje się, że jak przy wielu życiowych przedsięwzięciach kluczowe […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.