Jak szybko sprzedać mieszkanie? Pobierz darmowego e-booka!

kwi 04, 2018 · Time 4 min. czytania

Zastanawiasz się, jak szybko sprzedać mieszkanie, a przy tym zrobić to zyskownie i bezpiecznie? Poniżej znajdziesz odpowiedź.

Odpowiedź na pytanie: “Jak szybko sprzedać mieszkanie?” nigdy nie będzie jednoznaczna. Na sukces w tym procesie składa się bowiem zbyt wiele czynników. Skrócona odpowiedź mogłaby więc brzmieć mniej więcej tak: “Nie pomiń żadnego istotnego kroku i nie pomyl się w pozostałych”. Ale o jakich krokach w ogóle mowa?

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Sprzedaż mieszkania lub domu to nie wystawienie za małej sukienki albo starej szafki na OLX-ie. To nawet nie pozbycie się samochodu w kiepskim stanie. To transakcja, która opiewa na kilkaset tysięcy złotych, a do jej sfinalizowania potrzebna jest naprawdę gruba teczka odpowiednich papierów. Czy i przy sprawach takiej wagi jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie?

Jak mawiał klasyk: “Odnotowano takie przypadki”. Niestety, zbyt często są to jednak sprzedaże za zbyt niską cenę lub sprawy, które ciągnęły się zdecydowanie zbyt długo lub przysporzyły ogromnych nerwów. Czy można zatem szybko i zyskownie sprzedać mieszkanie?

Wiedza to podstawa do podejmowania dobrych decyzji

Chcemy, abyś sam mógł odpowiedzieć sobie na to pytanie. Dlatego też, razem z najbardziej doświadczonymi ekspertami Freedom Nieruchomości, przygotowaliśmy dla Ciebie e-booka pt.: “Jak szybko sprzedać mieszkanie?”. Co w nim znajdziesz? Na 38 stronach opisaliśmy proces sprzedaży nieruchomości, podzielony na 4 etapy.

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Jak szybko sprzedać mieszkanie? – Spis treści e-booka

 

Z e-booka “Jak szybko sprzedać mieszkanie?” dowiesz się zatem m.in.:

  • jak przygotować się do sprzedaży, a w szczególności do analizy rynku i oszacowania wartości,
  • w jaki sposób przygotować ofertę, aby wyróżniała się na tle pozostałych i przyciągała najlepszych i najbardziej zdecydowanych klientów,
  • jak zaplanować i przeprowadzić promocję oferty,
  • jak sfinalizować sprzedaż nieruchomości bez kłopotów i niespodzianek.
Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Jak szybko sprzedać mieszkanie? Kliknij i pobierz e-booka!

 

Pamiętaj, że wiedza, którą się z Tobą dzielimy, jest jedynie pomocą w całym procesie i dotyczy tzw. “książkowych przykładów”. Jej zadaniem jest zapoznanie Cię z tym, jak wiele pracy wymaga sprzedaż mieszkania oraz uzmysłowienie, jak wiele elementów może pójść nie po myśli sprzedającego. Zanim podejmiesz decyzję o spróbowaniu swoich sił w pojedynkę, skontaktuj się z agentem Freedom Nieruchomości i porozmawiaj o możliwościach współpracy.

Tymczasem #szybko pobierz e-ebooka i dowiedz się jak szybko sprzedać nieruchomość!

Może to też Ci się spodoba

Niewypłacalni najemcy, property chain i zmiany w rządowym programie mieszkaniowym. Przegląd prasy 7.11.2022

Na co powinni zwracać uwagę właściciele mieszkań na wynajem przy wyborze najemców, żeby nie narobić sobie kłopotów. Jak sprzedać duży, starszy dom? Jak załamanie rynku kredytowego wpłynie na ceny nieruchomości?  Trudno pozbyć się wielkiego domu. Rzeczpospolita, 3.11.2022 Ofertowe ceny domów są wciąż wysokie. Ceny transakcyjne zaczynają od nich odbiegać –mówi Weronika Chwietczuk z Freedom Nieruchomości […]

Trendy dla rynku nieruchomości – pobierz Trendbooka 2018!

Jakie trendy dla rynku nieruchomości będą panować w 2018 r.? Na co należy się przygotować, czego obawiać, a z jakich działań zrezygnować? Pobierz najnowszego Trendbooka!

Niezbędnik Agenta: Jak poradzić sobie ze spadkiem motywacji?

Jakie znaczenie ma motywacja do pracy i co na nią wpływa? Jak budować właściwe przekonania i odzyskać dzięki nim zapał i realizować swoje cele?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.