Jak sprzedać ofertę? Marketing w nieruchomościach

cze 17, 2019 · Time 4 min. czytania

Jak sprzedać ofertę? Jak przejść przez cały proces – od przygotowania oferty nieruchomości, zwiększenia jej atrakcyjności, promocji online i offline, aż do upragnionej sprzedaży? O marketingu w branży nieruchomości pisze w swojej najnowszej książce Łukasz Kruszewski, CMO ogólnopolskiej sieci biur Freedom Nieruchomości.

– Ta książka to “mięso” codziennej pracy z ofertami nieruchomości. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w nieruchomościach – zapewnia Kruszewski. – Materiał jest w 100 procentach oparty na praktyce. Książka zawiera liczne przykłady, wskazówki sprzedażowe, rozwiązania stosowane w agencjach nieruchomości. Starałem się przekazać rozsądną ilość wiedzy i maksimum efektywnych rozwiązań, aby czytelnik mógł sam po jej przeczytaniu odpowiedzieć na pytanie: jak sprzedać ofertę?

Sprzedaż nieruchomości – praktyczne studium przypadku

Książka “Sprzedaj ofertę” opiera się na czterech filarach praktyki sprzedaży:

 1. teorii rynku, która wymaga zrozumienia konsumentów i mechanizmów wpływających na ich decyzje
 2. teorii sprzedaży, dotykającej fundamentów zarządzania ofertą
 3. praktyce marketingowej, z jej ideą przygotowania oferty i pracy nad wizerunkiem
 4. reklamie i systemie zarządzania sprzedażą, prowadząc do upragnionego finału, którym są rekomendacje

Na kartach książki znajdziesz mnóstwo konkretnych przykładów i zrozumiesz mechanizmy rządzące procesem skutecznej sprzedaży nieruchomości. Poznasz studium przypadku pracy z ofertą w czystej postaci.

 

Jak sprzedać ofertę nieruchomości? Sprzedaj ofertę z Łukaszem Kruszewskim

Z rynkiem nieruchomości mam kontakt każdego dnia. Jestem inwestorem i negocjatorem. Kupuję mieszkania, doradzam, sprzedaję. Wiem, jak potrzebna jest fachowa wiedza, aby osiągać najlepsze rezultaty.

“Sprzedaj ofertę” to książka na wskroś praktyczna. – Pozwoliłem sobie na sporo przykładów zastosowanych w firmie Freedom Nieruchomości, aby pokazać, że słowo pisane ma potwierdzenie w rzeczywistości. Co czytelnik z tego weźmie dla siebie? To zostawiam już do indywidualnej oceny – mówi Kruszewski.

Dla kogo jest ta książka?

To pozycja obowiązkowa, jeśli zadajesz sobie pytania:

 • Jak zbudować lejek sprzedaży oferty i przeprowadzić segmentację bazy?
 • W jaki sposób promować oferty w serwisach nieruchomości i w social mediach?
 • Za co tak naprawdę płaci klient i jak wokół tego budować ofertę?
 • Jakie są fundamenty pracy z ofertą i co to jest koncepcja 3K?
 • W jaki sposób zwiększyć konkurencyjność ofert niewielkim kosztem?
 • Jak wykorzystać psychologię w sprzedaży?

O autorze

Łukasz Kruszewski jest praktykiem marketingu nieruchomości, prelegentem na konferencjach branżowych, pośrednikiem, filozofem i szkoleniowcem. Specjalizuje się w strategii marketingowej i personal brandingu.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunkach gospodarka przestrzenna, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i filozofia. Uczestniczył w programie CIM – Chartered Institute of Marketing oraz Szkoły Marketingu Interaktywnego na SAR. Z branżą nieruchomości i marketingu związany od 2008 roku.

Dyrektor ds. marketingu Freedom Nieruchomości. Zdobywał doświadczenie, pracując jako agent nieruchomości, prowadząc własne biuro, współpracując z agencjami marketingowymi oraz koordynując realizację projektów unijnych, m.in. w branży nieruchomości i finansów. Autor książki „Marketing nieruchomości. Home branding praktycznie” oraz partner „Praktyka Brandingu”. Współorganizator i organizator pierwszych dwóch edycji RECAMP. Współzałożyciel Klubu Marketerów Nieruchomości. Zaradny mąż i ojciec. Olsztynianin przez zasiedzenie i uwielbienie.

Rozdział na próbę

Sprawdź profil autora na Facebooku, a po książkę udaj się na oficjalną stronę Sprzedaj Ofertę! Znajdziesz tam również jeden z rozdziałów książki – do pobrania bezpłatnie. Przyjemnej lektury!

Może to też Ci się spodoba

All I want for Christmas, czyli 5 pomysłów na świąteczne dekoracje

Inspiracje na święta – krwistoczerwone choinki Melanii Trump w Białym Domu, dodatki scandi, a może naturalność i prostota stylu rustykalnego? Poznaj 5 pomysłów na świąteczne dekoracje i zamień swój dom w magiczną zimową krainę! Od czego zacząć dekorowanie domu na święta? Przede wszystkim zdecyduj się na żywą choinkę w doniczce. Odpowiednio pielęgnowana przetrwa czas Bożego […]

Jak kupić mieszkanie i zacząć zarabiać?

Przedsiębiorczość to życie przez kilka lat, jak inni ludzie nie potrafią, po to, by spędzić resztę życia tak, jak inni nie mogą”. Tymi słowami Jarosław Tuczko zaczyna swoją książkę „Zrozumieć finanse”, którą mam przyjemność obecnie studiować. Tak, studiować to idealne słowo. Bo chce się wreszcie dowiedzieć, jak kupić mieszkanie i zacząć zarabiać?

Ile mieszkań brakuje w Polsce w 2023 roku?

Problem braku mieszkań w Polsce nie rozwiązuje się od lat mimo tego, że powstaje coraz więcej nowych nieruchomości. Ponadto, jak wskazuje Infor, dużą część zasobów mieszkaniowych w kraju stanowią nieruchomości wybudowane przed 1918 rokiem (1,027 mln mieszkań w 2021 roku). Obecnie brakuje nam ok. 2 mln lokali mieszkalnych, a niezbyt pocieszającym faktem jest to, że […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

  Proszę o zaznaczenie zgody.