Ile czasu minie zanim zarobię pierwsze pieniądze?

kwi 17, 2018 · Time 2 min. czytania

Ile czasu minie zanim zarobię pierwsze pieniądze?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, zazwyczaj agentom udaje się zarobić pierwsze pieniądze po około dwóch miesiącach. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna i zależy od predyspozycji danej osoby oraz szybkości z jaką uda jej się wdrożyć pozyskane na szkoleniach umiejętności. 

Trzymiesięczny okres sprzedaży wynika głównie z faktu, że nieruchomość, którą chcemy sprzedać należy wcześniej pozyskać, co dla początkujących agentów może być niełatwym zadaniem. Obecnie klientów można znaleźć niemalże wszędzie, jednak najskuteczniejszym i najbardziej przystępnym miejscem by nawiązać z nimi relacje jest oczywiście internet. By zainteresować sobą klientów i wybić się na tle konkurencji pomoże nam tzw. personal branding czyli szereg przemyślanych i co ważne, konsekwentnych działań mających na celu stworzenie profesjonalnego wizerunku w sieci. 

Bez zbudowania profesjonalnej marki osobistej oraz portfela klientów, pozyskanie potencjalnych kontrahentów może wydawać się trudne, jednak warto uzbroić się w cierpliwość – satysfakcja z samodzielnej sprzedaży nieruchomości i wysoka prowizja potrafią wynagrodzić nam wszelkie trudy.

Może to też Ci się spodoba

Agent dostępny 24/7? Historie z życia pośrednika

Pewny wybór 34. Agent dostępny 24/7? Historie z życia pośrednika

Praca pośrednika w obrocie nieruchomościami zakłada dużą dostępność - klienci dzwonią o różnych porach, a prezentacje mieszkań nie ograniczają się do przedziału czasowego 08.00 - 16.00. Jednak czy zgodnie z powszechną opinią agent nieruchomości powinien być dostępny 24/7?

Ewelina Zdancewicz lis 17, 2023 · 3 min. czytania
Garaż podziemny. Wejście do garażu

Niższy podatek od garażu i miejsca postojowego. I to o 10 razy!

Trybunał Konstytucyjny podjął decyzję o tym, że garaż i mieszkanie mają być objęte taką samą stawką podatku od nieruchomości. To oznacza obniżkę cen.

Ewelina Zdancewicz paź 19, 2023 · 3 min. czytania

Czy mieszkaniowy wynajem instytucjonalny (PRS) rozwinie się w Polsce? Co dalej z cenami. Przegląd prasy 21.11.2022

Dlaczego PRS się nie rozwija w Polsce? Jakich kosztów nie można już odliczać przy zakupie mieszkania pod wynajem? Gdzie najchętniej będą kupowane nieruchomości i kiedy mniejsze miejscowości wrócą do łask? Rynek PRS zbyt rozchwiany dla funduszy, deweloperów i banków, Rzeczpospolita, 17.11.2022 Popyt detaliczny jest w zapaści, rynek najmu jest silny. Wydawałoby się, że to idealne […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.