Ile czasu minie zanim zarobię pierwsze pieniądze?

kwi 17, 2018 · Time 2 min. czytania

Ile czasu minie zanim zarobię pierwsze pieniądze?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, zazwyczaj agentom udaje się zarobić pierwsze pieniądze po około dwóch miesiącach. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna i zależy od predyspozycji danej osoby oraz szybkości z jaką uda jej się wdrożyć pozyskane na szkoleniach umiejętności. 

Trzymiesięczny okres sprzedaży wynika głównie z faktu, że nieruchomość, którą chcemy sprzedać należy wcześniej pozyskać, co dla początkujących agentów może być niełatwym zadaniem. Obecnie klientów można znaleźć niemalże wszędzie, jednak najskuteczniejszym i najbardziej przystępnym miejscem by nawiązać z nimi relacje jest oczywiście internet. By zainteresować sobą klientów i wybić się na tle konkurencji pomoże nam tzw. personal branding czyli szereg przemyślanych i co ważne, konsekwentnych działań mających na celu stworzenie profesjonalnego wizerunku w sieci. 

Bez zbudowania profesjonalnej marki osobistej oraz portfela klientów, pozyskanie potencjalnych kontrahentów może wydawać się trudne, jednak warto uzbroić się w cierpliwość – satysfakcja z samodzielnej sprzedaży nieruchomości i wysoka prowizja potrafią wynagrodzić nam wszelkie trudy.

Może to też Ci się spodoba

Darowizna pieniężna – co musisz o niej wiedzieć?

Planujesz zakup nieruchomości, a z pomocą chcą przyjść Twoi bliscy? Zobacz, z czym wiąże się darowizna pieniężna i jak na niej nie stracić. Kiedy przygotowujemy się do zakupu nieruchomości, ustalamy sposób jego finansowania. Podliczamy fundusze, planujemy kredyt, rodzina deklaruje wsparcie finansowe. Własne fundusze mamy udokumentowane, chociażby umową o pracę. Kredyt będzie określony umową z bankiem, […]

#szybkiwywiad: Nigdy nie zrezygnuję z ciągłej nauki

“Musisz pewnie kroczyć do przodu, wiedzieć gdzie chcesz dojść i być pewnym, że nigdy nie zabraknie Ci siły”. O biznesie, wyzwaniach i ciągłej nauce rozmawiamy z Joanną Skorupską – Dyrektorem oddziału Freedom Nieruchomości Poznań. Jaka jest Twoja biznesowa historia? Skąd pomysł pracy na własny rachunek? Powiem Ci tak – długo szukałam swojej drogi życiowej. Tak […]

#szukamytalentów – Marta: “Jedyne przeszkody są w Twojej głowie”

Jak zastąpić strach motywacją i osiągać swoje cele? Jak może pomóc w tym praca we Freedom? Poznajcie Martę – nietuzinkowy talent, dla którego nie ma przeszkód!

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.