W jakich godzinach pracuje pośrednik?

kwi 17, 2018 · Time 1 min. czytania

W jakich godzinach pracuje pośrednik?

Pośrednicy nie mają określonych godzin pracy. Podczas pierwszych tygodni większość czasu agencji poświęcają na szkolenia wewnętrzne. Następnie ćwiczą swoje umiejętności i odbywają pierwsze spotkania pod okiem menedżera lub doświadczonych doradców.

Po tym czasie każdy ustala swój indywidualny tryb wykonywania zadań. Agenci nieruchomości pracują z klientami i to właśnie od nich uzależniają swój rozkład dnia. Prezentacje sprzedawanych nieruchomości odbywa się z reguły po południu, a czasami również w weekendy. 

Wraz ze zdobytym doświadczeniem, coraz łatwiej jest dostosować grafik do swojego planu dnia. Sam stwierdzisz, kiedy jest najlepszy czas aby zająć się pozyskiwaniem klientów, czy uzupełnianiem dokumentacji oraz w jakich porach dnia Twoi klienci najczęściej umawiają się na prezentacje nieruchomości. Pracując w branży nieruchomości to Ty decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić danego dnia na pracę i kiedy możesz pozwolić sobie na urlop, o ile realizujesz postawione przed Tobą cele! 

Może to też Ci się spodoba

Ile trzeba dołożyć do jednego “Bezpiecznego kredytu 2 proc.”? Przegląd prasy 05.06.2023r.

Według szacunków ekspertów do jednego “Bezpiecznego kredytu 2 proc.” trzeba dołożyć ponad 100 000 zł. To podstawowy problem programu, który ma ruszyć już w lipcu. A to może oznaczać, że “bezpiecznych kredytów” będzie mniej, niż wcześniej sądzono. Sprowadzenie poprzez dopłaty efektywnego oprocentowania kredytu (dla klienta) do poziomu około 3% jest kosztowne w warunkach rekordowych stóp […]

Pewny wybór 04: Czy można zejść z tej ceny? Czyli o tym, jak negocjować cenę mieszkania

Jakie czynniki wpływają na cenę nieruchomości? Kiedy i w jaki sposób najlepiej negocjować cenę mieszkania? 

Rustykalny, skandynawski, vintage – style we wnętrzach. Co je wyróżnia?

Urządzanie mieszkania to nie lada wyzwanie. Jeżeli udało nam się już przeżyć remont, to w zasadzie najgorsze za nami. Jednak ten ostatni szlif – czyli nadawanie charakteru naszemu wnętrzu jest tutaj niezwykle ważny. To on zadecyduje o komforcie mieszkania i o tym, czy będzie ono odzwierciedlać nasze preferencje. Style wnętrzarskie 2020 W 2020 stawiamy przede […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.