Czy mogę liczyć na doradztwo finansowe i pomoc w uzyskaniu kredytu?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Czy mogę liczyć na doradztwo finansowe i pomoc w uzyskaniu kredytu?

Oczywiście! To jeden z głównych punktów naszej pomocy. Wraz ze specjalistami z Domu Kredytowego Notus dobierzemy najlepszą dla Ciebie ofertę i pomożemy w uzyskaniu kredytu.

Może to też Ci się spodoba

Para podczas remontu mieszkania, mierząca ścianę

Kredyt na remont domu i mieszkania. Jak wybrać kredyt na remont?

Remont domu wymaga dużych nakładów finansowych. Skąd wziąć pieniądze? Kredyt na remont może być dobrym wyjściem - ale tylko w niektórych przypadkach! Sprawdź, kiedy warto, a kiedy lepiej odpuścić pożyczkę na remont, a jeśli już ją brać, to na jakich warunkach.

Ewelina Zdancewicz mar 18, 2024 · 6 min. czytania

Jak zostać liderem? Freedom szkoli wspólnie z Akademią Columbus!

Sieć biur Freedom Nieruchomości została partnerem strategicznym Fundacji Columbus, która pomaga liderom w rozwijaniu umiejętności miękkich, organizując spotkania z praktykami biznesu. Doświadczeni agenci, marketingowcy oraz trenerzy sprzedaży z Freedom będą dzielić się z wami wiedzą w tzw. Strefie Lidera, która z rodzimego Gdańska rozprzestrzenia się na całą Polskę. Doświadczeni przedsiębiorcy z Richardem Bransonem na czele […]

Zwolnienie z podatku PCC – kiedy prezydent podpisze ustawę? Przegląd prasy 17.07.2023

Obecnie na rynku nieruchomości najważniejszym tematem jest czekająca na podpis prezydenta ustawa o zwolnieniu z podatku PCC na zakup pierwszej nieruchomości.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.