Współpraca z pośrednikiem - jakich niebezpieczeństw uniknę?

kwi 18, 2018 · Time 2 min. czytania

Jakich niebezpieczeństw mogę uniknąć, współpracując z pośrednikiem?

Współpraca z pośrednikiem to dobry wybór dla osób, które chcą sprzedać nieruchomość szybko, zyskownie i bezpiecznie. To również trafne rozwiązanie dla osób, które chcą kupić mieszkanie, dom lub działkę od sprawdzonego sprzedającego.

Pośrednik zaoferuje wsparcie w zakresie warunków uzyskania kredytu hipotecznego. Standardem jest również doradztwo zaufanej kancelarii prawnej, która czuwa nad poprawnością wszystkich dokumentów, które przygotuje pośrednik. 

Możesz mieć pewność, że stan prawny nieruchomości, którą zamierzasz kupić lub sprzedać również zostanie zweryfikowany. Kolejną ważną zaletą współpracy z pośrednikiem w obrocie nieruchomościami jest wycena nieruchomości – pośrednik zna lokalny rynek nieruchomości i potrafi tak oszacować cenę nieruchomości, którą się opiekuje, by doprowadzić do szybkiej zyskownej transakcji.

Nie bez znaczenia pozostają doświadczenie, zaplecze technologiczne oraz umiejętności marketingowe. Dowiedz się, jak pośrednikiem sprzedaje nieruchomość! Współpraca z pośrednikiem może okazać się najlepszą decyzją w Twoim życiu!

Może to też Ci się spodoba

Home staging – jak zacząć?

Jak zacząć pracę jako home stager? Jakie predyspozycje trzeba mieć i czy odbycie kursu home stagingu jest obowiązkowe? Sprawdź, jak wyglądają początki home stagera i dowiedz się, czy jest to zawód dla Ciebie! Home staging – co to jest i jakie predyspozycje musi mieć przyszły home stager? Home staging to proces przygotowania mieszkania do sprzedaży […]

Sprzedaż mieszkania spółdzielczego – niezbędne dokumenty

Spółdzielcze, własnościowe prawo do lokalu to fenomen na skalę światową, który przetrwał do dziś. Banki, świadome znaczącego udziału takich lokali w ogólnym rynku nieruchomości, stworzyły procedury, które pozwalają na finansowanie kredytem transakcji z ich udziałem. Jak wygląda to w praktyce?

Rynek poznawaliśmy w boju. Franczyza nieruchomości Freedom

Sprzedają 95 procent obsługiwanych nieruchomości, a średni czas od opublikowania oferty do sfinalizowania transakcji w ich biurze wynosi 56 dni, co jest najlepszym wynikiem w Lublinie. Joanna i Michał Kubiak – franczyzobiorcy marki Freedom Nieruchomości opowiadają o doświadczeniach wejścia na rynek i prowadzeniu własnego biznesu w branży nieruchomości. Dlaczego zdecydowaliście się na własny biznes właśnie […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.