Współpraca z pośrednikiem - jakich niebezpieczeństw uniknę?

kwi 18, 2018 · Time 2 min. czytania

Jakich niebezpieczeństw mogę uniknąć, współpracując z pośrednikiem?

Współpraca z pośrednikiem to dobry wybór dla osób, które chcą sprzedać nieruchomość szybko, zyskownie i bezpiecznie. To również trafne rozwiązanie dla osób, które chcą kupić mieszkanie, dom lub działkę od sprawdzonego sprzedającego.

Pośrednik zaoferuje wsparcie w zakresie warunków uzyskania kredytu hipotecznego. Standardem jest również doradztwo zaufanej kancelarii prawnej, która czuwa nad poprawnością wszystkich dokumentów, które przygotuje pośrednik. 

Możesz mieć pewność, że stan prawny nieruchomości, którą zamierzasz kupić lub sprzedać również zostanie zweryfikowany. Kolejną ważną zaletą współpracy z pośrednikiem w obrocie nieruchomościami jest wycena nieruchomości – pośrednik zna lokalny rynek nieruchomości i potrafi tak oszacować cenę nieruchomości, którą się opiekuje, by doprowadzić do szybkiej zyskownej transakcji.

Nie bez znaczenia pozostają doświadczenie, zaplecze technologiczne oraz umiejętności marketingowe. Dowiedz się, jak pośrednikiem sprzedaje nieruchomość! Współpraca z pośrednikiem może okazać się najlepszą decyzją w Twoim życiu!

Może to też Ci się spodoba

Ile zarabia agent nieruchomości?

Chciałbyś wiedzieć ile zarabia agent nieruchomości? Zastanawiasz się nad karierą w branży i chciałbyś wiedzieć, na co musisz się przygotować na początku pracy? Ciekawią Cię formy zatrudnienia i to, na jakie wsparcie możesz liczyć ze strony biura? Przejdźmy zatem do konkretów.

Przegląd prasy

Anomalia na rynku nieruchomości. Mieszkania wracają na oferty. Dlaczego? Przegląd prasy 11.03.2024

Zarezerwowane mieszkania wracają na oferty. W związku z tym sprzedaż mieszkań w siedmiu największych miastach w Polsce w lutym wzrosła i wyniosła 4,6 tys. Tymczasem deweloperzy wprowadzili w tym miastach do sprzedaży zaledwie kilkadziesiąt mieszkań więcej niż sprzedali.

Ewelina Zdancewicz mar 11, 2024 · 3 min. czytania
Przegląd prasy

Ceny mieszkań rosną szybciej niż wynagrodzenia. Przegląd prasy 11.12.2023

Nowe dane zabrane przez serwis Bankier.pl nie są optymistyczne dla kupujących. Wynika z nich, że różnica między szybkością wzrostu cen wynagrodzeń i mieszkań powiększa się na niekorzyść kupujących.

Ewelina Zdancewicz gru 11, 2023 · 3 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.