Jak wielu propozycji mogę się spodziewać?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jak wielu propozycji mogę się spodziewać?

Głównym zadaniem pośrednika jest znalezienie dla Ciebie odpowiedniej oferty. Pośrednicy Freedom Nieruchomości otrzymują wynagrodzenie dopiero w momencie, kiedy podpiszesz umowę z kupującym. Dzięki temu obu stronom zależy na jak najszybszym znalezieniu najbardziej odpowiadającej i korzystnej oferty.

Może to też Ci się spodoba

Siła kobiet w biznesie nieruchomości. Franczyza to droga do bycia liderem

Jest licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości. Fachu uczyła się w rodzinnej firmie w Opolu. Do działania motywuje ją zadowolenie klientów, którym pomogła sfinalizować wyjątkowo trudne transakcje. Postanowiła dołączyć do ogólnopolskiej sieci, żeby kreować wysoką jakość usług i nowoczesne rozwiązania.  Aleksandra Cieplik, dyrektor biura Freedom Nieruchomości w Opolu, opowiada o inwestowaniu w nieruchomości na rynku lokalnym. Siła kobiet […]

Pewny wybór 09: Od czego zależy wysokość kosztu kredytu?

Czasy niskich stóp procentowych odchodzą w niepamięć, więc kredyty hipoteczne przestają być atrakcyjne i dostępne niemal dla wszsytkich.

Agnieszka Rosolińska i Łukasz Kruszewski w zarządzie Freedom Nieruchomości

Od pierwszego lipca 2018 roku nowymi wspólnikami Freedom Nieruchomości zostali Agnieszka Rosolińska i Łukasz Kruszewski. W skład Zarządu wchodzą także dotychczasowi współwłaściciele: Agnieszka Grotkowska i Marta Szczepkowska-Sadoch.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.