Jak wybrać dobre biuro nieruchomości w Lublinie?

kwi 18, 2018 · Time 4 min. czytania

Bardzo często nieruchomość to najważniejsze z dóbr, jakie posiadamy. Mając przed sobą wizję sprzedaży, chcemy, aby nasz dorobek był potraktowany odpowiedzialnie i profesjonalnie. Zadajemy sobie wtedy pytania: Jakie biuro nieruchomości w Lublinie wybrać?

Z pewnością nie jest to proste zadanie. Zobacz jednak, na co musisz zwrócić szczególną uwagę.

Czego można się spodziewać po dobrym biurze nieruchomości w Lublinie?

Każdy z nas jest inny i każdy ma inne wymagania. Jednak jeżeli w grę wchodzą rzeczy, z którymi jesteśmy związani emocjonalnie, bądź takie, które pochłonęły większość naszych oszczędności, jesteśmy zgodni co do jednej kwestii. Musi być bezpiecznie.

Agencja nieruchomości Lublin proponuje swoim klientom kompleksową usługę bazującą przede wszystkim na partnerstwie. Wszelkie działania, które prowadzą do sprzedaży, są bezpośrednio omawiane z naszym klientem. Jesteśmy w ciągłym kontakcie, omawiamy najważniejsze kwestie, doradzamy, co należy wykonać, aby nieruchomość była sprzedana szybko i uzyskała na rynku najwyższą cenę.

Czy nie sprzedaję za tanio?

Kolejnym niezwykle ważnym aspektem jest wycena nieruchomości. Każdy klient obawia się, że uzyska zbyt niską cenę. Agencja nieruchomości Lublin proponuje swoim klientom wycenę nieruchomości opartą na cenach transakcyjnych i ofertowych obowiązujących na danym obszarze. Pozwala to uniknąć zawyżenia kwoty, co w rezultacie prowadzi do ciągłego obniżania ceny nieruchomości po to, by dogonić rynek.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu

Klienci zaufają tylko profesjonalistom. W takim razie co wyróżnia doradcę, który poważnie traktuje swoją pracę i wie, jak korzystnie sprzedać nieruchomość? Przede wszystkim szczerość. Taki doradca jest świetnie wyszkolony, posiada szeroką wiedzę na temat branży nieruchomości w Lublinie i rewelacyjnie odnajduje się w sprzedaży a do tego nie boi się o tym mówić!  

Pewność siebie, zaangażowanie, doświadczenie to tylko niektóre z cech dobrego doradcy. A tylko tacy agenci pracują w najlepszych biurach nieruchomości w Lublinie.

Nowoczesne rozwiązania

Nieustannie gonimy rynek. Musimy być na bieżąco z każdą nowinką technologiczną. Aby jak najlepiej zadbać o komfort klienta, wprowadziliśmy do naszej usługi wirtualne spacery, filmy z drona, home staging czy profesjonalne zdjęcia. Dzięki takim działaniom wiemy, że klient, nawet przed prezentacją nieruchomości, mógł się z nią zapoznać. Kluczowym elementem sprzedaży są social media. Innowacyjne biuro wie, że taki kanał komunikacji w dzisiejszych czasach jest niezawodny. Nie bez powodu świadomi agenci prowadzą swój personal branding na wysokim poziomie. Pozwala im to dotrzeć do większej liczby odbiorców, którzy mogą być potencjalnymi klientami.

Boję się negocjacji

Często nasi klienci odczuwają dyskomfort związany z rozmowami o cenie. Nie wiedzą, o ile mogą obniżyć kwotę, jak prowadzić negocjacje. Wtedy rolą doradcy jest bycie buforem pomiędzy kupującym a sprzedającym. W przypadku negocjacji zadaniem agenta jest łagodzenie ewentualnych konfliktów, dbanie o interesy obu stron. Dobre biuro nieruchomości wie, w jaki sposób podejść do sprawy tak, żeby każdy z uczestników był na pozycji wygranej. Troska o interesy sprzedającego i kupującego to bardzo trudne przedsięwzięcie. Nie można być w żaden sposób stronniczym. Charakterystyczną cechą profesjonalisty jest bycie opanowanym w każdej sytuacji.

Pamiętaj, że zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, warto się poznać. Zobacz TUTAJ, kto w Lublinie może Ci pomóc szybko i bezpiecznie!

Może to też Ci się spodoba

Justyna Kaszowska

Trzy oddziały Freedom jednocześnie? Wystarczy pomysł! [wywiad]

Otwarcie własnego oddziału Freedom wiąże się z wieloma wyzwaniami, ale korzyści, które za tym idą, zdecydowanie warte są podjęcia działania. A gdyby tak… od razu otworzyć trzy oddziały franczyzy, w trzech różnych lokalizacjach? Justyna Kaszowska postanowiła sprawdzić ten pomysł.

Ewelina Zdancewicz kwi 16, 2024 · 6 min. czytania

Ceny nieruchomości zaczynają spadać, gdzie ulokować gotówkę? Przegląd prasy 25.07.2022

Pod znakiem jakich trendów upłynie druga połowa roku? Odwrót od podwyżek cen ofertowych na rynku wtórnym Obniżki u deweloperów „Gotówkowcy” nie znikną z rynku. Rzeczpospolita.pl, 21.07.2022  Na rynku nieruchomości rządzi gotówka. Co dalej z tym popytem, biorąc pod uwagę, że w czerwcu Polacy rzucili się na obligacje skarbowe, lokując w nich ponad 14 mld zł? […]

Franczyza nieruchomości – ile potrzebujesz środków do otwarcia własnej agencji?

Dla kogo przeznaczona jest franczyza nieruchomości i jak wygląda odpowiedni kandydat na dyrektora placówki? Ile musi mieć środków na otwarcie własnego biura i co może mu zaoferować branża nieruchomości?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.