Home Biura Konstancin-Jeziorna Robert Szewczyk
Robert Szewczyk - Dyrektor Oddziału - Freedom

Robert Szewczyk

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Zdecydowanie jest opiekunem klienta, a nie sprzedawcą. Zawsze pomaga w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się w procesie sprzedaży nieruchomości, troszcząc się przede wszystkim o finalizację spełniającą wymagania stron umowy.
Jak sam zaznacza – pracuje dla swoich klientów – dlatego najpierw stara się poznać ich cele, potrzeby i oczekiwania. Nie tylko wobec transakcji, lecz także wobec swojej pracy.
Ważna jest dla niego współpraca, dlatego wspólnie decydują jaki model sprzedaży wybrać.
Jego wieloletnie doświadczenie jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Wcześniejsza praca w branży budowlanej pomaga mu oceniać także stan techniczny budynku, więc bezpieczeństwo, które gwarantuje dotyczy nie tylko stanu prawnego. Stawia na szczerość, dzięki której każdą ofertę jest w stanie sprzedać.

Prywatnie Robert jest szczęśliwym mężem i ojcem. Aktywnie spędza czas – m.in. na treningach boksu. Jest motocyklistą i fanem offroadu.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (8) Mieszkanie na wynajem (1) Dom na sprzedaż (2) Dom na wynajem (1) Działka na sprzedaż (3) Zrealizowane transakcje (24)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 33

Quote

Urszula Ciołkiewicz

Mieliśmy przyjemność kupować mieszkanie z pomocą Pana Roberta Szewczyka z Agencji Freedom Nieruchomości. Wszystko było załatwione na najwyższym poziomie. Pan Robert jest osobą niezwykle kompetentną, merytoryczną, zaangażowaną, życzliwą i pomocną. Dzięki niemu wszystko przebiegło sprawnie, bez najmniejszych komplikacji i w miłej atmosferze. Wystawiam najwyższą z możliwych ocen i zdecydowanie polecam.

Quote

Piotr A.

Wraz z żoną po długich poszukiwaniach domu natrafiliśmy na ogłoszenie z Biura Nieruchomości Freedom i był to dla nas strzał w dziesiątkę. A do tego Pan Robert Szewczyk który zajmował się sprzedażą wykazał się pełnym profesjonalizmem i niesamowitą wiedzą. Wszystko od samego początku wyjaśnione i załatwione na najwyższym poziomie, z całą pewnością polecamy wszystkim.

Quote

Alicja

Pan Robert dał się poznać jako świetny profesjonalista. Zawsze przygotowany, dysponujący ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym uważny na potrzeby klientów. Dzięki proaktywnej postawie przyczynił się do wypracowania najlepszego rozwiązania dla obydwu stron. Z takim specjalistą będziecie Państwo w dobrych rękach.

Quote

Jerzy Frołow

Pan Robert i WSZYSTKO JASNE !!!!. Gorąco polecam usługi Pana Roberta w pośrednictwie sprzedaży mieszkania. Profesjonalnie wykonane zdjęcia lokalu, bez żadnych ubarwień. Klienci którzy byli zainteresowani kupnem zawsze podkreślali to, że zdjęcia oddają w 100% rzeczywisty stan lokalu. Pragnę podkreślić pełny profesjonalizm Pana Roberta, zapewnienie dogodnych warunków w sprzedaży mieszkania i co najważniejsze pełną opiekę prawną przy podpisywaniu aktu notarialnego.

Rozwiń »

Panie Robercie jeszcze raz bardzo dziękuję.

Zwiń «
Quote

Piotr i Ania Jaholkowski

Można?... Można! Można działać na odległość korzystając z WhatsApp`a, emaila czy telefonu. Pan Robert Szewczyk Sprawił, że wszystkie formalności związane z wynajmem domu odbywały się bezproblemowo, szybko i profesjonalnie. Duża i pomocna wiedza w zakresie wynajmu nieruchomości, ze wszystkimi jego aspektami prawnymi sprawiły, że czuliśmy się zaopiekowani i doinformowani. Bardzo polecamy Pana Roberta i Freedom Nieruchomości.

Quote

Andrzej Witkowski

Długo nie mogłem zdecydować się na biuro nieruchomości ale kiedy zdecydowałem się na FREEDOM i poznałem panią Monikę i pana Roberta dziękowałem losowi ,że mnie natchnął. Współpracą z panem Robertem jestem zachwycony. Spokojny ,opanowany kulturalny we wszystkim pomocny, prawdziwy zawodowiec w swoim fachu.

Rozwiń »

Świetne przygotowanie do prezentacji nieruchomości, dokładność w dokumentacji, słowność, wiarygodność i poczucie bezpieczeństwa to ważne cechy w pracy pana Roberta i pani Moniki. Polecam to biuro wszystkim zainteresowanym, którzy chcą poczuć się bezpiecznie.

Zwiń «
Quote

Jakub Piesiakowski

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Duży profesjonalizm, wiedza i przede wszystkim doświadczenie. Czułem się zaopiekowany na każdym etapie sprzedaży. Dziękuję Panie Robercie i pozdrawiam serdecznie!

Quote

Andrzej Feruga

Super obsługa i profesjonalizm Pana Roberta w pełni zasługuje na 5 gwiazdek.

Quote

Anna

Jestem zachwycona współpracą z tym konkretnym biurem nieruchomości. Pani Monika i Pan Robert to profesjonaliści dbający o każdy detal współpracy z klientem. Nie oczekując wiele otrzymałam pełną opiekę, doradztwo i ogarnięcie wszystkich formalności w trybie priorytetowym. Polecam serdecznie!

Quote

Marek Sieradzki

Współpracowałem z Panem Robertem Szewczykiem z Freedom przy okazji zakupu nieruchomości. Kompetentnie, rzeczowo, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Podczas trwającej kilka tygodni współpracy wykazał się ponadprzeciętnym opanowaniem, nawet przy często dość upierdliwych pytaniach lub zmianach w planie z mojej strony. Karty były na stole od początku do końca, wady i zalety rzeczowo wyjaśnione. Zdecydowanie polecam firmę oraz agenta i liczę na dłuższą współpracę.

Quote

Agnieszka Kaczmarczyk

Niedawno kupiłam mieszkanie w Warszawie. W transakcji pośredniczyła agencja Freedom nieruchomości i Pan Robert Szewczyk. Obsługa ze strony agencji była od pierwszych chwil bardzo rzetelna i profesjonalna. Pan Robert znał odpowiedzi na wszystkie pytania, był przygotowany, solidny, spokojny. Jako kupująca miałam poczucie bezpieczeństwa przy tak ważnym zakupie.

Rozwiń »

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Agencję Freedom oraz pana Roberta, jako – moim zdaniem – jednego z najlepszych agentów nieruchomości w Warszawie.

Zwiń «
Quote

Jan

Mega profesjonalne podejście do sprzedaży. Agent pan Robert Szewczyk w krótkim czasie doprowadził do sprzedaży naszego mieszkania. Agencja zajmuje się dosłownie wszystkim podczas sprzedaży włącznie z rozliczeniem mediów u dostawców. Zdecydowanie polecam i dziękuję.

Quote

Katarzyna Denysenko

Współpracowałam z biurem nieruchomości Freedom przy sprzedaży działki. Szczególnie polecam Pana Roberta Szewczyka, który poradził sobie ze sprzedażą znakomicie. Załatwił wszystkie potrzebne dokumenty a nawet koszenie działki. Pan Robert posiada ogromną wiedzę o Piasecznie i okolicach. Sprzedaż przeszła pomyślnie bez żadnych komplikacji, sprawnie i przyjemnie.

Rozwiń »

Polecam z całego serca, szczególnie jak ktoś nie ogarnia spraw związanych ze sprzedażą nieruchomości gruntowej.

Zwiń «
Quote

Wojciech U.

Polecam firmę Freedom, a w szczególności Pana Roberta Szewczyka. Sprzedał nasz dom, znakomity kontakt nawet po godzinach pracy, Pan Robert cały czas monitorował sytuację na rynku i doradzał rozwiązania. Zajął się przygotowaniem całej dokumentacji do sprzedaży. Pełen profesjonalizm i przede wszystkim skuteczność.

Quote

Hanna Puzewicz

Sprzedawałam mieszkanie wspólnie z siostrzenicą i siostrzeńcem. Pan Robert Szewczyk był naszym pośrednikiem i opiekunem. Jego profesjonalizm i chęć niesienia pomocy to cechy rzadko spotykane. Przy najdrobniejszych trudnościach zawsze chętny do ich samodzielnego rozwiązania. Mieszkanie zostało szybko sprzedane ku zadowoleniu wszystkich stron. Pan Robert Szewczyk bardzo się angażuje w to co robi i widać że ta praca jest jego pasją ,daje mu radość i satysfakcję.

Rozwiń »

Z pełną odpowiedzialnością polecam tego pośrednika i życzę sobie i innym więcej takich ludzi.

Zwiń «
Quote

Patrycja Balling-Hansen

Współpraca z Panem Robertem Szewczyk podczas sprzedaży mojego mieszkania była na najwyższym poziomie. Jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi, przejęcia wszelkich kwestii biurokratycznych, dostępności i przede wszystkim sprawności w działaniu. Polecam!

Quote

Marek

Zakup domu oraz wszystkie sprawy związane z zakupem z pomocą pana Roberta Szewczyka były załatwione szybko i solidnie.Jest on osobą bardzo kompetentną i pomocną . Wszystko wytłumaczył w miłej atmosferze i zawsze z uśmiechem.Polecam pana Roberta jak i agencje.

Quote

Dagmara Sejdak

Sprzedawałam dom ze wsparciem Pana Roberta Szewczyka. Profesjonalny, zaangażowany, życzliwy i skuteczny.

Quote

Marek W.

Kupowaliśmy mieszkanie z pomocą p. Roberta, który jest agentem w tym biurze. Wystawiamy mu najwyższą możliwą notę za profesjonalne podejście do klienta oraz pomoc, którą nam okazał. Pan Robert zadbał o interesy strony sprzedającej oraz nasze zachowując przy tym należyty balans nie zaniedbując żadnej ze stron. Zdecydowanie polecam.

Quote

Mateusz

Super współpraca z Panem Robertem Szewczykiem. Szybko sprawnie profesjonalnie. Polecam

Quote

Krystian

Profesjonalne podejście do klienta, odpowiedzi na wszystkie pytania także klient wychodzi beż żadnych wątpliwości, rzetelna pomoc do samego końca.

Quote

Monika Magdalena

Polecam serdeczne korzystanie z usług agencji i Pana Roberta. Profesjonalne i fachowe podejście, świetna współpraca i co najważniejsze sfinalizowana transakcja. Dziękuję:)

Quote

Marcin Hibner

Najlepsza agencja i najlepszy agent z jakim miałem do czynienia. Super profesjonalne podejście, ogromna wiedza, poświęcenie czasu na każdy detal dotyczący nieruchomości. Jak obiecuje ze sprzeda nieruchomość to sprzedaje. Załatwia niemalże wszystko. Ogólnie wart każdej wydanej na niego złotówki. Także bardzo polecam Pana Roberta i jego agencje.

Quote

Marta Gołąb

Najlepszy pośrednik z jakim miałam do czynienia, Pan Robert Szewczyk zrobił więcej niż musiał:) rzetelny, słowny, terminowy, podczas pokazywania mieszkania i w trakcie transakcji bardzo pomocny, obecny na każdym kroku zakupu, do tego zawsze pod telefonem - polecam - z pewnością drugi raz wybrałabym to samo biuro:)😀

Quote

Jan Kwiatkowski

Poświadczam, że Pan Robert Szewczyk, działając na moje zlecenie w ramach biura Freedom Nieruchomości, świadczył usługi związane z pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości przy ul. Wilanowskiej 135 w Słomczynie koło Konstancina. Pan Robert wykazał się dużym zaangażowaniem, inwencją, inicjatywą i profesjonalizmem na każdym etapie procesu. Ponieważ w tym czasie przebywałem za granicą i zależało mi na pilnej sprzedaży domu, pomoc Pana Roberta miała ogromne znaczenie.

Rozwiń »

Umożliwiła zdalne załatwienie wielu formalności oraz skuteczne przeprowadzenie transakcji przy moim minimalnym zaangażowaniu. Polecam!

 Jan Kwiatkowski

 

Zwiń «
Quote

Marcin Gmoch

Współpraca z Panem Robertem Szewczykiem to gwarancja udanej transakcji.
Wyróżnia go zaangażowanie, profesjonalne podejście i wysokie umiejętności negocjacyjne. Jego doświadczenie, wiedza merytoryczna i postawa prokliencka odzwierciedla się w szybkim osiąganiu określonego celu.
Klient, który trafi pod skrzydła Pana Roberta będzie w pełni usatysfakcjonowany.

Rozwiń »

Podsumowując, jest to Agent z prawdziwego zdarzenia, rzecz niemożliwe robi od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.

Marcin Gmoch
 

Zwiń «
Quote

Ewelina i Piotr Chmiel

Współpracę z panem Robertem można opisać jako szybką, łatwą i przyjemną. Nie spodziewaliśmy się, że mieszkanie można tak szybko sprzedać. Pan Robert pomagał nam na każdym etapie. Polecamy

Quote

Karolina Witkowska

Współpraca z Panią Lidią i Panem Robertem to czysta przyjemność. Zajęli się kompleksowo moją nieruchomością. Dom został sprzedany za co jestem niezmiernie wdzięczna. Polecam współpracę z Freedom.

Quote

Alicja

Pan Robert dał się poznać jako świetny profesjonalista. Zawsze przygotowany, dysponujący ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym uważny na potrzeby klientów. Dzięki proaktywnej postawie przyczynił się do wypracowania najlepszego rozwiązania dla obydwu stron. Z takim specjalistą będziecie Państwo w dobrych rękach:)

Quote

Anna

Jestem zachwycona współpracą z tym konkretnym biurem nieruchomości. Pani Monika i Pan Robert to profesjonaliści dbający o każdy detal współpracy z klientem. Nie oczekując wiele otrzymałam pełną opiekę, doradztwo i ogarnięcie wszystkich formalności w trybie priorytetowym. Polecam serdecznie!

Quote

Łukasz

Nie chciałem współpracować z żadnym pośrednikiem, co byłoby dużym błędem. Freedom zaskoczył mnie jakością oferowanej usługi. Jestem wdzięcznym za bezstresowe i szybkie sprzedanie nieruchomości.

Rozwiń »

Mogłem liczyć na wsparcie merytoryczne, wszelką dokumentację potrzebną do notariusza, przygotowanie świadectwa energetycznego, profesjonalne zdjęcia nieruchomości, obsługa w pełni zdalna, wizyty i dojazdy pana Roberta w celu podpisania dokumentów, bardzo dobry kontakt z backoffice. Szczerze polecam!! Trudno mi wyobrazić sobie lepiej wykonaną współpracę. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Zwiń «
Quote

Anna Bielecka

Zdecydowanie polecam współpracę z biurem nieruchomości Freedom. Bardzo dziękuję Panu Robertowi i Pani Monice za zaangażowanie, pomoc i profesjonalizm na każdym kroku. Pomimo niełatwej sprzedaży czułam się zaopiekowana i zawsze mogłam na Nich liczyć.

Quote

Michał, Ania, Szymon i Zeus

Czy można lepiej trafić niż do Freedom? Odpowiedź jest prosta. Nie, nie można. Pan Robert i Pani Monika najlepsi agencji jakich miałam okazję poznać. Już od pierwszej rozmowy wiedziałam że współpraca z Państwem będzie przyjemna. Od początku do końca pełen profesjonalizm, pomoc na każdym etapie współpracy. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim którzy szukają dla siebie miejsca na ziemi, dzięki nim można spełnić swoje małe marzenia🙂 Dziękujemy!

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.