Angażujący lider - ostatnie szkolenie z Kontrakt OSH

gru 03, 2017 · Time 3 min. czytania

Początek grudnia oznaczał dla nas wspaniałe szkolenie. Tym razem, wraz z partnerami franczyzowymi, podnosiliśmy swoje umiejętności w Łodzi.

W dniach 1–2 grudnia, w łódzkim hotelu Tobaco, zakończyliśmy projekt “Angażujący lider”, prowadzony przez Kontrakt OSH. Oprócz założyciela jednej z najlepszych w Polsce firm szkoleniowych – Roberta Zycha – nasze umiejętności szlifował tym razem także Tomasz Główka.

Szkolenie menedżerskie – dzień pierwszy

Pierwszy dzień szkolenia – i zarazem ostatni w cyklu – upłynął w duchu jednej z książek Roberta Zycha. Warsztaty nosiły tytuł: “Psychologia Szefa – Szef to zawód”. Przez niemal 8 godzin doskonaliliśmy umiejętności menedżerskie oraz komunikacyjne, zwłaszcza na linii szef–handlowiec.

Ten owocny dzień zakończyliśmy rozbudowaną wymianą doświadczeń, w której każdy mógł zabrać głos i opowiedzieć o efektach, które przyniosło wdrożenie zdobytej wiedzy. O Robercie Zychu szerzej pisaliśmy ostatnio, więc dziś przedstawimy jedynie drugiego z trenerów.

Sylwetka Tomasza Główki

Od 1998 roku związany z branżą finansową. Pracował dla banków, firm ubezpieczeniowych oraz consumer finance, jest praktykiem sprzedaży i zarządzania. Ma doświadczenie w zarządzaniu różnymi zespołami: kilkuosobowymi – jak np. oddział – oraz większymi, kilkusetosobowymi (np. makroregion). Pracował również jako trener wewnętrzny, rozwijając umiejętności doradców i managerów. Od 2008 związany z grupą szkoleniową Kontrakt OSH.

Szkolenia dzień drugi

Drugiego dnia zaczęliśmy od podsumowania pierwszych efektów pracy nad wizerunkiem pracodawcy. Do większego skupienia na tym aspekcie przekonała nas na ostatnim szkoleniu Zyta Machnicka – wiodący ekspert w dziedzinie employer brandingu. Pierwszą część zakończyliśmy wystąpieniem głównego trenera Freedom Nieruchomości – Pawła Sobocińskiego. Przedstawił on efekty prac nad projektowaną i stale rozwijaną ścieżką kariery oraz nad programem rozwoju i zatrzymywania talentów.

Następnie głos oddaliśmy Danielowi Siwcowi, który razem z Pawłem Górskim opowiadał o współpracy z inwestorami i inspirował do zwiększania zysków biura nieruchomości.

Sylwetka Daniela Siwca

Obecnie jest deweloperem realizującym głównie projekty mieszkaniowe. Pieniądze traktuje jako środek, a nie cel sam w sobie. Jest uzależniony od adrenaliny i przełamywania własnych barier. Chętnie dzieli się doświadczeniami. Działa w oparciu o różnego rodzaju dźwignie, które wykorzystuje do zwiększania zysku. Sam mając nawet niewielki kapitał, rozpoczął wielotysięczne inwestycje. Stosuje nowoczesne modele inwestycyjne, które pozwalają mu na osiągnięcie szybkiego zysku.

Może to też Ci się spodoba

Czy polski rynek nieruchomości czeka załamanie? Przegląd prasy 14.11.2022 + webinar

Ograniczenie dostępności kredytów zastopowało niemal wszystkie branże związane z nieruchomościami. W odpowiedzi na apele deweloperów, rząd zamiast interweniować – szykuje nowe podatki. Jak wygląda sytuacja mieszkaniowa po III kwartale 2022 roku? Zła wiadomości dla trzymających nieużywane mieszkania. Nowy podatek. Rzeczpospolita, 08.11.2022 Ministerstwo Aktywów Państwowych – z doradcami gospodarczymi szefa resortu Jacka Sasina na czele – […]

Świadectwo charakterystyki energetycznej – wszystko, co warto wiedzieć o świadectwie energetycznym

Pod koniec kwietnia wejdzie w życie nowelizacja ustawy o charakterystyce energetycznej budynków oraz prawa budowlanego. Wprowadzi nowe przepisy, które są bardziej rygorystyczne od obecnych. Zgodnie z nowelizacją świadectwo energetyczne będzie musiało posiadać każde wynajmowane i sprzedawane mieszkanie. Za brak tego dokumentu grozi grzywna w wysokości 5 tys. zł. Jednak właściciele nieruchomości już znajdują pewne luki, […]

Czy mogę zlecić sprzedaż, jeśli nie mieszkam na stałe w Polsce?

Czy mogę zlecić sprzedaż, jeśli nie mieszkam na stałe w Polsce?

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.