Angażujący lider - ostatnie szkolenie z Kontrakt OSH

gru 03, 2017 · Time 3 min. czytania

Początek grudnia oznaczał dla nas wspaniałe szkolenie. Tym razem, wraz z partnerami franczyzowymi, podnosiliśmy swoje umiejętności w Łodzi.

W dniach 1–2 grudnia, w łódzkim hotelu Tobaco, zakończyliśmy projekt “Angażujący lider”, prowadzony przez Kontrakt OSH. Oprócz założyciela jednej z najlepszych w Polsce firm szkoleniowych – Roberta Zycha – nasze umiejętności szlifował tym razem także Tomasz Główka.

Szkolenie menedżerskie – dzień pierwszy

Pierwszy dzień szkolenia – i zarazem ostatni w cyklu – upłynął w duchu jednej z książek Roberta Zycha. Warsztaty nosiły tytuł: “Psychologia Szefa – Szef to zawód”. Przez niemal 8 godzin doskonaliliśmy umiejętności menedżerskie oraz komunikacyjne, zwłaszcza na linii szef–handlowiec.

Ten owocny dzień zakończyliśmy rozbudowaną wymianą doświadczeń, w której każdy mógł zabrać głos i opowiedzieć o efektach, które przyniosło wdrożenie zdobytej wiedzy. O Robercie Zychu szerzej pisaliśmy ostatnio, więc dziś przedstawimy jedynie drugiego z trenerów.

Sylwetka Tomasza Główki

Od 1998 roku związany z branżą finansową. Pracował dla banków, firm ubezpieczeniowych oraz consumer finance, jest praktykiem sprzedaży i zarządzania. Ma doświadczenie w zarządzaniu różnymi zespołami: kilkuosobowymi – jak np. oddział – oraz większymi, kilkusetosobowymi (np. makroregion). Pracował również jako trener wewnętrzny, rozwijając umiejętności doradców i managerów. Od 2008 związany z grupą szkoleniową Kontrakt OSH.

Szkolenia dzień drugi

Drugiego dnia zaczęliśmy od podsumowania pierwszych efektów pracy nad wizerunkiem pracodawcy. Do większego skupienia na tym aspekcie przekonała nas na ostatnim szkoleniu Zyta Machnicka – wiodący ekspert w dziedzinie employer brandingu. Pierwszą część zakończyliśmy wystąpieniem głównego trenera Freedom Nieruchomości – Pawła Sobocińskiego. Przedstawił on efekty prac nad projektowaną i stale rozwijaną ścieżką kariery oraz nad programem rozwoju i zatrzymywania talentów.

Następnie głos oddaliśmy Danielowi Siwcowi, który razem z Pawłem Górskim opowiadał o współpracy z inwestorami i inspirował do zwiększania zysków biura nieruchomości.

Sylwetka Daniela Siwca

Obecnie jest deweloperem realizującym głównie projekty mieszkaniowe. Pieniądze traktuje jako środek, a nie cel sam w sobie. Jest uzależniony od adrenaliny i przełamywania własnych barier. Chętnie dzieli się doświadczeniami. Działa w oparciu o różnego rodzaju dźwignie, które wykorzystuje do zwiększania zysku. Sam mając nawet niewielki kapitał, rozpoczął wielotysięczne inwestycje. Stosuje nowoczesne modele inwestycyjne, które pozwalają mu na osiągnięcie szybkiego zysku.

Może to też Ci się spodoba

Tańsze projektowanie wnętrz? Olsztyn z usługą liftingu nieruchomości

Myślisz o nadaniu swojej nieruchomości nowego ducha? Chciałbyś przeprowadzić metamorfozę wnętrza, ale bez przeprowadzania większych remontów? Może potrzebujesz pomocy jedynie przy dobraniu kolorów i oświetlenia? Na olsztyńskim rynku funkcjonuje od niedawna usługa dla Ciebie: lifting nieruchomości, czyli szybka i tania aranżacja wnętrz od Freedom Nieruchomości.

Przegląd prasy

Czy KPO zwiększy ceny nieruchomości? Przegląd prasy 18.03.2024

KPO, czyli Krajowy Plan Odbudowy, według zapowiedzi rządu ma “wzmocnić polską gospodarkę oraz sprawić, że będzie ona łatwiej znosić wszelkie kryzysy”. Natomiast prawdopodobne efekty KPO to także brak rąk do pracy w branży budowlanej oraz zwiększone zapotrzebowanie na materiały.

Ewelina Zdancewicz mar 18, 2024 · 3 min. czytania

Sprzedaż Nieruchomości: Jak Uniknąć Pułapek i Zapewnić Bezpieczeństwo Transakcji

Zastanawiasz się, jak bezpiecznie sprzedać nieruchomość i nie stracić? Z bezpieczeństwem jest jak z poślizgnięciem po zmroku. Idziesz prostą drogą, aż tu nagle kawałek lodu i zanim się obejrzysz, pośladki zbite… Wtedy zdajesz sobie sprawę, że nie tędy droga i zaczynasz szukać wsparcia w biurze nieruchomości. Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się m.in.: co musi […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.