Rób swoje 07: Słowiańska legenda... biznesu

sie 30, 2019 · Time 5 min. czytania

Co mitologia słowiańska ma wspólnego z biznesem?
O tym, jak lokalny startup staje się międzynarodowym sukcesem, o zdobywaniu milionowego budżetu na rozwój, napotkanych problemach i wyścigu z konkurencją, opowie nasz dzisiejszy gość – Marek Maruszczak.

Gościem prowadzącej podcast Agnieszki Wiśniewskiej jest pomysłodawca geolokalizacyjnej gry Slavic Monstersw której możemy spotkać stworzenia z mitologii słowiańskiej w świecie rzeczywistym. Ta gra to coś więcej niż Pokemon Go. Tu postaci z legend stają się bohaterami gry,  ty jako gracz wcielasz się w  rolę odkrywcy i przywódcy “potworów”, a rozgrywka toczy się w twoim mieście.

Słuchając rozmowy dowiesz się, co zrobić, żeby swoje marzenie zamienić w biznes i kto może pomóc ci wypłynąć na szersze wody. Nasz gość opowiada również na czym polega fenomen gier geolokalizacyjnych, jaki drzemie w nich potencjał i jakie ma jeszcze pomysły na promowanie lokalnych społeczności i wydarzeń. A są bardzo ciekawe!

Przede wszystkim nie chowa się z pomysłem, sadząc że ktoś nam go koniecznie ukradnie. Jest ekstremalnie niskie prawdopodobieństwo, że ktoś nam zabierze ten pomysł i zrobi na jego podstawie własny startup.

A tak na marginesie – to jeśli nie bardzo umiesz się zmobilizować do aktywności fizycznej, to ta gra może być rozwiązaniem. Czasem trzeba się nieźle nachodzić 😉
Zachęcamy do wypróbowania, ale uwaga – wciąga!

Szczegóły znajdziesz na stronie Slavic Monsters

Slavic monsters kubek

Marek Maruszczak – dr językoznawstwa, projektant gier i grywalizacji oraz przedsiębiorca.
CEO studia gamedev Slavic Monsters, specjalizującego się w rzeczywistości rozszerzonej i
geolokalizacji oraz startupu grywalizacyjnego GeoGames.
Współpracował z takimi firmami jak Deutsche Telekom, T-Mobile, Zortrax, Cyfrowy Polsat, Play. Prywatnie fan nowych technologii, popkultury i mitologii słowiańskiej.

Gdzie słuchać podcastu Freedom?

Freedom Podcast – Rób Swoje! to audycja, która pomoże ci rozwinąć skrzydła w biznesie.
Nasi goście inspirują do działania i uczą, jak prowadzić rentowną firmę oraz czerpać radość z codziennej pracy. Wierzymy, że w biznesie – tak jak w życiu – warto robić swoje.
My sprzedajemy nieruchomości, a ty?

Znajdziesz nas w aplikacji Podcasty od iTunesSpotify, we wszystkich aplikacjach na Androida oraz w serwisie YouTube.

Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj)

Bezpośrednie linki do wcześniejszych odcinków znajdziesz poniżej. Przyjemnego słuchania!

Rób Swoje 01: Metoda leniwego sprzedawcy

Rób Swoje 02: Pomysł na własny biznes

Rób Swoje 03: Jak pracować na rekomendacjach?

Rób Swoje 04: Znaczenie internetu w sprzedaży nieruchomości

Rób Swoje 05: Jak nie utonąć w morzu wydatków?

Rób Swoje 06: Tata. Mąż. Meneger. Mentor.

Rób Swoje 07: Słowiańska legenda… biznesu.

Rób Swoje 08: SEO w małej agencji nieruchomości

Rób Swoje 09: To mi się NIE opłaca 

 

Może to też Ci się spodoba

Freedom Nieruchomości Rzeszów – Lider Nieruchomości 2022!

21 kwietnia Freedom Nieruchomości Rzeszów zdobył prestiżową nagrodę. Podczas gali finałowej konkursu Lider Nieruchomości 2022, organizowanego przez Otodom, zespół z Rzeszowa zdobył statuetkę Lidera Nieruchomości. O drodze do sukcesu rozmawiamy z dyrektorem oddziału Andrzejem Bałajewiczem. – Podczas gali finałowej konkursu Lider Nieruchomości 2022 Otodom statuetka Lidera Nieruchomości powędrowała do Freedom Nieruchomości Rzeszów. Ogromne gratulacje! – […]

Kredyt na mieszkanie i remont – czy można wziąć jednocześnie?

Zakup nieruchomości może wiązać się z dużymi wydatkami. Bardzo często nieruchomości kupowane z rynku wtórnego, w niskich cenach, wymagają poniesienia dodatkowych nakładów finansowych, aby doprowadzić nieruchomość do wymarzonego standardu.  Nie wszyscy klienci jednak wiedzą, iż banki pozwalają na połączenie dwóch celów w jednej umowie kredytowej (tj. kwoty na zakup nieruchomości oraz kwoty na prace remontowe). […]

Rób Swoje 04: Znaczenie internetu w sprzedaży nieruchomości

Jaka jest rola marketingu internetowego w sprzedaży nieruchomości? Czego mogą nauczyć się pośrednicy od dużych serwisów ogłoszeniowych? Jak będzie wyglądała przyszłość rynku i odpowiedzi na kluczowe pytania, m.in.: ile powinno kosztować pojedyncze ogłoszenie i które elementy procesu kupna-sprzedaży można przenieść do internetu? O znaczeniu internetu w sprzedaży nieruchomości rozmawiamy w czwartym odcinku Freedom Podcast – […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.