Pewny wybór 28: Działka z dostępem do linii brzegowej - ale czy na pewno?

cze 15, 2023 · Time 2 min. czytania

Działka z dostępem do linii brzegowej to marzenie wielu osób. Jednak podczas poszukiwania takiej nieruchomości należy wziąć pod uwagę nie tylko zalety, ale i ograniczenia tego rozwiązania.

O tym, z czym wiąże się zakup działki z dostępem do linii brzegowej, rozmawiamy z Moniką Mużą, Agentem w Terenie z olsztyńskiego oddziału Freedom.

Z tej rozmowy dowiesz się m.in.:

  • Co tak naprawdę oznacza kupno działki z linią brzegową?
  • Czy możemy ogrodzić swój teren aż do samego jeziora?
  • Co możemy postawić na działce nad jeziorem, a czego absolutnie nie można robić?
  • Czy działki z dostępem do linii brzegowej są zazwyczaj droższe niż działki w innych lokalizacjach?

Posłuchaj!

Monika Muża
Specjalistka komunikacji interpersonalnej – sympatyczna i komunikatywna, a jednocześnie doskonały negocjator. Bogate doświadczenie z zakresu budowania wizerunku i zarządzania przestrzenią pomaga jej w przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż. Kompetentna i profesjonalna we wszystkim, czego się podejmuje – konsekwentnie i ze spokojem doprowadza każdą transakcję do zakończenia.

Gdzie słuchać podcastów Freedom?

Freedom Podcast – Pewny wybór to audycja, która pomaga odnaleźć się na rynku nieruchomości. Wyjaśniamy trudne zagadnienia, odpowiadamy na ważne pytania, komentujemy bieżące zmiany. Ten podcast, tak jak nasi agenci – będzie dla Ciebie źródłem wiedzy o tym jak dokonywać pewnych wyborów na rynku nieruchomości.

Znajdziesz nas w aplikacji Spotify, oraz w serwisie YouTube.

Żeby nie przegapić nowych odcinków dodaj nas do ulubionych podcastów (subskrybuj).

Wcześniejszych odcinków możesz też posłuchać tutaj.

Przyjemnego słuchania! A dla tych, którzy wolą czytać, już niebawem dodamy transkrypcję odcinka.

Może to też Ci się spodoba

Ile mieszkań brakuje w Polsce w 2023 roku?

Problem braku mieszkań w Polsce nie rozwiązuje się od lat mimo tego, że powstaje coraz więcej nowych nieruchomości. Ponadto, jak wskazuje Infor, dużą część zasobów mieszkaniowych w kraju stanowią nieruchomości wybudowane przed 1918 rokiem (1,027 mln mieszkań w 2021 roku). Obecnie brakuje nam ok. 2 mln lokali mieszkalnych, a niezbyt pocieszającym faktem jest to, że […]

Protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania – co nalezy o nim wiedzieć?

Jesteś blisko sprzedaży nieruchomości i chcesz ograniczyć wszelkie możliwe nieporozumienia? Spisz dokładny protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania! Zobacz, co należy o nim wiedzieć.

Co się zmieni w kredytach hipotecznych? Przegląd prasy 5.12.2022 r.

Na rynku kredytów hipotecznych wciąż sporo się dzieje. Liczba zawieranych umów ciągle spada, nie pomagają promocyjne oferty banków, a do tego WIBOR ma zostać zastąpiony nowym wskaźnikiem referencyjnym. Jak to wpłynie na sytuację obecnych i przyszłych kredytobiorców? Zmiana w kredytach. WIRON zastąpi WIBOR. Kto zyska kto straci: spłacający już i dopiero biorący kredyt hipoteczny na […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.