Jakie są oczekiwania od kandydata na franczyzobiorcę?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jakie są oczekiwania od kandydata na franczyzobiorcę?

Przede wszystkim wymagamy odpowiedniego zaangażowania w prowadzenie biznesu. Ważne jest również doświadczenie w sprzedaży oraz rekrutacji. Niezbędne są także środki do otwarcia i prowadzenia biura.

W kwestii charakteru przyszłego franczyzobiorcy największe znaczenie ma proaktywność, konsekwencja w działaniu, zorientowanie na osiąganie celów, samodyscyplina, otwartość na wdrażanie know–how oraz odpowiedni stopień zmotywowania.

Może to też Ci się spodoba

Pewny wybór 24: Bezpieczny kredyt 2 proc. Jak wpłynie na ceny nieruchomości?

Bezpieczny kredyt 2 proc. to temat, który od dłuższego czasu jest szeroko omawiamy przez ekspertów. Mówi się, że kredytobiorcy czekają w blokach startowych, aby móc skorzystać z nowego programu rządu, który ma na celu pomóc tym, których obecnie na kredyt nie stać.

Jakie wady ma program “Mieszkanie na Start”? Przegląd prasy 29.04.2024

Program "Mieszkanie na Start" jeszcze nie ruszył, a już wzbudza kontrowersje - nie brakuje osób, które wyliczają jego wady. Według krytyków “Mieszkanie na start” miało być adresowane do osób będących na granicy zdolności kredytowej, a tak ich zdaniem nie jest.

Ewelina Zdancewicz kwi 29, 2024 · 3 min. czytania

Umiejętności i kompetencje agenta nieruchomości. Czy kurs wystarczy?

Agent nieruchomości to osoba, która zawodowo zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Doprecyzowując ten zapis: zajmuje się kojarzeniem stron przy transakcjach sprzedaży lub wynajmu na rynku nieruchomości. Co należy zrobić, aby zostać agentem nieruchomości? Kto może zostać agentem albo jakie umiejętności są wymagane w tym zawodzie? Sprawdź! Czy agent nieruchomości musi mieć licencję? Jeszcze kilka […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.