Jakie muszę mieć doświadczenie jako franczyzobiorca?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jakie muszę mieć doświadczenie jako franczyzobiorca?

W biznesie nieruchomościowym dobrze radzą sobie osoby posiadające umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym, menedżerowie z branż finansowych oraz ubezpieczeniowych i oczywiście osoby pracujące jako pośrednicy nieruchomości.

Szczegółowo ten temat opisaliśmy tutaj

Może to też Ci się spodoba

Jakie kwiaty do domu?

Zapewniają dostęp do świetnie oczyszczonego powietrza, wypełniają wnętrze mieszkalne niepowtarzalnym klimatem i przytulnością, wprowadzają barwny akcent oraz korzystnie oddziałują na układ nerwowy domowników. To jedne z wielu właściwości kwiatów doniczkowych, które znaleźć można niemal w każdym kompleksowo wyposażonym i urządzonym mieszkaniu. Jakie kwiaty najczęściej pojawiają się we wnętrzach współczesnych czterech kątów? I dlaczego właśnie te? […]

Sprzedaż mieszkania – szybko czy drogo?

Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie „sprzedaż mieszkania – szybko czy drogo?”, to los Ci sprzyja, bo trafiłeś na ten artykuł i otrzymasz upragnioną odpowiedź. Co więcej, będziesz bogatszy o pieniądze za sprzedaż swojej nieruchomości, a mi będziesz mógł podziękować za zaoszczędzony czas.

Pewny wybór 19: Jakie wpisy mogą nas zaskoczyć w księdze wieczystej?

Przy zakupie nieruchomości wiele osób przytłacza mnogość formalności oraz pułapek, w które można wpaść. Jakie dokumenty przejrzeć, gdzie i co sprawdzić, jakie wpisy  w księdze wieczystej mogą nas zaskoczyć i których z nich powinniśmy się obawiać? 

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.