Ile środków potrzebuję do otwarcia własnej agencji?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Ile środków potrzebuję do otwarcia własnej agencji?

W zależności od miasta, w którym zamierzasz działać, będziesz potrzebować środków oscylujących w granicach 70.000–100.000 zł netto.

Szczegółowo ten temat opisaliśmy tutaj.

Może to też Ci się spodoba

Umowa najmu lokalu mieszkalnego – co powinno się w niej znaleźć?

Umowa najmu to kluczowy dokument, stanowiący podstawę do nawiązania współpracy pomiędzy najemcą a wynajmującym. Dobrze skonstruowany zabezpiecza obie strony, a także pozwala rozwiać wątpliwości w przypadku sytuacji spornych. Właściwie i dokładnie sporządzony jest przede wszystkim fundamentem określającym relacje, obowiązki i prawa, które każdej ze stron przysługują. Dokładniej więc – co powinna zawierać umowa najmu lokalu […]

Przegląd prasy C

Zmiany w prawie budowlanym. Zapowiedź sejmu. Przegląd prasy 25.03.2024

Poprawa sytuacji mieszkaniowej jest potrzebna jak najszybciej. Należy zwiększyć dostępność mieszkań. W związku z tym jeszcze w tym roku Sejm ma uchwalić ma pakiet ustaw dotyczących trzech obszarów. Dowiedz się, jakich!

Ewelina Zdancewicz mar 25, 2024 · 3 min. czytania
Ręka trzymająca klucze, w tle blok

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

Zastanawiasz się, czy sprzedaż mieszkania obciążonego długiem jest możliwa? Odpowiedź brzmi: tak, ale to nieco bardziej skomplikowane niż standardowa transakcja. Dowiedz się, jakie są szanse i wyzwania związane ze sprzedażą zadłużonego mieszkania oraz jakie kroki należy podjąć, by przeprowadzić tę transakcję.

Ewelina Zdancewicz kwi 23, 2024 · 5 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.