Jak i gdzie będzie promowana moja oferta?

kwi 18, 2018 · Time 1 min. czytania

Jak i gdzie będzie promowana moja oferta?

Twoja oferta będzie promowana m.in. na stronie biura, w systemach wymiany ofert, trafi do bazy klientów Freedom oraz baz współpracujących agencji. Pojawi się też na kluczowych portalach z nieruchomościami i będzie tam promowana w ramach autorskich programów.

Sprzedaż nieruchomości wspieramy również działaniami content marketingowymi oraz kampaniami reklamowymi w Google oraz w mediach społecznościowych (między innymi w sieciach remarketinowych). Oferty naszych klientów traktujemy jak produkty, które wymagają stworzenia odpowiedniej marki i ułożenia dla niej planu marketingowego. Każdorazowo dobieramy rozwiązania dedykowane konkretnej nieruchomości oraz działania adekwatne do oczekiwań klienta.

Może to też Ci się spodoba

Mieszkanie na sprzedaż – jak wycenić i szybko doprowadzić do finalizacji?

Znaczna część z nas, na którymś z etapów swojego życia, będzie posiadać mieszkanie na sprzedaż. Jak wycenić nieruchomość i odpowiedzialnie podejść do tego procesu? Ile czynności się na niego składa?

Na jaką pomoc mogę liczyć od franczyzodawcy?

Na jaką pomoc mogę liczyć od franczyzodawcy?

Najlepsze firmy sięgają dalej, niż się wydaje

Największe firmy stawiają przed sobą wyzwania, które sięgają dalej, niż się wydaje. Jakie wyzwania oznacza to dla marki Freedom? O tym opowiedzieliśmy podczas listopadowej konferencji partnerów Freedom. Sprawdź relację z tego wydarzenia!

Ewelina Zdancewicz gru 11, 2023 · 7 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.