Freedom Nieruchomości Partnerem akcji Uśmiechnięty Dzień

sie 03, 2021 ·

W dniach 26 i 27 lipca 2021 r. w bydgoskim Myślęcinku odbyło się niesamowite wydarzenie, którego partnerem zostało Freedom Nieruchomości.

Dziecięcy, Uśmiechnięty Dzień to akcja charytatywna, odbywająca się co pół roku – przed gwiazdką i w wakacje, organizowana przez Gazetę Pomorską. Gośćmi wydarzenia, były dzieci z domów dziecka oraz innych placówek typu rodzinnego z województwa kujawsko-pomorskiego.
Freedom Nieruchomości partnerem akcji Uśmiechnięty Dzień

Źródło zdjęcia: https://pomorska.pl/nasza-akcja-charytatywna-niech-usmiechniety-dzien-bedzie-co-dzien-z-karuzelami-i-innymi-atrakcjami/ar/c1-15730755

Wśród atrakcji, które czekały na małych gości najpierw było zwiedzanie zoo, później przejazd kolejką, wizyta w parku dinozaurów i wielkich owadów. Nie obyło się także bez zabawy w wesołym miasteczku, spotkania z animatorami i oczywiście, rozdawania prezentów.
Dzieciaki były zachwycone, a my cieszymy się, że mogliśmy pomóc wywołać uśmiechy na ich twarzach. Szczegółowa relacja z wydarzenia wraz z materiałem wideo jest dostępna tutaj.
Agencja Freedom Nieruchomości partnerem akcji Uśmiechnięty Dzień

https://pomorska.pl/nasza-akcja-charytatywna-niech-usmiechniety-dzien-bedzie-co-dzien-z-karuzelami-i-innymi-atrakcjami/ar/c1-15730755

 

Może to też Ci się spodoba

O ile wzrośnie zdolność kredytowa przy Bezpiecznym kredycie? Przegląd prasy 26.06.2023

Nadchodzący program Bezpieczny kredyt 2 proc. ma ułatwić zakup pierwszego mieszkania wszystkim, którzy tego potrzebują.

Przegląd prasy

Oferty w Warszawie osiągają poziom cen w Los Angeles. Przegląd prasy 22.04.2024

Według ekspertów rosnące ceny nieruchomości to efekt testowania rynku przez sprzedających. Doszło do sytuacji, w której niektóre oferty w Warszawie osiągają poziom cen w Los Angeles.

Ewelina Zdancewicz kwi 22, 2024 · 3 min. czytania

Po co nowemu Franczyzobiorcy szkolenie z marketingu?

Prowadząc rozmowy z potencjalnym partnerem biznesowym zainteresowanym przystąpieniem do sieci Freedom Nieruchomości, najpierw przeprowadzamy dokładną analizę potencjału danego miasta i lokalizacji. Na jej podstawie wspólnie podejmujemy decyzję o współpracy. Franczyza Freedom Nieruchomości to współpraca oparta na bliskości i wspólnym zaangażowaniu. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na wsparcie Centrali na każdym etapie prowadzenia biznesu.  W ramach […]

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.