Freedom Nieruchomości Partnerem akcji Uśmiechnięty Dzień

sie 03, 2021 ·

W dniach 26 i 27 lipca 2021 r. w bydgoskim Myślęcinku odbyło się niesamowite wydarzenie, którego partnerem zostało Freedom Nieruchomości.

Dziecięcy, Uśmiechnięty Dzień to akcja charytatywna, odbywająca się co pół roku – przed gwiazdką i w wakacje, organizowana przez Gazetę Pomorską. Gośćmi wydarzenia, były dzieci z domów dziecka oraz innych placówek typu rodzinnego z województwa kujawsko-pomorskiego.
Freedom Nieruchomości partnerem akcji Uśmiechnięty Dzień

Źródło zdjęcia: https://pomorska.pl/nasza-akcja-charytatywna-niech-usmiechniety-dzien-bedzie-co-dzien-z-karuzelami-i-innymi-atrakcjami/ar/c1-15730755

Wśród atrakcji, które czekały na małych gości najpierw było zwiedzanie zoo, później przejazd kolejką, wizyta w parku dinozaurów i wielkich owadów. Nie obyło się także bez zabawy w wesołym miasteczku, spotkania z animatorami i oczywiście, rozdawania prezentów.
Dzieciaki były zachwycone, a my cieszymy się, że mogliśmy pomóc wywołać uśmiechy na ich twarzach. Szczegółowa relacja z wydarzenia wraz z materiałem wideo jest dostępna tutaj.
Agencja Freedom Nieruchomości partnerem akcji Uśmiechnięty Dzień

https://pomorska.pl/nasza-akcja-charytatywna-niech-usmiechniety-dzien-bedzie-co-dzien-z-karuzelami-i-innymi-atrakcjami/ar/c1-15730755

 

Może to też Ci się spodoba

Pewny wybór 21: Jak rozmawiać z klientem, aby poznać jego potrzeby?

Rozmowa z klientem nie zawsze należy do łatwych. Inwestor może nie znać bądź nie chcieć komunikować wprost swoich oczekiwań. Wtedy z pomocą przychodzi sztuka zadawania pytań.

Rynek nieruchomości jeszcze nie reaguje. Co się zmieni w najbliższym czasie? Przegląd prasy 23.05.2022

Każdy boom w pewnym momencie się kończy. Rynek rozwija się cyklicznie. Rynek najmu zyskuje na popularności. Lekkie spowolnienie tempa zakupu nieruchomości nie oznacza jeszcze zapaści na rynku. Wojna za naszą granicą oznacza olbrzymi szok po stronie podażowej. Zapraszamy do lektury najnowszych artykułów prasowych dotyczący sytuacji na rynku nieruchomości.

Warszawski rynek nieruchomości: jak zachował się w obliczu pandemii?

Sytuacja w pośrednictwie, z jaką zmagaliśmy się w 2020 roku, była wypadkową zachowań społecznych związanych z reakcją na nowe realia życia na świecie. Pojawiły się nowe ograniczenia, zmieniły zasady, zwyczaje.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.