Home Biura Warszawa – Żoliborz Monika Stępień
Monika Stępień - Specjalista ds. inwestycji deweloperskich - Freedom

Monika Stępień

Specjalista ds. inwestycji deweloperskich
O mnie Moje oferty Opinie

Ponad 20-letnie doświadczenie w handlu, nauczyło ją uważnego słuchania i szybkiego reagowania na potrzeby klienta. Każda transakcja jest unikalnym wyzwaniem, które traktuje indywidualnie, dążąc do tego, by przebiegała ona sprawnie i bezproblemowo.

Komunikatywność oraz zdolność do efektywnego zarządzania ludźmi sprawiły, że często podejmowała odpowiedzialność za zespół. Przez lata nauczyła się motywować innych do osiągania wspólnych celów, dbając jednocześnie o ich rozwój i satysfakcję z pracy.

Jest dobrze zorganizowana i zawsze gotowa na nowe wyzwania. Motywuje ją dążenie do wyznaczonych celów oraz chęć ciągłego doskonalenia się. Doświadczenie zawodowe nauczyło ją elastyczności i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji, co pozwala skutecznie radzić sobie w dynamicznym środowisku handlowym.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Mieszkanie na sprzedaż (1) Dom na sprzedaż (15) Inwestycja (2) Lokal na wynajem (1) Lokal na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (45)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 3

Quote

K.Zakrzewska

Polecam Panią Monikę, jest osobą bardzo pomocną, chętną do współpracy, zaangażowaną i kompetentną. Potrafi załatwić wiele spraw w tym skomplikowanych merytorycznie, szybko rozwiązuje zgłoszone tematy.

Quote

Aleksander Czyżowski

Bardzo dziękuję Pani Monice Stępień za kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie procesu sprzedaży inwestycji ”Osada Brzegowa”, składającej się z 12 budynków jednorodzinnych 2 lokalowych, który na każdym etapie przebiegał sprawnie i profesjonalnie.

Rozwiń »

Pani Monika zajmowała się wszystkimi elementami w tym procesie rozpoczynając od współpracy nad logo inwestycji i jej nazwy poprzez wycenę poszczególnych lokali do sprzedaży, ich opis, zamieszczeniem ogłoszeń, promowaniem inwestycji na różnych portalach. Zakres odpowiedzialności Pani Moniki obejmował również kontakt z potencjalnymi nabywcami, przygotowanie dokumentów niezbędnych dla banku nabywcy, jak również pełną koordynację z kancelarią notarialną poczynając od uzgodnienia terminów, poprzez dopilnowanie kompletności dokumentów i weryfikacji zapisów umownych. Pani Monika Stępień niejednokrotnie wychodziła poza zakres swoich obowiązków, często sama inicjowała pomoc jak chociażby w przygotowaniu zestawień dla Narodowego Banku Polskiego czy też konsultowała się z innymi notariuszami, prawnikami i deweloperami, aby pomóc dostosować zapisy umowne do zmieniających się przepisów. Wszelkie czynności w ramach współpracy wykonywane były przez Panią Monikę z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem do klienta jak i do wszystkich współpracowników spółki i jej podwykonawców. Nigdy żaden telefon, e-mail czy SMS nie pozostał bez odpowiedzi, a reakcja na nie była zawsze natychmiastowa. Z pełnym przekonaniem chciałbym podkreślić, że Pani Monika Stępień to najlepszy agent nieruchomości z jakim przyszło mi pracować – posiada cechy znakomitego sprzedawcy, jest asertywna w swoim działaniu, potrafi pozyskać dla firmy klientów oraz ich zaufanie. Z przyjemnością polecam Panią Monikę Stępień jako doświadczoną, ambitną i solidną agentkę nieruchomości.

Zwiń «
Quote

Krzysztof J.

Pragnę podziękować Pani za profesjonalizm i zaangażowanie które pomogło mi zrealizować zakup mieszkania za Pani pośrednictwem. Do ewentualnego spotkania przy przyszłej transakcji.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.