Home Biura Gdynia Joanna Jażdżewska
Joanna Jażdżewska - Dyrektor Oddziału - Freedom

Joanna Jażdżewska

Dyrektor Oddziału
O mnie Moje oferty Opinie

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Rozpoczęła pracę pośrednika w 2012 roku zdobywając doświadczenie w międzynarodowej sieci biur nieruchomości RE/MAX. Od 2014 roku prowadzi oddział Freedom Nieruchomości w Gdyni.

Dokładność, zaangażowanie, znajomość rynku, wysoki poziom wiedzy, życzliwość i skuteczność to cechy najczęściej wymieniane przez klientów Jej oraz zespołu agentów w Gdyni. W efekcie czego, zdecydowana większość osób zainteresowanych współpracą trafia do oddziału z polecenia.

Jeżeli jesteś pośrednikiem i szukasz zespołu, który rzetelnie i z zaangażowaniem pośredniczy w obrocie nieruchomościami, albo pasjonują Cię nieruchomości, potrafisz stawiać potrzeby i dobro klienta w centrum uwagi, myślisz o zawodzie pośrednika – złóż aplikację i dołącz do Jej zespołu w Gdyni.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Dom na sprzedaż (4) Obiekt na sprzedaż (1) Zrealizowane transakcje (16)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 17

Quote

Profesjonalna obsługa klienta – Referencje Bożena i Andrzej

Bożena i Andrzej, Gdynia

Quote

JRz

J.Rz.

Quote

Aneta P

Pani Joanna uczestniczy w całym procesie, od wszelkich przygotowań nieruchomości do wynajmu, poprzez doradztwo, zdjęcia, kontakty z potencjalnymi klientami, aż do sfinalizowania umowy.

Aneta P.

Quote

Justyna

Justyna

Quote

Blacha Maciej

 Blacha Maciej

Quote

Joanna i Robert Sawiccy

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani za sprzedaż mieszkania w Sopocie przy ulicy Mazowieckiej. Pani profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie i olbrzymie doświadczenie sprawiło, że doprowadziła Pani do sprzedaży mieszkania. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że sprzedaż nastąpiła w niemalże ekspresowym okresie 2 miesięcy.

Rozwiń »

Wiele trójmiejskich firm od lat miało w ofercie sprzedaż tego lokalu i nie udało się im dokonać tego, co Pani udało się w tak krótkim czasie.

Joanna i Robert Sawiccy

 

Zwiń «
Quote

Michał Pietrasiak

Niniejszym chciałbym wyrazić szczere słowa podziękowania za pośrednictwo Pani Joasi Jażdżewskiej przy zakupie nieruchomości w Rumi. Swoim zaangażowaniem, cierpliwością i doskonałym podejściem do klienta oraz troską o jego dobro, Pani Joasia sprawiła, iż zawiły proces zakupu nieruchomości przy pomocy kredytu bankowego przebiegł sprawnie, na czas, bezproblemowo i bez napięć.

Rozwiń »

 Pani Joanna może świecić przykładem w zakresie obsługi klienta dla wielu koleżanek i kolegów z różnych branż. 

Michał Pietrasiak

 

Zwiń «
Quote

Renata

Pani Joanna z freedom Gdynia zadbała o wszystkie formalności pod względem prawnym i finansowym sprzedaży nieruchomości. Jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jestem przekonana, że od strony formalnej nie ma zbyt skomplikowanej transakcji dla pani Joanny.

Renata

 

Quote

Aleksandra Jabłońska

Wiosną tego roku stanęłam przed koniecznością sprzedaży mojego ukochanego mieszkania w Gdyni-Redłowo. Wiedziałam, że bez pomocy profesjonalisty, zawodowo zajmującego się sprzedażą nieruchomości, nie uzyskam satysfakcjonującego efektu, tak by jednocześnie nie zaniedbać swoich codziennych obowiązków. 
Mój wybór, dzięki rekomendacji zaprzyjaźnionej osoby, padł na panią Joannę Jażdżewską reprezentującą gdyński oddział Freedom Nieruchomości.

Rozwiń »

  Okazało się że był to tzw. "strzał w dziesiątkę". Trafiłam na osobę oddaną swojej pracy, otwartą, konkretną, obdarzoną niesamowitą charyzmą, której bez wahania i obaw powierzyłam sprzedaż mojej nieruchomości.  
Z ogromnym zaangażowaniem i empatią p. Joanna zajęła się dosłownie WSZYSTKIM. Efektem tego była szybka i do tego satysfakcjonująca finansowo transakcja sprzedaży. Warto było. Gorąco polecam Panią Joannę Jażdżewską i jej gdyński zespół. 

Aleksandra  Jabłońska

 

Zwiń «
Quote

Marzena i Marek

Serdeczne podziękowania dla Biura Nieruchomości Freedom o/Gdynia. W szczególności dla pani Joanny Jażdżewskiej oraz pani Moniki Suchodolskiej za pełny profesjonalizm przy sprzedaży naszego mieszkania. Przez cały czas mieliśmy wspaniały kontakt i wrażenie jakby panie tylko dla nas pracowały. Od samego początku byliśmy obsługiwani bardzo profesjonalnie i rzetelnie, wszystko na czas było nam przedstawiane. Dziękujemy i polecamy.

Rozwiń » 

Marzena i Marek

Zwiń «
Quote

Małgorzata i Roman

Bardzo dziękujemy pani Joannie Jażdżewskiej za pomoc w sprzedaży naszych nieruchomości. Pani Joanna wyróżnia się w pracy niezwykłą kompetencją, dokładnością, skrupulatnością i empatią wobec swoich klientów. Jej działania są bardzo skuteczne. Z wielką uwagą wysłuchała naszych oczekiwań, czego dowodem jest to ,że wysunięte przez nią propozycje okazały się „strzałem w dziesiątkę”.

Rozwiń »

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że pomogła nam w realizacji naszych marzeń i sprostała naszym oczekiwaniom. Jeśli szukacie państwo biura, które szybko, sprawnie i uczciwie rozwiąże wasze „mieszkaniowe” problemy to szczerze polecamy biuro nieruchomości pani Joanny Jażdżewskiej. Pani Joanno z całego serca dziękujemy !!!

 

Wdzięczni Małgorzata i Roman

Zwiń «
Quote

Anna i Piotr

Pracę zespołu Freedom Nieruchomości mieliśmy okazję poznać z dwóch stron - jako kupujący i jako sprzedający. W obu przypadkach współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie i z dbałością o interes obu stron. Na bieżąco otrzymywaliśmy pełną informację o niezbędnej do zawarcia umów dokumentacji. Pani Małgorzata Kozłowska w 100% zaangażowała się w przygotowanie naszego mieszkania do sprzedaży dzięki czemu udało się je sprzedać w ciągu dwóch tygodni.

Rozwiń »

Wszelkie formalności pomogła załatwić Pani Joanna Jażdżewska wykazując się profesjonalizmem i znajomością zagadnień w tej kwestii, a Pani Kasia Rakus na bieżąco informowała nas o terminach spotkań dopasowując je do potrzeb i możliwości czasowych obu stron. Mówi się, że czas to pieniądz i zespół Freedom udowadnia to na każdym kroku wykazując się punktualnością, co bardzo sobie cenimy. Bardzo dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy współpracę z tym biurem.

 

Anna i Piotr 

Zwiń «
Quote

Piotr i Jagoda

Dziękujemy i polecamy! Bardzo serdecznie dziękujemy za pełny profesjonalizm przy sprzedaży naszego mieszkania. Obie Panie: Joanna Jażdżewska i Małgorzata Kozłowska w sposób niezwykle życzliwy i rzetelny przeprowadziły nas przez cały proces od przygotowania do realizacji sprzedaży. Ponadto dziękujemy nieocenionym Pani Paulinie (home stager) i Panu Tomkowi (fotograf). Proponowane rozwiązania idealnie wpasowały się w nasze potrzeby, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Rozwiń »


Na podkreślenie zasługuje fakt, że w tej Firmie klient czuje się traktowany podmiotowo a działania pracowników są bardzo skuteczne i uczciwe. Szczerze polecamy biuro nieruchomości FREEDOM Pani Joanny Jażdżewskiej w Gdyni.

 

Piotr i Jagoda

Zwiń «
Quote

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Moniką Suchodolską oraz Joanną Jażdżewską

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Moniką Suchodolską oraz Joanną Jażdżewską dzięki którym transakcja sprzedaży taty mieszkania została przeprowadzona sprawnie, w profesjonalny sposób i w miłej atmosferze pomimo odległości jaka nas dzieliła. Na każdym etapie mogłam liczyć na fachowe i efektywne wsparcie oraz ogromne zaangażowanie. Polecam w 100 %

Anna Dzwonkowska

Quote

Magdalena Winklewska

Trafiłam do Freedom z plecenia sąsiada, który błyskawicznie sprzedał mieszkanie. I to był strzał w 10! Spotkałam się z profesjonalna, konkretną, przemiłą Panią agentką Moniką Suchodolską. Przeprowadziła mnie przez proces sprzedaży bardzo sprawnie. Pierwsze spotkanie miało miejsce w środę i wtedy podpisałyśmy umowę, w piątek odbyły się zdjęcia mieszkania a we wtorek klienci oglądali mieszkanie. I wtedy znalazł się już kupiec [

Quote

“Biuro zdecydowanie godne polecenia” – Elżbieta

Biuro jest położone w centrum Gdyni przez co jest łatwo dostępne.
Szefowa Joanna Jażdżewska jest niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą.
Wobec mnie oraz wszystkich dodatkowych i trudnych okoliczności, które niestety pojawiły się w trakcie sprzedawania mojego domu wykazała ogromną cierpliwość. Ale najważniejszy jest jej profesjonalizm.

Rozwiń »

Biegła w przepisach prawa, dotyczących nie tylko sprzedaży i kupna nieruchomości, potrafi rozwiązać każdy niespodziewany problem. Przekonałam się w trakcie współpracy z p. Joanną, że każdy jej klient będzie czuł, że cały ciężar biurokracji związanej ze sprzedawaną nieruchomością został zdjęty z jego barków!! Freedom sprzeda najtrudniejszą nieruchomość.
Biuro zdecydowanie godne polecenia.

 Elżbieta

Zwiń «
Quote

Jan Wichrowski

Zdecydowanie polecam. Panie Monika Suchodolska jak i Pani Joanna Jażdżewska wykazały się jako osoby z pełnym profesjonalizmem i kompetencja w sprzedaży mojego mieszkania. Panie w pełni zaangażowane w to co robią, fachowe wsparcie,wysoka kultura.Efekt końcowy osiągnięty za co jeszcze raz bardzo dziękuję. Prowizja którą można bezkrytycznie zaakceptować. Polecam kazdemu z czystym sumieniem firmę Freedom.

Rozwiń »

Cieszy mnie że w młodych ludziach jest tyle profesjonalizmu w zawodzie który wykonują. Dziekuje jeszcze. Pozdrawiam serdecznie.

 Jan Wichrowski

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.