Home Biura Warszawa Śródmieście Agnieszka Grotkowska
Agnieszka Grotkowska - Dyrektor Sprzedaży - Freedom

Agnieszka Grotkowska

Dyrektor Sprzedaży
O mnie Moje oferty Opinie

Pośrednik w obrocie nieruchomościami (lic. nr 7904). Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie oraz Wydziału Dziennikarstwa UW w Warszawie. Ekspert rynku, doświadczona menedżer sprzedaży i komunikacji marketingowej. Od ponad 20 lat związana z branżą nieruchomości głównie w obszarze zarządzania i sprzedaży, budowania struktur i systemów sprzedaży oraz rozwijania zespołów sprzedaży.

Moje oferty nieruchomości

Sprawdź oferty, którymi się opiekuję

Zrealizowane transakcje (1)

Co mówią o mnie klienci?

Sprawdź opinie na mój temat: 1

Quote

Kinga Ziemnicka

Podziękowania dla Pani Magdaleny Nowak za cenne rady dotyczące koniecznych zmian w naszym mieszkaniu, które przyczyniły się do jego efektywnej sprzedaży. Pani Magda jest doświadczoną profesjonalistką, pomocną na każdym etapie współpracy.  

Dziękujemy również Pani Ewie Barańskiej – Szymaniak za bardzo sprawne przygotowanie umowy przedwstępnej oraz pomoc w realizacji transakcji. Dzięki zaangażowaniu Pani Ewy podpisanie umowy przebiegało w sposób bezproblemowy.

Rozwiń »Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Dyrektor Agnieszki Grotkowskiej za niezwykle uczciwe podejście do współpracy z klientem, obiektywizm w ocenie wzajemnych racji i oczekiwań oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów.

Kinga Ziemnicka 

Zwiń «

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc?

    Proszę o zaznaczenie zgody.