Freedom prowadzi sprzedaż nadmorskiej inwestycji Baltic Twins

paź 25, 2018 · Time 4 min. czytania

Dwa nowoczesne budynki z przestronnymi tarasami w odległości zaledwie piętnastu minut spacerem od morza. To atuty nowej inwestycji JAS Grupa Spółka z o.o. Deweloper powierzył proces sprzedaży mieszkań i apartamentów renomowanej sieci agencji Freedom Nieruchomości.

W samym centrum miejscowości Sztutowo, niedaleko Krynicy Morskiej, powstaną dwa otoczone zielenią bliźniacze budynki Baltic Twins. Łącznie 54 mieszkania i apartamenty o powierzchni od 36 do 47 metrów kwadratowych będą się wyróżniały w okolicy pięknymi, ponad 20-metrowymi balkonami i 45-metrowymi tarasami.

Inwestycję zaprojektowano z myślą o rodzinach z małymi dziećmi i osobach starszych, które marzą o mieszkaniu nad polskim morzem przez cały rok. Cichobieżne windy, plac zabaw dla dzieci i szeroka plaża dostępne już po piętnastu minutach spaceru – to tylko niektóre zalety bliźniaczych budynków.

Sprzedaż inwestycji Baltic Twins prowadzi agencja Freedom Nieruchomości

Wizualizacja bliźniaczych budynków inwestycji Baltic Twins nad polskim morzem

Jarosław Kraiński, dyrektor oddziału w Elblągu, Freedom Nieruchomości:

Kameralność osiedla Baltic Twins, jak i nadmorska lokalizacja tej inwestycji tworzą z niej ofertę idealną dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz możliwość obcowania z naturą. Bliźniacze budynki w Sztutowie zlokalizowane są na tyle blisko trasy ekspresowej S7, że możemy kierować naszą ofertę do klientów z centralnej Polski, Mazowsza i województwa łódzkiego. Natomiast dla mieszkańców pobliskiego Gdańska, Elbląga i okolic, nabycie lokalu mieszkalnego nad polskim morzem może być świetną lokatą kapitału. W naszych apartamentach można mieszkać cały rok, wynajmować je krótko oraz długoterminowo.

Atrakcje dla aktywnych na wyciągnięcie ręki

W ciągu trzech minut spacerem z osiedla Baltic Twins dotrzemy do nowej mariny znajdującej się nad rzeką Wisła Królewiecka. Wiele okolicznych atrakcji – rezerwat kormoranów, most Czterech Pancernych, kolej wąskotorowa, muzea, nowoczesne mariny Pętli Żuławskiej – umożliwią aktywne spędzanie czasu. Ponadto niewielka odległość od Krynicy Morskiej oraz Starego Miasta w Gdańsku gwarantuje, że wybór tej nadmorskiej inwestycji to świetna decyzja.

Wizualizacja inwestycji Baltic Twins, Freedom Nieruchomości

Jedna z wizualizacji inwestycji Baltic Twins – bliźniaczych budynków w miejscowości Sztutowo

Projekty inwestycji Baltic Twins stworzyła renomowana pracownia projektowa z Elbląga, posiadająca wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu obiektów przemysłowych, mieszkalnych i wypoczynkowych. Wszystkie lokale w budynku zostały usytuowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać ruch słońca i wpadające w okna promienie słoneczne. Większość stanowią mieszkania dwupokojowe, jednak w inwestycji dostępne są również cztery lokale trzypokojowe.

Deweloper inwestycji, JAS Grupa Spółka z o.o., proponuje sprzedaż mieszkań w dwóch wariantach: standard deweloperski oraz stan pod klucz. Proces sprzedaży prowadzi ogólnopolska sieć agencji Freedom Nieruchomości, oddział w Elblągu.

Więcej informacji o inwestycji znajdziesz na stronie Baltic Twins.
Sprzedaż inwestycji prowadzi Freedom Nieruchomości, oddział w Elblągu.

JAS Grupa Spółka z o.o. to firma deweloperska realizująca inwestycje o funkcji mieszkaniowej – domy jednorodzinne i budynki mieszkalne, zlokalizowane zarówno w aglomeracjach miejskich, jak i atrakcyjnych miejscowościach turystyczno-wypoczynkowych. Realizowane inwestycje powstają wyłącznie w oparciu o dokładną analizę rynku, opartą na setkach transakcji zrealizowanych na rynku pierwotnym i wtórnym. Wspólnicy spółki już od ponad 20 lat działają na rynku mieszkaniowym przy współrealizacji i obsłudze wielu inwestycji deweloperskich w Elblągu, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i województwa pomorskiego.

Może to też Ci się spodoba

Jak umówić się na spotkanie ze sprzedającym nieruchomość?

Żeby zrozumieć co czują sprzedający, tydzień temu przeprowadziłem pewien interesujący eksperyment. Na popularnym portalu ogłoszeniowym w dziale ogłoszeń prywatnych umieściłem atrakcyjną pod względem wizualnym nieruchomość z dobrą ceną ofertową. Chciałem w ten sposób wyjaśnić mechanizm, jak umówić się na spotkanie ze sprzedającym nieruchomość i dlaczego to takie trudne?

Nysa – nowy oddział Freedom Nieruchomości!

Do sieci Freedom Nieruchomości dołączył nowy franczyzobiorca, Piotr Stokłosa, który z początkiem marca otworzył nowy oddział w Nysie, zapewniając tym samym łatwiejszy dostęp do profesjonalnych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkańcom miasta i okolic. Nowe oddziały powstały także w Bielsko-Białej i Konstancinie-Jeziornej. Franczyzobiorcy Freedom mogą liczyć m.in. na sprawdzony model biznesowy, system szkoleń i profesjonalny […]

Freedom - nagroda Wizjery 2024

Freedom – zwycięzca konkursu Wizjery 2024!

Najlepsi z najlepszych nie tylko podążają za nowymi standardami, rosnącymi wraz z wymaganiami klientów. Oni je kreują. Ich wkład w rozwój rynku nieruchomości doceniany jest co roku podczas rozdania nagród w prestiżowym konkursie Wizjery Grupy Morizon-Gratka. 12 czerwca nagroda Wizjery’24 za całokształt pracy na rynku nieruchomości została przyznana marce Freedom!

Ewelina Zdancewicz cze 20, 2024 · 5 min. czytania

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Napisz do nas

    Proszę o zaznaczenie zgody.